Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 63

  • 56 811
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 228
На мен ми се струва странно, че никъде в новия трейлър не видях Шахубан?!? Дали Династията е скрила от нея гениалния си план?!? Вероятно точно Шах ще измъкне Хюррем от капана, и то, за да спаси Хатидже /а и себе си/ от гнева на Султана.  newsm78

# 721
  • Мнения: 2
Няма ли вече да се намери някой да бастиса Нигяр..Бива да си неорентиран,ама чак толкова е прекалено..

Историческата Нигяр е екзекутирана за злоупотреба , чрез обесване. Възможно е с това си последно деяние във филма да прелее чашата на търпението на Хюррем, тъй като на нас ни е ясно, че Хюррем ще се измъкне и от тази ситуация.  newsm78
Да ,време  е да и преправят пак ролята...
Макар,че от вас научих,че единствено този персонаж,на Нигяр е измислен,не е историческа личност...
Нигяр е действителна историческа личност от харема! Измисленото във филма е връзката й с Ибрахим! Намерени са действителни негови писма до една жена,но тъй като не се знае коя е са решили във филма това да е Нигяр (думите са на Окан в негово интервю преди време)!

О, ето колко сте полезни!Но да,на всички поомръзна...Няма да я махнат,преди да открие детето на Ибрахим,обаче...дали ще го развият като действие,не се знае!

# 722
  • Мнения: 683


Али Ергенч определено музикант ще го правим  Laughing

# 723
  • Мнения: 2
Чудесна снимка,Ани!
Али Ергенч определено музикант ще го правим  Laughing
Е, има си заложби,ако пък оформи и глас като татко си,с красотата на майка си,ще е разбивач на женските сърца,да е жив и здрав!

# 724
  • Мнения: 683
И нашите принцове  Laughing

# 725
  • Мнения: 2

Благодаря за линка,по- ми е удобно да гледам,макар,че преводачите бая мънкат
 newsm51

# 726
  • Мнения: 683


Ето какво гледа Али  Laughing

# 727
  • Мнения: 9 788
АНИ smile3525 Али е много лъчезарен и принцовете са много сладки Peace

# 728
  • Мнения: 2


Ето какво гледа Али  Laughing
Сладурко,Сладурков!Чак е зяпнал ...

# 729
  • Мнения: 896
Ей,като запускате нова тема  да не ни забравите! Laughing
Аз пък съжалявам,че малкият Али не е взел повече от баща си!
 Дано второто (дето го плануват) да вземе!

# 730
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Аз нали съм по грешките и пропуските  Crazy , да поправя едно недоразумение...
Няма промяна в сценариста на Великолепния век, най-малкото, ако има, то няма да е Ясемин Чонгар... Hug Тя ще е сценаристка на новия проект на братя Тайлан и Дурул, по романа на Ахмет Алтан " Любов по време на бунт"... Плюс това, това е най-неподходящия човек ча сценарист на нашия сериал... Предпочитам сегашния, ако и да не е стока... Crazy  ooooh!
 Hug

# 731
  • Мнения: 896
Аз нали съм по грешките и пропуските  Crazy , да поправя едно недоразумение...
Няма промяна в сценариста на Великолепния век, най-малкото, ако има, то няма да е Ясемин Чонгар... Hug Тя ще е сценаристка на новия проект на братя Тайлан и Дурул, по романа на Ахмет Алтан " Любов по време на бунт"... Плюс това, това е най-неподходящия човек ча сценарист на нашия сериал... Предпочитам сегашния, ако и да не е стока... Crazy  ooooh!
 Hug

Въпреки,че ме "разочарова" Mr. Green с инфото  съм ти благодарна, Hug когато се намесваш и ни нареждаш пъзела,както винаги точно навреме и безпогрешно!!   love001
 Нашите "полиглотски" и "гугълски" умения ни създадоха напразни надежди!

 Ани, да не си легна Grinning? Пускай нова тема, че опаткахме тази!

# 732
  • Мнения: 896
Ани, Embarassed извинявай! Сега видях, явно съм станала от "ятото"!

# 733
  • Мнения: 683
Мистик, благодаря ти, че оправи гугълския ми превод  Laughing  bouquet

Не съм легнала бе, какво ме направихте да лягам в 2 следобяд  Laughing Да не съм бебе
  hahaha



Заповядайте със запис, тук съм,  Peace и с каквото там се записвате в новата тема  Laughing

Нова тема

Давам 5 виртуални кафета на този, който преведе интервюто с Бурак, което съм курдисала отгоре на темата  Coffee Coffee Coffee Coffee Coffee Ако превода пък става за субтитри, направо ги удвоявам на 10  Peace

# 734
  • Мнения: 896
 Joy
ее,аз малко късно се усетих,но те пратих на следобедна дрямка!
 Ти с тия кафета глей да не отровиш някой като ги "препие"! Wink

Общи условия

Активация на акаунт