Истанбул и к.о.т.к.и.те му - 17 тема

  • 36 746
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • на земята
  • Мнения: 4 094
ШЕБЕЧЕ,мерси за темата    bouquet чета с интерес всяка страница ..)))Ето и една снимка от мен,черпя ви по един чай от любимото ми кафе в ОРТАКОЙ ето излгед от него към моста..)))  С пожелание за лека нощ!страхотна гледка..)))

Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 23:14 от *лаленце*

# 16
  • Мнения: 3 371
А, Нишанташъ ми е в листата за посещения ! Там честичко се отбива на кайве един мой голям любимец ! Crazy

# 17
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Поправяй, Андж, поправяй  Hug

Саусе, първия пост е една страхотна традиция на основателите на темата. Аз просто я продължавам и гледам да внеса и нещо ново, за да е интересен, а да не се превръща просто в служебно съобщение. А писаното в темите е пропито с толкова любов и емоции...първите теми съм ги чела 4 пъти и всичките пъти ми беше толкова интересно  Crazy И съм си лягала в 4 сутринта и не можех да се откъсна  Grinning

Ортакьой последно реставрираха ли го, или още работят  newsm78

# 18
  • Мнения: 434
И аз благодаря, Шебек, за новата тема   bouquet  Нишанташъ и на мен много ми хареса. Много удобно е с метрото до Османбей и после пеш по главните улици на квартала.
Ортакьойската джамия беше още в ремонт сега като ходих януари.

# 19
  • Мнения: 3 371
Момичета, оставам с впечатлението, че веднъж отидеш ли до Истанбул, няма да е за последно !  Peace

# 20
  • Мнения: 137
Момичета, оставам с впечатлението, че веднъж отидеш ли до Истанбул, няма да е за последно !  Peace
Много си права аз ще съм за 3 път. И сега докато подготвям програмата забелязах, че бях изпаднала в меланхолия, но като започнах да мисля за Истанбул изведнъж се заредих с енергия.

# 21
  • Мнения: 824
Да,така е, Истанбул е магия!
Аз съм ходила,но съпругът ми не е и тази година сме планували, разходка до там.

# 22
  • Мнения: 3 371
Наистина е магия този град- дори само от снимките лъха вълшебство ! Не знам как ще издържа до септември !

# 23
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Ние знаем как - трудно  Grinning
Ммм, на мен лично ми носи спокойствие и лекота. Харесва ми да гледам хилядите хората, да наблюдавам как разпускат, разхождат се. Харесва ми, че са усмихнати, весели, шумни. Града кипи от живот, по източно е лежерно всичко. Ваканционно ми идва някак си. Обожавам Истиклял и морето от хора.
Яд ме е, че тука не е така. ОТ работа - вкъщи. Угрижени, намръщени и все бързащи. А там цели семейства след полунощ навънка. А като си представя колко имат да пътуват докато се приберат  ooooh! Аз ако бях, щеше да ме примързи да излизам  Joy Embarassed Гледахме с майка ми на камерите една нощ 2 и половина беше, а то гъмжи от народ...А пък през деня е  Crazy


# 24
  • София
  • Мнения: 13 148
Боже, колко сте писали!  ooooh! Едва наваксах.  Laughing

Шебек,  bouquet

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 19:43 от Тaня67

# 25
  • Мнения: 469

Ортакьой последно реставрираха ли го, или още работят  newsm78
Винаги чакам с нетърпение всяка нова истанбулска тема заради непознатия Истанбул. Благодаря ти, Шебек  Hug
Един приятел ходи до Истанбул в началото на януари и специално го попитах за джамията в Ортакьой-беше в реставрация все още.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 173
И ние снощи с мъжо си определихме дата за Истанбул - 01.08. Вече си мислим кое място да посетим. Нямам търпение   bouquet
Ще черпя инфо от вас, мили дами  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 934


Една снимчица и от мен с кулата Галата през юни 2010, когато Истанбул беше световна културна столица.

# 28
  • Мнения: 711
 angelina.bgk    PAPURCHE MEHURCHE Благодаря  Peace А случайно някой да знае, какви документи трябват, когато колата се води на фирма, а МОЛ-а не пътува с нея. Пълномощно на турски ще искат ли?  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 934
На английски представихме  Peace, но ни бавиха страшно много, хем не беше пълномощно, защото мъжът ми е шеф на фирмата  Confused

Общи условия

Активация на акаунт