Момиче или момче, АВГУСТинче в корема на мама расте! - 5

  • 24 804
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Precious,миличка,не е лесна твоята.Пожелавам ти скоро да се опомни твоя човек,да приеме мисълта и да си те гушка вечер!Тук съвет трудно се дава... Hug Мисли положително!!!
Silviti,определено си на тема приказна стая за малка принцеса Simple SmileМного е кукленска и сладка Simple Smile
Ето и нещо за мъжките майки да поизплакнат очи,аз се влюбих в кошарата на снимка 2!

# 46
  • София
  • Мнения: 622
Аз да се отчета - в четвъртък бях на преглед и още вървим 1 седмица назад  Simple Smile Не мисля да се притеснявам - синът ми все 2 напред беше, явно си растат с различни темпове. На следващия преглед ми казаха - кръв, урина, ехограф и БХС. Мисля, че ще изпращат кръвта в Майчин дом, никой не ми спомена ходене до там. Иначе още ми е лошо и си драйфам, така като гледам съм най-голямото повръщало  тук Sick

За мазането - взех си Мустела, дано да има ефект, че от миналата бременност си имам страшни екстри  Sad  Нямам търпение да видим пола вече и да започна с покупките  Laughing Сега само въздишам по розовкото...

# 47
  • Мнения: 185
Мамчета,вие мислите ли да изненадате половинката с нещо за 14.02?!  newsm78

Алекс, аз по съм се замислила как ще ме изненада той!....  Mr. Green

Госип, кошарката е наистина хем хубава, хем нестандартна. По-нанатък ще пусна и момчешки стаи... Във вторник съм на преглед и тогава окончателно ще потвърдим пола.... може да се окаже, че и аз ще декорирам в синьо...  Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 1 363
Ето ме и мен!
За мазането - аз вече свърших едно шишенце бадемово масло на Икаров и сега довършвам един лосион с розово масло. После се колебая между зехтин или нещо от нещата, които препоръчвате вие.
silviti, до сега каквито снмки си качила на детски стаи - разкошни са, имаш страхотен вкус!  Hug
И момичета, да ви питам, какво става с кожата на лицето ви? Бузите м почервеняха, кожата ми видимо се състари, появиха се пъпки, както и мустачки, които преди ги нямах! Какво да правя, това ще изчезне ли след като родя? А съм на 24, колко чисто ми беше лицето преди, имам чувството, че за седмица съм се състарила! Embarassed

# 49
  • Мнения: 24
Благодаря за новата темичка Hug
Стряхотна е, както винаги. Peace

# 50
  • Мнения: 0
Радея , така е - и аз съм много зле  #2gunfire Най-вече ме метнаха пъпки по лицето, пърхот в косата, и като цяло не се харесвам - но трябва като родим да се оправим си мисля - дано  Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 1 740
Много сте изписали, а само следобеда пропуснах Simple Smile

На лицето нямам екстри за сега, май само малко по-суха е кожата, но много ме е страх от петна т.к. съм виждала бременни на които лицето им е на някакви ужасни петна. Има ли някой идея защо се получава така при някои мами и кога да се очаква ако се случва?

За нацепването на кожата, както някои споменаха вече и с най-скъпото да се мажеш, ако не ти е еластична кожата ще изгориш. Ясно е, че пък и да е еластична не е зле да и помогнеш, че сама може да не се справи, особено както ние ще сме летни мами и кожата ни ще се изсуши повече. Аз нямам нацепване от пубертета и затова си мисля, че ми е доста еластична кожата т.к. пък имам много голям бюст и доста приятелки и с по-малки гърди се бяха нацепили около тях. Както споменах вече хич не съм редовна в мазането и като цяло се възхищавам на някои мами тук дето имат режими за ядене, мазане, спорт....жалко че нямам такава воля и организация Sad

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 52
Привет момичета!

Аз още не се мажа с нищо и никак не обичам,ама с предишната бременност се наложи в последните три месеца,че то много сърби този корем и не се трае GrinningМъж ми беше донесъл от Германия тогава(още нямахме DM в Бг) масло за бременни на Babylove  и бях много доволна.Аз после и техните продукти за бебе ползвах и така до днес.Поне няма издънки.Много е тъжно,но пресилени и прехвалени марки тук им плащаме понякога само цената,а като съдържание не се знае.

Радея,при някои кожата се променя изключително много,но после се оправят нещата.На мен със сина ми ми бяха избили косми по линията на корема CrazyСамо няколко,ама не е секси...След раждането окапаха.
Важно за кожата при нас ще е слънцезащитата,защото кафявите петна на бременността са също един неприятен фактор,който може поне да не провокираме.Аз още пролетта почвам да мажа,защото съм доста бяла и с лунички и се опуйчвам за нула време,за часове ooooh!

Чудни стаи сте показали.

# 53
  • Мнения: 0
Да - за да избегнем петната - задължително слънцезащита spf 50 - аз съм си с проблемна кожа и от няколко години се мажа целогодишно - като основа за грим , всяка сутрин.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 740
А какъв крем ползваш. Аз съм с тъмна кожа може би чак 50 ще ми е много ама знам ли сега с бременността.

# 55
  • Мнения: 18
Моето лице и предния път и сега е ужасно, което ме кара да се надявам че пак е момиченце  Heart Eyes
Периодично ми се появяват пъпки, имам себорея в косата и веждите и около носа. При мен нещата се влошиха към края на бременността - тогава излезе себореята и някакви розови петна по лицето  Shocked Да вметна, че никога не съм имала проблемна кожа и пъпки.
Нооо ето го успокоениетоо, две седмици след раждането лицето се променя коренно, възвръща предишния си блясък и всички проблеми се изтриват като с гумичка  Peace

# 56
  • Мнения: 18
Сега като си чета поста, май съм се описала като квазимодо ..  Shocked ...  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 20
И момичета, да ви питам, какво става с кожата на лицето ви? Бузите м почервеняха, кожата ми видимо се състари, появиха се пъпки, както и мустачки, които преди ги нямах! Какво да правя, това ще изчезне ли след като родя? А съм на 24, колко чисто ми беше лицето преди, имам чувството, че за седмица съм се състарила! Embarassed

Благодаря за новата тема!  Hug

Радея, моята кожа също е много зле - състарена, ужасна е...Дано се оправи.
Пъпки ми излизат периодично на 2-3 седмици, но и преди си ме навещаваха около цикъла ми.
Друго, което ми прави впечатление е, че краката ми вече отичат постоянно въпреки, че гледам по няколко часа на ден да се разхождам.Не е ли много рано за това?
newsm78

# 58
  • Мнения: 40
Това за оттичането питай доктора, че мисля, че се изследваше нещо (може би беше белтъка) в урината.

Аз се мазах с Мустела и нямам стрии, но наистина си е до кожа, не че не трябва да полагаме грижи- напротив, за да си знаем, че всичко сме направили, а останалото не зависи от нас.

Сега мисля да опитам с бадемово масло, ако не ми допадне пак минавам на Мустела. От маслото на Кларанс една роднина е много доволна, дори са и се скрили появили се стрии (дали е така с очите си не съм видяла) и ако имам нужда мисля да ги прежаля 100- те лв.

Лицето ми си е добре, надявам се и така да е до края, на леля ми и се появи така наречената "маска на бременността", устните и бяха очертани като с кафяв молив, но после изчезна, както и линията на корема. Това се дължи мисля, че на пигментация, дължаща се пак на хормони.

  bouquet за темата.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 367
Това бадемово масло, което коментирате на Икаров ли е? Ако да има ли силна миризма? С предната бременност си купих специално масло на Икаров за стрии при бременност, с ужасяща лавандулова смрад, така и не се намазах.

Общи условия

Активация на акаунт