В момента чета ... 16

  • 33 656
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Приключих снощи с "Праскови за кюрето" на Джоан Харис. Хареса ми, малко ми беше скучновата на моменти, но все пак ми остави приятен вкус  Hug

Сега започнах "На изток от рая".

# 46
  • Мнения: 15 960
Мда, аз бих отговорила с "Не съм я чела и нямам намерения"  Laughing
Не гласувах и поради тая причина.

Иначе довършвам "Една коледа в Париж" на С. Моъм.

Вивиан, сподели мнение за "Една коледа в Париж"!

За анкетата отговорих "не съм я чела и нямам намерение да я чета"

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
още мъничко ми остава да я довърша, но нямам много време и чета малко. Но като приключа, задължително ще споделя, до ден , два ще е.
Като цяло, от минати 2/3 - приятна, но нищо впечатляващо, нито запомнящо се.
Ще видим дали това ми впечатление ще си остане и след финала.

# 48
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Благодаря за новата темичка   bouquet

От вчера съм на :

Прочела съм малко от книгата, но още от самото начало ми харесва, харесва ми начина по който пише автора  Peace

# 49
  • Мнения: 15 960
още мъничко ми остава да я довърша, но нямам много време и чета малко. Но като приключа, задължително ще споделя, до ден , два ще е.
Като цяло, от минати 2/3 - приятна, но нищо впечатляващо, нито запомнящо се.
Ще видим дали това ми впечатление ще си остане и след финала.

Благодаря! Hug
И аз малко се колебая за окончателното си мнение за "Острието на бръснача".

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
След нея ми се чете нещо българско и имам под ръка две -" Възвишение" на Русков и "Солунския чудотворец" на Мутафова, не съм  решила още коя ще е.

И двете са страхотни Hug Но след "Солунският чудотворец" ще ти се прииска да прочетеш и следващите от тетралогията Mr. Green На мен ми е най-любима втората част "Дъщерята на Калояна" Wink

Дочитам "Сестра" на Розамънд Лъптън.Предния месец нямах време за книги,но трябва да я върна,така че до края на седмицата ще я приключа по мои сметки Simple Smile А и върви доста бързо,интересна е книгата Peace

# 51
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ани, за съжаление точно " Дъщерята на Калояна" я нямам, ако някой е мерне някъде в ел.вариант ще му бъда благодарна. " Иван Асен II" я имам, а последната част видях че е качена в Читанката.
Може би ще изчакам докато си набавя и втората част от тетралогията и ще започна Възвишение.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 65
И на мен ми е любима "Дъщерята на Калояна". Дори имам 2 екземпляра от книгата, защото първата се разпадна от четене.

А в момента чета Хартиеното момиче - Гийом Мюсо.

# 53
  • Мнения: 2 312
И на мен ми е любима "Дъщерята на Калояна".

+1

# 54
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
И на мен ми е любима "Дъщерята на Калояна".

+1

 + още 1!

# 55
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524

Ааааа подкукуросахте ме здраво, сега ми я търсете в ел.вариант  Joy

Всъщност сетих се , че в библиотеката на родителите ми имаме два броя на " Иван Асен II", мога да заменя едната за " Дъщерята на Калояна", ако на някой му се намира излишна.

# 56
  • Мнения: 5 776
Зори, много са лоши, нали  Crossing Arms Laughing. И аз за толкова книги точа лиги вече   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 689
Момичета, знам, че е спам, но снощи гледах Стани богат. Играха Божидар Димитров и Златка Димитрова (еднаквите фамилии са съвпадение). На въпроса колко книга са чели той отговори "Написал съм 35, сигурно съм прочел цял вагон.", а тя - " Да не се изхвърлям, но поне 4-5"...  Joy Нямаш как да не го споделя с вас, защото веднага се сетих за темата.

# 58
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Момичета, знам, че е спам, но снощи гледах Стани богат. Играха Божидар Димитров и Златка Димитрова (еднаквите фамилии са съвпадение). На въпроса колко книга са чели той отговори "Написал съм 35, сигурно съм прочел цял вагон.", а тя - " Да не се изхвърлям, но поне 4-5"...  Joy Нямаш как да не го споделя с вас, защото веднага се сетих за темата.

Тя тая няма равна, аз още не мога да забравя как беше пренаредила картата на Европа. Това предаване не се гледа тук, но слуха за Белгия, че е столица на други държави плъзна сред българската общност.

# 59
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Момичета, знам, че е спам, но снощи гледах Стани богат. Играха Божидар Димитров и Златка Димитрова (еднаквите фамилии са съвпадение). На въпроса колко книга са чели той отговори "Написал съм 35, сигурно съм прочел цял вагон.", а тя - " Да не се изхвърлям, но поне 4-5"...  Joy Нямаш как да не го споделя с вас, защото веднага се сетих за темата.

Тя тая няма равна, аз още не мога да забравя как беше пренаредила картата на Европа. Това предаване не се гледа тук, но слуха за Белгия, че е столица на други държави плъзна сред българската общност.

 Joy Искрено ме разсмя  Joy
Аз познавах един човек, 28 годишен, който беше прочел само 1 книга през живота си - "Тимур и неговата команда"  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт