Отговори
# 390
  • Мнения: 57
То пък бива ли така да ме отразите  Crossing Arms

# 391
  • София
  • Мнения: 39
И мен  Crossing Arms
За Борисовата не знам  newsm78 то там май няма къде да се паркира  newsm78 А за днес късно видях иначе можеше да се довлечем

# 392
  • Мнения: 57
Аз като гледам при този "наплив" и прогнозите за бурен вятър...  до Борисова едва ли ще стигна, най-много НДК или Южен, ако има навити де  Whistling

# 393
  • Мнения: 59
Вторник, южен?????

# 394
  • София
  • Мнения: 29
Бройте ме и мен вече за срещите Flutter Много ми домъчня за всички ви Hug Hug Hug

# 395
  • Мнения: 10 913
Та къде и кога утре?  Mr. Green

# 396
  • Мнения: 82
Аз ще се включа другата седмица. Аз и Никол сме болни-та тази седмица пропускам:(

# 397
  • Мнения: 4 070
Оххх , аз само да успея да накарам Вик да се изака за едно изследване и да го пратя на градина, че да съм вече по- свободна.... newsm50

# 398
  • Мнения: 133
Другата седмица и ние сме на линия Simple Smile Гунди, успех! Wink

# 399
  • Мнения: 4 070
Другата седмица и ние сме на линия Simple Smile Гунди, успех! Wink
Ами ще има такъв утре като купя дуфалак. Oha! Трябваше тая сутрин и на него да му дам английска сол, но щеше да е много грубо.

# 400
  • Мнения: 57
Аз тъй да се каже... Вече няма да се изказвам  Crossing Arms

# 401
  • Мнения: 4 070
Аз тъй да се каже... Вече няма да се изказвам  Crossing Arms
Щооо ? Ама ние те отразявамееееее newsm51 txtloves

# 402
  • София
  • Мнения: 39
Аз взех да си мисля, че вие някак си тайно се уговаряте  Crossing Arms
Изобщо не разбрах сега къде и кога е сбирката.

# 403
  • Мнения: 57
Ми не стигнах до стачка Wink... вижте сега, то е ясно, че тук много трудно се организираме  ooooh! Имам процедурно предложение да се координираме във Фейсбук (като събитие, група или общ чат) - по-бързо става, а и който няма да си избере "посредник" Wink ! Ясно е, че никога няма всички да са на линия, но с повече срещи всеки ще има шанс да се присъедини Simple Smile!

# 404
  • Мнения: 4 070
Аз взех да си мисля, че вие някак си тайно се уговаряте  Crossing Arms
Изобщо не разбрах сега къде и кога е сбирката.
Ами явно просто не е е имало среща, завърнахте ли се вече. Теди тук ли е на ясла ? Hug
Никче, идеята ти е добра. Hug

Общи условия

Активация на акаунт