Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
И аз знам, че само в житните култури има глутен, но съм чувала, че всички нишестета по принцип са с глутен  Thinking и за това така се изразих. Както и в царевичните пръчки, също има глутен, нищо че са царевични. 

 Thinking Да ти кажа честно, няма никаква логика в нишестетата да има глутен, дори и в тези, които не съдържат. В царевичното нишесте няма глутен, със сигурност.
За царевичните пръчици - не знам, предполагам, ако го пише, е защото са смес, не са изцяло царевични. В изцяло царевичните няма глутен  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 482
Ама само един-два вида пюрета, има си и на 2,20лв.
Аз утре няма да мога, от вторник се оправя времето, ако искате тогава?
Аз купих 5 вида,а имаше още поне 2-3. :peace
В кой Карфур ходиш? Не се сещам дали си от София. В този на бул. България нямаше голям избор изобщо на Хипп пък на промоция бяха наистина 1-2 вида.

# 47
  • Мнения: 251
Би би,имам спомен,че Калисто е от Бургас Hug

# 48
  • Мнения: 5
Ох, Маргии..хич не съм помислила ooooh! Ами сега?

# 49
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
И аз знам, че само в житните култури има глутен, но съм чувала, че всички нишестета по принцип са с глутен  Thinking и за това така се изразих. Както и в царевичните пръчки, също има глутен, нищо че са царевични. 

 Thinking Да ти кажа честно, няма никаква логика в нишестетата да има глутен, дори и в тези, които не съдържат. В царевичното нишесте няма глутен, със сигурност.
За царевичните пръчици - не знам, предполагам, ако го пише, е защото са смес, не са изцяло царевични. В изцяло царевичните няма глутен  Hug

Както и да е  Laughing, на пакета не пише за глутен, може би наистина няма  Joy , ама на там съм тръгнала - скоро ще го въведа тогава  hahaha

# 50
  • Мнения: X
Марги, супер беше  Hug ама лявата цица пак ме заболя, кво е туй нещо не знам...  Whistling
А за чистачка, не знам в София, но тук имало една дето за 15 лв. на посещение ти чисти квото кажеш - прахосмукира, мие баня, минава прах, сменя чаршафи и т.н.  Hug

Аз имам въпрос сега като почна кашата пак ли 10 дни трябва да изчакам преди да въведа нов продукт? щото мисля да му предложа следобед каша, първите няколко дни да си яде вече вкарани зеленчуци, ама после искам да вкарам тиквички, сладак картоф и броколи/нали можеше, спанак не можеше са  newsm78/ хелп плийссс Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 29
Би-би, как ще не те искаме, хайде във вторник, че наистина тогава е хубаво времето в Росита, на Драгалевци, а ако искате и на Павлово, за мен е без значение, само да не се пуши вътре?  Naughty
Марги, нямм представа как вървят тези цени, но не мисля, че ще е много скъпо Hug Как е Рошко днес?
Деситка, и ние ползваме същият чай за колики на Хип и тогава се появиха две петънца на раменете Close

# 52
  • Мнения: 5
Марги, ако е само за 2 дни в седмицата, даже мисля,че имам и една прекрасна мама, която с това се занимава.Иначе тук до нас, една баба взема май 200 лв на месец, май както се спазариш.Ама ти в София ли беше?
Аз обаче няма да мога във вторник, че първо съм на зъболекар, а после на един час с дребчо за развиване на фината моторика Tired Сряда?

# 53
  • By the sea
  • Мнения: 127
Хопа-тропа Hug  Страхотна темичката, Бютиии  bouquet
Муки, мъж ти много ми прилича на Матю Фокс Party, виждам, че си намерила твоя "Матю", аз намерих моя "Раян Рейнолдс" Heart Eyes Mr. Green
Бютка, като ми дойдеш на гости, ще ти кажа какво работя Twisted Evil Mr. Green
Деситка, това са по-популярните
Скрит текст:
http://www.st-george-bg.info/?menu_id=1 http://hotelparadisebg.com/tpl/paradise/index.php?sid=1 http://www.zeus-hotel.com/info.php?id=14 Тези трите са в центъра на Стария град. Първите 2 имат много хубави ресторанти към тях. Peace
. С Антонио ли ще идвате? Hug Кофти с кървенето, наистина, на АГ ходи ли вече?Аз само да ми свърши цикъла и отивам. Whistling
Сами, търся, търся и не мога да намеря онзи сайт за подаръци, който беше пуснала за писмото от дядо Коледа, сещаш ли се? Simple Smile
Катрин ме хапе с острите си зъбки Shocked Shocked
Моля, ви, отразете ме Praynig Предвид,че в сряда сме на хепатитна ваксина, а на 10-ти навършваме 6 мес., кога е най-добре да захраня? newsm78 Hug

# 54
  • Мнения: 5
Пейпърче, скоро май коментираха това, че е хубаво 2 седмици след ваксина да се захранва. newsm78

# 55
  • Мнения: 251
Слънчо,в Бургас съм HugАз не съм искала да те притесня за захранването и Фенистила.Но просто вчера пак му четох листовката,че нали го започнахме и се сетих за вас Hug
Аз порових из нета,намерих фирми.Имам и една съседка,безработна е жената,та може и да се навие Naughty
Белверде,одеве гледах Рош,загаснали са малко петната.Благодаря,че питаш Hug

# 56
  • Мнения: 54

Бюти, благодарско за темата   bouquet
Пейпърче, този ли търсиш
 http://www.nestandartniidei.com/%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BC%D0%BE-% … D0%B5%D0%B4%D0%B0

# 57
  • София
  • Мнения: 482
Слънчо, белверде, може и сряда, аз тази седмица съм волна птичка, в четвъртък Пепи си идва, живот и здраве.  Simple Smile
Калисто май наистина беше от Бургас
Бют, можеш да си му даваш едновременно и каша, и вкарани зеленчуци в един ден, в различни хранения и не виждам смисъл да се дава 10 дни. На практика в пюрето, което аз давам последните 3 дни има тиквичка, картоф и ориз. Той е някаква част от пюрето, разбира се, но няма да давам сега 10 дни ориз. Утре ще ни е 4-ти ден с това пюре и после ще давам друго. Аз по толкова средно давам всяка нова храна, с изключение на първата  Laughing
Пейпърче, щом сега в сряда сте на ваксина, по-добре нека да мине ваксината. Може и да няма реакция дори и да започнеш преди това, но все пак си вържи гащите.  Hug

# 58
  • София - град
  • Мнения: 141
Бърз запис, днес попътувахме малко имаше рев,спане,смях гушкане  Heart Eyes

От утре се почва захранването, сутринта сме на мерки и теглки.

Утре ще се включа, че имам 65 кадъра да обработвам на една прекрасна бременна  Heart Eyes

# 59
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
PaperMonster, изчакай да мине ваксината. За нея знам, че не дава реакции като повишаване на температурата например. Ако всичко е наред при детенце, в петък, лично аз, бих захранила.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт