Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 482
Хихи, белверде, моята идея беше там да се видим ако има къде да се седне, че преди май беше само цех, ама ти продължаваш да не ме искаш на съседска среща  Laughing шегувам се  Hug
марли, честита румба! да кажеш как е Wink
блонди, ти добре си се дезинфекцирала  hahaha

# 31
  • Мнения: 5
Хихихи, ми айде да се разберем и да се видим:) Щом казвате Росита, Росита да е, тъкмо мога да питам за торта за Дарето, че наближава р.ден. Искате ли и можете ли утре? Ако да, в кой квартал?
Деситка, и аз не знаех за лайката, благодаря,че сподели Peace

# 32
  • Мнения: 1 111
Марли,честита ти прислужница Mr. Green
В Карфур малките пюрета на хип са 1.79,саното беше също на промоция,ама не помня цената.

# 33
  • София
  • Мнения: 482
Ама само един-два вида пюрета, има си и на 2,20лв.
Аз утре няма да мога, от вторник се оправя времето, ако искате тогава?

# 34
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета!

Да се включа и аз, дори и да не съм много актуална вече  Blush

Дафи, картофеното пюре на Хип наистина е много гъсто. Аз го разделям на две, затоплям на водна баня за малко и прибавям 30 мл АМ. Хип имат още едно такова гъсто - тиквичка със сметана, мисля беше. И с него процедирам по същия начин.

Муки, за купените пюрета няма проблем да се използват до третия ден от отварянето, както ти е казала и Блонди. Така или иначе, така ще е в първите няколко дена. След това ще го изразходвате за 2 дена. Но ти си минала вече по този път, бързо ще влезеш в релси. За преместването  Hug , но моят съвет е да си по-позитивна. Представи си пък, че нещо хубаво те чака в Ст.З.

Блонди, Диди, успешно преборвайте болестите на малките си / и по-големи/ сладури!

Белверде и на мен ми харесваш и с двата цвята на косата си. Много мило излъчване имаш, а и страхотни места си посетила.

Би би, честито и от мен, за жълтия колан на Пепи. Моят Момчил пък тренира карате Киокушин. Преди Нова година беше на изпит, и той е с жълт колан. Но имат мноооого път да извървят децата, докато стигнат до черния колан. Дано са упорити и да не се отказват!

Екзо, страхотни са ти дечицата  Heart Eyes Нали сме и на една дата, с интерес следя развитието им.  Hug

За артистите, вижте какво ми се падна
И аз да се отчета. Вчера вече официално въведох глутена с домашен кисел / от прясно пасирана ябълка и царевично нишесте/. Ами тя моята сладокусница всичко харесва, че и не й стига - после пак си пие млякото по 150 мл   ooooh!

# 35
  • Мнения: 251
 Heart EyesВикам си в това хубаво време ще сте навън,ама нъц,творите тук Hug
Бютка,данке за темата Hug Как беше разходката на гребната Hug
Муки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug В Ст.Загора ли си вече?
Слънчо,аз не че съм капацитет,но Фенистила не оказва ли влияние на захранването?Имам предвид,че той предотвратява алергии,а вие щом още не сте го спрели? HugПак казвам не знам,само си размишлявам HugИ аз този път ще го спра плавно.На 18-ти ще сложим ваксини най-вероятно,но може и да ги отложа със седмица-две.Ние сутринта имахме подобрение,но пак го нагушкаха хубаво и пламна Crossing Arms Писна ми да казвам и да ми се сърдят като обяснявам,но поне днес видяха нагледно пламналото тяло на малкия.А дано уврат вече ooooh! Май ще купя пяна за банята му,дано го успокои Praynig
Би би,Пепи е голямо момче вече Hug Дано си изкара добре Hug
Гунди,как е Вик?
Екзо,много сладки са ти момчетата Hug
Фери,бързо да оздравяваш Hug
Пода минавам със Стиймоп Peace
Марли,честита ти помощница.
В този ред на мисли да ви попитам-момичета знаете ли колко ще ми излезе да наема жена,която 2 пъти седмично да почиства апартамента?Обира прах,пуска прахосмукачка и на 2 седмици банята Thinking След като ми беше отказана помощ в чистенето,можели само да гледат малкия,а аз да си чистя.Еми аз докато гледам малкия мога и да си почивам,да спя с него и т.н. Crossing Arms
Охх,спирам вече да се трови с невероятните предложения,които получавам Mr. Green
Чудите се защо млади мами около вас въвеждат сокчета,пюрета и каши още на 2 месеца...Еми....то не се иска много време да седнеш и да прочетеш това онова.Днес разбрах за познати с бебе,20 дни по-голямо от нас,вече яде краве кисело мляко Shocked Възмутих се на глас,ама файда няма.Но пък и що да се кося за чуждите действия Hug
Бръм,оставям ви.Отивам да полегна може би  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 111
Ама само един-два вида пюрета, има си и на 2,20лв.
Аз утре няма да мога, от вторник се оправя времето, ако искате тогава?
Аз купих 5 вида,а имаше още поне 2-3. :peace

# 37
  • Мнения: 24
Д.ЗАХАРИЕВА,как си направи кисела?
Сетих се,че бяхте коментирали за авокадото,как се дава на бебетата?
Ето ви една рецепта за приготвянето на авокадо с банан за 7мес.я дават,когато забременях,случайно попаднах на Иван Звездев на предаването, готвеха за бебенца и тогава си я записах още не сам я пробвала,но ще му дойде реда и на авокадото.
Ето рецептата:30мл.АМ хладко,2/3 банан,1/2авокадо, пасираме и готово  feeding

# 38
  • Мнения: 4 070
Марги, много по- добре- благодаря !  Hug

# 39
  • Мнения: 27 524
Вчера вече официално въведох глутена с домашен кисел / от прясно пасирана ябълка и царевично нишесте/.

Захариева, в царевицата няма глутен  Hug Официално ще се отчетеш друг път значи  hahaha Heart Eyes

А, ааа, късмет с Линд, ще става кютека с Муки  Joy

На Камелия днес не слагам капки, че са с АБ, и е добре, благодаря ти  Simple Smile Картофчето го хапна, но както с всяко друго нещо - зяпва първите два пъти и след това се гоним с лъжицата  Crazy Имам подозрения, че ще имаме най-голям успех с кашите, ама ще почака за тях  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 473
Момичета, по повод на 14.02...дайте някакви идеи за оригинални подаръци..така как да кажа..икономични newsm78 Благодаря предварително:)

Ако си падаш по ръчно направени, символични подаръци:

Скрит текст:
На миналия 14.02 подарих на мъжа ми една кутия с 68 причини, поради които го обичам (толкова листчета се побраха) - много е икономично - аз само купих една кутия във форма на сърце, цветни листчета и флумастери и лента, с която ги завързвах като ги навия на руло.
Подобна идея е на листчетата да са 365 и да са в синьо и розово като на всяко пише някакво действие, което единия трябва да направи на другия (масаж, закуска в леглото и т.н.) и всеки ден един от двамата тегли листче.
За тая година съм харесала да подаря една бутилка, ръчно надписана от мен върху стъклото с нашите имена и някаква украса, а вътре като "пергамент" нещо като любовно писмо, и всичко това запечатано с коркова тапа.
Подарявала съм чаша, с отпечатана снимка върху нея.
За една позната пък съм правила колаж от нейни снимки и на приятеля й.

На първо време това се сещам, ако се сетя за още неща ще пиша Simple Smile

# 41
  • Мнения: 20
Privet  bouquet
Zapisvam se samo che tuk nqma net i da ne vi tormozq s shlyokavicata  Embarassed

# 42
  • Мнения: 2 052
[Картофчето го хапна, но както с всяко друго нещо - зяпва първите два пъти и след това се гоним с лъжицата  Crazy
Офф, и ние сме така  Crazy Първите няколко лъжички с голям кеф ги изяжда, отваря уста, без да се цапа, като голям човек се храни  Mr. Green Но после голямо въртене и бъркане в лъжицата и устата  Mr. Green
Днес изяде около 40мл. от картофа на Хип  Sick
Д. Захариева, и аз го разреждам с доста кърма, то иначе съвсем не става за ядене.

И днес нищо не съм свършила, до преди малко бяхме в свеки, другия понеделник съм на изпит, а въобще не съм почвала, и курсови работи имам да пиша, а все нещо има за дооправяне вкъщи  ooooh!

# 43
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
Вчера вече официално въведох глутена с домашен кисел / от прясно пасирана ябълка и царевично нишесте/.

Захариева, в царевицата няма глутен  Hug Официално ще се отчетеш друг път значи  hahaha Heart Eyes


Ех, Блонди - буден мозък си  Laughing И аз знам, че само в житните култури има глутен, но съм чувала, че всички нишестета по принцип са с глутен  Thinking и за това така се изразих. Както и в царевичните пръчки, също има глутен, нищо че са царевични.  Купила съм си царевично и пшенично нишесте да правя кисели и си мисля, че въвеждам глутена  hahaha

desitka_nikitka кисела го направих по следния начин : обелих и пюрирах една ябълка. Сложих на котлона да заври 200 мл вода, разтворих 2 ч.л. нишесте в съвсем малко вода и го изсипах на тънка струя във врящата вода, при непрекъснато бъркане. При тези пропорции, сместа не се сгъстява много, изчаквам колкото да шупне. Дърпам от котлона и изсипвам ябълката при нишестето. Хомогенизирам и изсипвам в купичка/или две/.

# 44
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Само се записвам, че нещо ме мързи  Blush

Общи условия

Активация на акаунт