11-ТОКЛАСНИЦИ 2012/2013 г - втори срок

  • 23 313
  • 714
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 574
Здравей, galietka и добре дошла в темата. Късмет на кормуването на дъщеря ти утре!

Аз съм майка на момчета и темата с хапчетата не ми е на дневен ред, и слава Богу!  Mr. Green Иначе откровено казано съм учудена от това, че въпросът е толкова актуален. Нямам спомен да съм се допитвала до майка си на времето за това, нито пък ми е хрумвало да споделям с нея на подобни теми, но очевидно времената са различни...  newsm78  Но ако мен някой ме попита, например гаджето на сина ми (знае ли човек, вече почвам да си мисля, че всичко е възможно  Mr. Green ), бих изразила становище против.

Момичета, кога е следващата среща, че на тая не успях да се запиша.  Hug

# 76
  • Варна
  • Мнения: 29
Благодаря Пети. Ами навремето  възпитанието беше друго, но се радвам, че децата поне споделят , та да не ги мислим.

# 77
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141


Момичета, кога е следващата среща, че на тая не успях да се запиша.  Hug

Сега събота 18 часа пак там. Чакам включване на Лейди В - тя я организира. Грациела ще запази маса. Трябва само да уточним бройките - горе-долу.


Който може и не му трябват, да носи излишни стикери на Била за Душко, София, Грациела, а ще има и други сигурно желаещи .

# 78
  • София
  • Мнения: 1 266
galietka,  добре дошла! Подозирам как наближавайки 12 клас темата пак ще стане много активна  Hug Бележката, която присвоих след срещата, предизвика искрен смях в съпруга ми. Трябвало му скромна почерпка, а не това пищно угощение, което сме си спретнали. Ходи обяснявай, че си бяхме силна група. Аз Ви благодаря за което  Hug
В събота ще транспортираме щерката на маскен бал в зала Универсиада, та може да се изтърся с таткото. Скоро не сме имали мъжко присъствие  newsm78 Пък и той най-сетне ще разбере какво са сбирките "сексът и градът" (той така ги е кръстил).

# 79
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

 Скоро не сме имали мъжко присъствие  newsm78 Пък и той най-сетне ще разбере какво са сбирките "сексът и градът" (той така ги е кръстил).

Таман и  още могат да дойдат.

До тук се очертаваме Лейди, аз, Ани-2ма,

И аз забравих да кажа добре дошла.

В края на месеца има изложение-базар за абитуриенти в Земята и хората. Мисля, да отида  newsm78

# 80
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 616
В края на месеца има изложение-базар за абитуриенти в Земята и хората. Мисля, да отида  newsm78

На мен още ми е рано да мисля и за това  Thinking но може после да споделиш какво предлагат  Peace

 

# 81
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В края на месеца има изложение-базар за абитуриенти в Земята и хората. Мисля, да отида  newsm78

На мен още ми е рано да мисля и за това  Thinking но може после да споделиш какво предлагат  Peace

 

Аз ще гледам за момчета  Joy .

Естествено, че е рано, но искам да видя какви фирми отиват и на какво може да се разчита.

# 82
  • Мнения: 195
galietka,  добре дошла! Подозирам как наближавайки 12 клас темата пак ще стане много активна  Hug Бележката, която присвоих след срещата, предизвика искрен смях в съпруга ми. Трябвало му скромна почерпка, а не това пищно угощение, което сме си спретнали. Ходи обяснявай, че си бяхме силна група. Аз Ви благодаря за което  Hug
В събота ще транспортираме щерката на маскен бал в зала Универсиада, та може да се изтърся с таткото. Скоро не сме имали мъжко присъствие  newsm78 Пък и той най-сетне ще разбере какво са сбирките "сексът и градът" (той така ги е кръстил).

 Joy Joy Joy  това със "сексът и градът" ми хареса, само с това  не са ни оприличавали, но няма и как те не го гледат Heart Eyes
Ще гледам да намина след работа 

# 83
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 616

Аз ще гледам за момчета  Joy .


Знам, но реших, че ще хвърлиш едно око и на дамските стоки   Joy  Hug

# 84
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
за събота не обещавам за вечерна сбирка.Ще се включа допълнително.

# 85
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мен ми дайте следните магазини - железария, кинкалерия вкл нещо гобленчета иглички. Домашни потреби посока от сорта в помощ на домакинството.


Мразяяя - дрехи, обувки, чанти и подобни магазини. Влизам в първия и купувам, не издържам във втори. Е вече много ще ми дойдат и женските дрехи.  Joy Joy Joy Joy Joy Съжалете ме  Joy

# 86
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
 
[/quote]

Аз ще гледам за момчета  Joy .

Естествено, че е рано, но искам да видя какви фирми отиват и на какво може да се разчита.


[/quote]
И на мен ще ми е интересно да споделиш,майка на момче съм какво да се прави. Hug
По повод хапчетата не съм се замисляла,но постоянно повтарям,че има презервативи защото си имаме приятелка,знам ли какви идеи им идват на главата.

# 87
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 616
Мен ми дайте следните магазини - железария, кинкалерия вкл нещо гобленчета иглички. Домашни потреби посока от сорта в помощ на домакинството.

Мразяяя - дрехи, обувки, чанти и подобни магазини. Влизам в първия и купувам, не издържам във втори. Е вече много ще ми дойдат и женските дрехи.  Joy Joy Joy Joy Joy Съжалете ме  Joy

В такъв случай си оттеглям питането  Laughing

Момичета, знаете ли дали университетите правят "Дни на отворени врати" - детето се интересува?

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 22:28 от Скубиду

# 88
  • София
  • Мнения: 802

Таман и  още могат да дойдат.

До тук се очертаваме Лейди, аз, Ани-2ма,

....

5. Sandalka

Е, това вече е друга работа! така срещички всяка събота, и аз накрая мога да се намъкна  Mr. Green

# 89
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141


Момичета, знаете ли дали университетите правят "Дни на отворени врати" - детето се интересува?

Да, правят.

Общи условия

Активация на акаунт