ЛЮЛИНската дружинка чака свойта валентинка!

  • 40 092
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 641
Прави ми колпоскопия, но не знам, чувствах се притисната. Ще видя мнението на познат гинеколог, който ще ми покаже визуално участъка (неговия колпоскоп е свързан с монитор), ако има такъв. Просто имам кофти предишен опит с гинеколози и трудно се доверявам.

Ние ползваме пакет на Булсатком - пакет три телевизора, интернет на максимална скорост и HD канали за 30,80 на месец. Единственото кофти е, че много се чака за свързването, но за телевизията имам телефона на момче от монтажна група, което ще дойде и след работно време да свърши работата.

# 76
  • София
  • Мнения: 483
Ние ползваме пакетна услуга на Близу, която включва ТВ, интернет, дом. телефон и някакво устройство за запис върху флашка на филмчета, които не успяваме да гледаме когато се излъчват. Всичко това за 37,37 лв. на месец. Отвреме-навреме им се бъгва системата явно, когато превключвам каналите нещо се обърква и излиза надпис "Моля изчакайте". Понякога си чакаме повечко, досадно е и затова се замислям да ги сменя  newsm78
Булсатком още ли монтират сателитни чинии? Не започнаха ли вече с кабели в земята?
AnMary, не сте единствени, които не гледат ТВ. Напоследък зачестиха моите познати, които  ползват ТВ рядко и то през нета.
Преди време и ние ползвахме ТВнет, когато беше СКК. Много бяхме доволни, до момента в който трябваше да ни сложат цифрово устройство и ни забавиха около половин година. Накрая едно момиче в офиса си каза направо, че нямат устройства. ooooh! Предполагам, че сега са си решили този проблем.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 641
Да с чиния са, те нали ползват сателит. Картината е много добра, половинката може да гледа мачове на воля Simple Smile Общо взето това беше един от основните критерии за избор на оператор.
Аз обикновено гледам с гръб ТВ - ползвам го повече за шум докато правя нещо друго.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 752
Фрози,aко му нямaш доверие ходи и при друг aз много години съм при него и съм доволнa.

Aз съм доволнa от Булсaт и не бих го сменилa зa нищо др. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 128
Благодаря на всички за ценната информация и затова, че сте толкова отзивчиви!  bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 5 301
И с риск да стана досадна имам още един въпрос. Тъй като окончателното ни преместване ще е до края на седмицата в момента се чудим кой Интернет доставчик (плюс кабелна ТВ) да изберем. Моля, споделете от кой сте доволни и от кой не, тъй като договорите обикновено са 1 или 2 годишни.

Преди да напуснем София бяхме много доволни от Мегалан. В Козлодуй се оказа, че пак тях сме ползвали, само че през местен доставчик. Така че донякъде изборът ни беше предопределен. Качеството е добро, но с прискърбие отбелязвам по-добрия избор на програми с опция за пауза и връщане назад в Козлодуй. В крайна сметка като майка това е моят шанс да изгледам нещо  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 483
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!
Бъдете красиви, бъдете сияйни! Бъдете просто ЛЮБИМАТА ЖЕНА!
   bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 1 641
Честит празник! Пожелавам ви да сте безкрайно много обичани, уважавани и успешни!

# 83
  • София
  • Мнения: 39 878
Честит празник момичета   bouquet

Някой ходил ли е до лаборатория "Рамус", която се намира в Люлин-9. Винаги съм ходила само в централа им. Интересува ме утре дали мога да отида, дали мога да отида с талон и т.н.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 301
А какво му се е случило на този магазин Европа в 9-та част  newsm78 Той и преди не беше нещо особено, но днес направо се потресох от западналостта му...

# 85
  • София
  • Мнения: 73
Доста западна магазина,лятото беше пред затваряне беше изпразнен доста.Вътре половината им стоки са развалени,скоро си купих нещо развалено и всеки път се каня че няма да влизам там.Ама като ми е най-близкия магазин...така се ядосвам на себе си.Управата вътре им е слаба според мен Twisted Evil

# 86
  • софия
  • Мнения: 60
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КЪДЕ В ЛЮЛИН ИМА ДОБЪР ДЕТСКИ ОРТОДОНТ?

# 87
  • София
  • Мнения: 483
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КЪДЕ В ЛЮЛИН ИМА ДОБЪР ДЕТСКИ ОРТОДОНТ?
Да, д-р Николова. При нея ходя от десетина години и никога няма да я сменя, докато работи. Ползвам услугите и като стоматолог, но тя е и специалист ортодонт, с което се погрижи прекрасно за синът ми. Много горещо я препоръчвам  newsm10.
http://www.rating.hapche.bg/rating/lekari-po-dentalna-meditsina/ … ktabs_qt__1=first

# 88
  • София
  • Мнения: 39 878
Някакви координати? Букнах страницата. Адресът, който е даден на кабинета ли ѝ е?
Моя син е със счупен преден зъб. Оставиха го отворен. Но ми се струва, че трябва да бъде махнат.

# 89
  • София
  • Мнения: 747
Живо ме интересува как се справя с децата.Водех малкият ми син в "ЕО-ДЕНТ", в началото бях доволна,излекуваха му един зъб,на втори му сложиха лекарство,отидохме да го махат,и той като писна.....нищо не направихме.Водих го още 4 пъти там,с баща му,без баща му,баща му без мен,как ли не опитвахме,е,не иска да си отвори устата и това е.От там започнах да търся други зъболекари,водих го на още три места,все така безуспешно,сяда на стола,и до там.Не иска да си отваря устата.Просто съм се видяла в чудо.

Общи условия

Активация на акаунт