БУРГАС

  • 85 148
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 836
Ето това търся.
Виждала съм майки, които постилат одеала/хавлии в парка, но те се познават и аз не мога да им се изтипосам, нали?
Защо има само навън такива занимания за децата  Tired

# 721
  • Мнения: 38
Аз съм доста далеч в момента, но тук такива неща ( организирани от родители) се сформират в подобни форуми. Можеш да си пуснеш темичка и не се знае, може да изкочи заек  Grinning
2-3 майки също не е лошо за начало, музиката си я качвате на телефона, 2-3 евтини барабанчета.... Убедена съм, че има много майки, които също се чудят как по- пълноценно да прекарват времето с децата

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 94
Момичета търся частен учител по немски ,за кандидатстване в Германия. Ако някой знае, моля да ми препоръча Simple Smile

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Момичета търся частен учител по немски ,за кандидатстване в Германия. Ако някой знае, моля да ми препоръча Simple Smile

Петя Баева!
Много добър преподавател, работила е в Немската гимназия и в частни школи, страхотно произношение и изобщо много харизматичен човек.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 94
А може ли телефон ако имаш ? Ако тук не е удобно ми пиши на лични   bouquet

# 725
  • Мнения: 2 216
Започват да пръскат против комари и кърлежи
http://www.burgas.bg/index.php/bg/news/details/1/17940

# 726
  • Мнения: 25
Здравейте! Знаете ли къде в Бургас правят масажи за бременни?

# 727
  • Мнения: 836
Здравейте! Знаете ли къде в Бургас правят масажи за бременни?

Таткото вкъщи  Peace

И аз много искам да отида на масаж, че от това кърмене ме болят и гръб и рамене, обаче все  още не мога да лежа по корем, че гърдите ми убиват  Laughing

# 728
  • Мнения: 25
Май няма никаде в Бургас Sad

# 729
  • Мнения: 17
здравейте, търся майстор/и за ремонт на къща - покрив, мазилка и смяна дограма. моля, да ми препоръчате някого от когото сте доволни Peace

# 730
  • Мнения: 227
Момичета,търся ортопед ? Къде в Бургас ?

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Момичета,търся ортопед ? Къде в Бургас ?

За дете или възрастен?... и горе-долу с какви оплаквания, за да знам накъде да те насоча.

# 732
  • Мнения: 227
Момичета,търся ортопед ? Къде в Бургас ?

За дете или възрастен?... и горе-долу с какви оплаквания, за да знам накъде да те насоча.
За дъщерята,16г. От претоварване,ох как я нарече личната,май мъртвата кост на ръката. Нещо такова  Rolling Eyes Даже не мога да го обясня като хората ,но нещо такова-та там ,намира се отгоре на дланта,сухожилието се пълнило с течност . Извинете за обяснението  Embarassed

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 641
Това е синовиална киста. Ако не е голяма и не причинява болки и проблеми при движение на китката няма нужда да се ходи на лекар - след време ще мине.
Но ако е голяма и боли се прави пункция - издърпва се течността.
Имах такава много голяма киста на коляното два пъти и се наложи пункция. Не е приятно, но не е болезнено. Тогава ходих при д-р Вълчев.

http://lekaribg.net/bg/%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81/%D0% … %D1%82%D0%BE.html

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Бих препоръчала Д-р Илиев, преглежда в Света София и Девата.

Общи условия

Активация на акаунт