11-ТОКЛАСНИЦИ 2012/2013 г - втори срок

  • 23 282
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • България
  • Мнения: 2 164
А те залите са няколко и може да се групирате по интереси. Laughing

Тъкмо да се изгубим без никакви проблеми!!!  Joy Joy Joy

# 61
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Предлагам да се настаним на партерния етаж - за да не обикаляме да се търсим из всички кьошета, а мръсните пушачи  Embarassed ще имаме по-лесен достъп до "пушкома"   Wink 

# 62
  • София
  • Мнения: 1 266
Предлагам да се настаним на партерния етаж - за да не обикаляме да се търсим из всички кьошета, а мръсните пушачи  Embarassed ще имаме по-лесен достъп до "пушкома"   Wink 
Точно така!  Hug  Laughing

# 63
  • Мнения: 7 161
Предлагам да се настаним на партерния етаж - за да не обикаляме да се търсим из всички кьошета, а мръсните пушачи  Embarassed ще имаме по-лесен достъп до "пушкома"   Wink  
Завидях ви. Crossing Arms
Даже бих изпушила една цигара с вас в "пушкома", макар отдавна да не съм пушила /изпушвала/. Whistling
Весело изкарване! Hug

# 64
  • Мнения: 195
И аз ще се донеса утре, значи да ви издирвам на пратера или в пушкома ?
 Heart Eyes Joy Joy ама как се събираме за среща иначе се бяхме изпокрили и само четящи  темата /като мен /  Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 1 634
Добре вечер, момичета! Simple Smile

Ето ме и мен - успешно класирала се на 5-та страница  Sunglasses

Дороти, благодаря за темата! И за персоналното напомняне за срещата
Аз щях да гласувам за  16.02 - другата събота, за утре съм с отсъствие, от сега си казвам

Аз като се видим ще разказвам какво правим ние с нашата лична карта, че не е за широка публика четивото  Mr. Green

За девическата тема - също ми стана интересно - на тази възраст изобщо позволено ли е да се взимат такива  таблетки?  Shocked Вярно, че не са като по нашето време, ама ,..  Thinking
 По-добре  всеки да си носи любимата марка презервативи в джобчето  Peace

За извънкласните мероприятия - ние ходим на гребане - най-новото хоби
А шофьорските курсове - на лято

# 66
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И аз ще се донеса утре, значи да ви издирвам на пратера или в пушкома ?
 Heart Eyes Joy Joy ама как се събираме за среща иначе се бяхме изпокрили и само четящи  темата /като мен /  Heart Eyes
Аз като нов и горд собственик на електронна цигара, къде да ви търся?
В колко и кога е срещата?

# 67
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз ще се донеса утре, значи да ви издирвам на пратера или в пушкома ?
 Heart Eyes Joy Joy ама как се събираме за среща иначе се бяхме изпокрили и само четящи  темата /като мен /  Heart Eyes
Аз като нов и горд собственик на електронна цигара, къде да ви търся?
В колко и кога е срещата?

Мистър Пица на ул Верила.
Обяснявам от Патриарха и Витошка тръгваш посока Южния парк и втората пресечка в дясно. Вижда се много добре заведението.

# 68
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И аз ще се донеса утре, значи да ви издирвам на пратера или в пушкома ?
 Heart Eyes Joy Joy ама как се събираме за среща иначе се бяхме изпокрили и само четящи  темата /като мен /  Heart Eyes
Аз като нов и горд собственик на електронна цигара, къде да ви търся?
В колко и кога е срещата?

Мистър Пица на ул Верила.
Обяснявам от Патриарха и Витошка тръгваш посока Южния парк и втората пресечка в дясно. Вижда се много добре заведението.
Ай, стига бе,  колко форумски срещи има утре?
Аз не мога да огрея навсякъде.  Joy Joy Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 2 361
Те на партерния етаж май са 4 залите  hahaha
Пак може да има индивидуални срещи  Laughing
Интересно ми е дали при записването за шофьорски курс им искат дипломите за основно образование. newsm78

# 70
  • Мнения: 7 161
Интересно ми е дали при записването за шофьорски курс им искат дипломите за основно образование. newsm78
Да, задължително!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 266
foxysilver, ти ела. Сигурна съм, че много лесно ще ни познаеш  Joy Joy Очакваме и Хетерата след 16 часа. Ей, много работи тази жена  Naughty Вече съм се наточила за шоколадово суфле.   chef

# 72
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
foxysilver коя е другата среща  newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 5 828
Запис, да хвърлям от време на време по едно око  Grinning

# 74
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте мами, аз съм ново регистрирана мама и ако ме приемете във вашата тема, ще Ви бъда благодарна.Моята щерка вече навърши 18г. и даже във вторник е на последен изпит - курмуване.До сега винаги е била отличничка и си вземаше стипендия за това , но сега курса за шофьор си оказа влияние - завършихме с 5,46. Е на това  какво да кажеш - но  здраве да е.
Относно курсовете едно от условията беше, когато се явява на изпит пред КАТ личната и карта да бъде валидна, имайте го в предвид.
И аз съм развълнувана от темата за хапченцата, въпреки, че ни ги уважавам много, но ще ви следя с интерес.
Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт