Пролапс на митрална клапа - симптоми и лечение

  • 40 292
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Скоро ме повали грип и бях с ангина. Вдигнах много висока температура, от дете не бях вдигала такава и сърцето ми не спря да прескача докато не я посвалих малко.  Неприятни са тези неща, но трябва да свикнем да живеем с тях, въпреки че е много трудно. Самата мисъл, че имаш нещо на сърцето ... когато се обади по някакъв начин те кара до го мислиш повече от обикновеното. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
shadowman така е! Аз говоря за ехокардиография, такъв преглед правя в Света Екатерина и като се обадя за час, винаги е за след един месец поне.

# 17
  • Мнения: 817
За съжаление, да, Химерче, зачестяват. Затова е добре да се пазиш повече за да не се разболяваш. Симптомите, които имам са подобни на твоите, но по-силно изразени. Например, изкачването на стълби, бягането, нервността и тежките натоварвания за мен са немислими. Случвало ми се е просто да припадам като прекаля от тези-изброените. Но, пак човек може да живее Simple Smile))) няма проблем, просто ограниченията са малко повече Wink
Мен ме преглеждаше там д-р Клавдия Патрикова - много красива, точна и добра. Simple Smile Но, наистина записването е от поне месец по-рано. Тя ме прати на ЕФИ в НКБ, но още не съм ходила, защото забременях, после родих, сега гледам бебо и ходим в НКБ да преглеждат него и ме завеждавт и мен по картон там. По-натаък ще отида и на това ЕФИ там.
Майчин дом и Св. Екатерина много си помагат при проблемни родилки със сърдечни заболявания.

Последна редакция: нд, 17 фев 2013, 14:48 от rosefromstars

Общи условия

Активация на акаунт