Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 63

  • 56 809
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12
Няма ли вече да се намери някой да бастиса Нигяр..Бива да си неорентиран,ама чак толкова е прекалено..

Привет на всички!  Hug

# 706
# 707
  • Мнения: 683
Според тази новина, сериала трябва да свърши април 2014 година. Другото, което разбрах е, че ще има нова сценаристка  Yasemin Çongar. След глупостите, които настоящия сценарист надипли е крайно време да го сменят.

http://www.internethaber.com/muhtesem-yuzyilin-bitecegi-tarih-504269h.htm

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 20:23 от anna3com

# 708
  • Мнения: 0
Няма ли вече да се намери някой да бастиса Нигяр..Бива да си неорентиран,ама чак толкова е прекалено..

Историческата Нигяр е екзекутирана за злоупотреба , чрез обесване. Възможно е с това си последно деяние във филма да прелее чашата на търпението на Хюррем, тъй като на нас ни е ясно, че Хюррем ще се измъкне и от тази ситуация.  newsm78

# 709
  • Мнения: 0
Момичета, няма превод на серията, нали? Знам, че още е рано и най-вероятно ще е утре, но защо ли  си помислих ,че е преведена !!!!

# 710
  • София
  • Мнения: 228
Данке!!!  Hug

# 711
  • Мнения: 9 788
Благодаря за  серията с руски превод, благодаря за трейлъра и превода  Hug  bouquet

АНИ Hug с голям хабер идваш- най - после някаква информация за продължителността на сериала - очертава се 4 сезон - това е добре-защото ще претупат всичко ако свърши с 3 сезон Wink дано наистина има нови сценаристи Thinking

# 712
  • Най слънчевото място в БГ, 360 дни в годината
  • Мнения: 18
 afwitch   Е то може, е то бива, ама ай стига бе. Тая Нигярка няма ли кой да я подкъси, злобата на Хати се е вселила и в нея, мъжът и собственоръчно трябва да и удари сто тояги на голо. И въобще кво правят тия двете вещеци в Топ капъ, на Хати кой отмени изгнанието и в Маниса, а Нигяр в ролята на каква се размятква в харема. Тоз харем заприлича на Райчо-Петковия хан, време е Кадията да напише ПВРХСС /правилник за вътрешния ред в харема на Султан Сюлейман/, а който не го изпълнява  smile3513  в    sport027 helpБосфора за храна на рибите.

# 713
  • Мнения: 2
 smile3523
Я да понапиша и аз нещо за последната 86 серия.Често чета ,че не ви се харесва сценария  и сте прави,ама много!В смисъл,че очакваме повече припокриване с историята,между художествената измислица.На моменти ме напушва смях/не случайно много ме кефят рускините с техните весели преразкази/,а на моменти и се пукам от яд...Това ще да е,че тук във форума 63 теми вече, ние се образовахме и станахме спецове,заслугата за това се знае-Анна3 сом,Трендафилка,Випчето,Корделия,Изабеле,простете ми останалите! smile3525
На Мистик,обаче-поклон! omm
Та за серията-то бива,бива,ама...Хюрем е Хасеки Султан,от нея са треперели в сарая,а сега ни я показват като опитно зайче за "сестричките"и изоставените женички на Сюлейман.Тук Ердоган няма да се меси,всеизвестно е,че така я принизяват в съвременното тълкуване на онази далечна епоха...Сюлейман вече е на кон и на поход,но горката Хюрем Султан,кой откъде я напада,то не бяха "нинджи",ножове,сега ще очакваме и  нов опит ,мале,мале..Хасеки да не си...след като сестрите имат такава власт...
А какво ще кажете за гаврата на лелите с кръвта на Династията?Голямо недоразумение...
Не знам за вас,но напоследък най-ме дразни Гюлфем,с ококорените  честно очи,невинни...
Просто ме смразяват!
Благодаря на всички тук,че ви има
и че правите интересна скучната зима!

Лека вечер!

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 21:04 от jostely

# 714
  • Мнения: 896
Тези пък двамата са ми МНОГО ,много сладки!  love001
 И май имат един невероятен пухкав бонбон!
Няма ли вече да се намери някой да бастиса Нигяр..Бива да си неорентиран,ама чак толкова е прекалено..

Привет на всички!  Hug

А, точно! Нигяр направо ми е................... "трудна за рисуване вече"! Тя прати Хю в мраморната резиденция! И аз мисля,че Нигяр няма какво да прави вече там! Предвид това, че "тежката" дума на Хати не се чува вече,спокойно можеше досега да се разведе с Рустем и ако наистина обича детето си да отиде да си живее с него далеч от дворцови интриги!
 МДААА, явно ни четат щом са решили да пооправят малко "калтака" на сценаристите! Mr. Green

 Ей,Фенката благодаря за линка! Отдавна не ни беше навестявала!
Цитат
Не знам за вас,но напоследък най-ме дразни Гюлфем,с ококорените  честно очи,невинни...
Просто ме смразяват!
А ,аз отдавна сравних Гюлфем с "домашния любимец" на харема, но предвид твоите "ококорени" очи вече и породата е ясна- пекинез  ще да е! Laughing

# 715
  • Мнения: 2
Няма ли вече да се намери някой да бастиса Нигяр..Бива да си неорентиран,ама чак толкова е прекалено..

Историческата Нигяр е екзекутирана за злоупотреба , чрез обесване. Възможно е с това си последно деяние във филма да прелее чашата на търпението на Хюррем, тъй като на нас ни е ясно, че Хюррем ще се измъкне и от тази ситуация.  newsm78
Да ,време  е да и преправят пак ролята...
Макар,че от вас научих,че единствено този персонаж,на Нигяр е измислен,не е историческа личност...

# 716
  • Мнения: 896
Няма ли вече да се намери някой да бастиса Нигяр..Бива да си неорентиран,ама чак толкова е прекалено..

Историческата Нигяр е екзекутирана за злоупотреба , чрез обесване. Възможно е с това си последно деяние във филма да прелее чашата на търпението на Хюррем, тъй като на нас ни е ясно, че Хюррем ще се измъкне и от тази ситуация.  newsm78
Да ,време  е да и преправят пак ролята...
Макар,че от вас научих,че единствено този персонаж,на Нигяр е измислен,не е историческа личност...
Нигяр е действителна историческа личност от харема! Измисленото във филма е връзката й с Ибрахим! Намерени са действителни негови писма до една жена,но тъй като не се знае коя е са решили във филма това да е Нигяр (думите са на Окан в негово интервю преди време)!

# 717
  • Мнения: 12
В Двореца липсва всякакво комуникация...Мине не мине и все някой изненадан остава..

86-та серия я гледах там където Шах се появи от нищото в онзи шапрон..Обаче как се навря двуметровия евнух Мерджо там,ей това не ми стана ясно..

# 718
  • Мнения: 2
 newsm62А ,аз отдавна сравних Гюлфем с "домашния любимец" на харема, но предвид твоите "ококорени" очи вече и породата е ясна- пекинез  ще да е! Laughing
Ха,ха,колко си права!Ама пекинезите са по-симпатични и имат характер,все пак!

# 719
  • Мнения: 12
newsm62А ,аз отдавна сравних Гюлфем с "домашния любимец" на харема, но предвид твоите "ококорени" очи вече и породата е ясна- пекинез  ще да е! Laughing
Ха,ха,колко си права!Ама пекинезите са по-симпатични и имат характер,все пак!


Аз на пинчер я оприличавам,ама няма сега да издребняваме..

Общи условия

Активация на акаунт