Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 64

  • 49 852
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683









Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.


Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15
Тема 16 Тема 17 
Тема 18
Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23
Тема 24 Тема 25
Тема 26 Тема 27
Тема 28 Тема 29 Тема 30  Тема 31 
Тема 32  Тема 33   
Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37Тема 38 Тема 39
Тема 40 Тема 41
Тема 42 Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46Тема 47               
Тема 48 Тема 49 
                                   Тема 50 Тема 51 Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема55                                                                                                                                                                               Тема 56 Тема 57                                                                                                             Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63




   


                         













   




Добре дошли
в новата 64 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

# 1
  • Мнения: 3
Запис.
Благодарности за превода на трейлъра от следващия епизод - изглежда интересен,но според мен на Хюрем нищо няма да й има,ще оцелее.Хатидже ще се провали отново.

# 2
  • Мнения: 896
Ани, Embarassed извинявай! Сега видях, явно съм станала от "ятото"!??
 Hug

# 3
  • Мнения: 683
Я елате, пиленца при батко
да ви гукам сладко, сладко
  Heart Eyes  Laughing

# 4
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
 Hug

# 5
  • Мнения: 12
 Peace


Ей,очите ми останаха по най-горния кадър и Матракчъ го няма!

# 6
  • Мнения: 2 177
Добър вечер на всички.От доста време ви чета, но нямах смелост да пиша.Надявам се, че нямате нищо против и аз да се включа в дискусията за този невероятен сериал.

# 7
  • Мнения: 0
Ани, ако държиш ще ти го преведа.............но няма да ти е приятно това, което ще прочетеш.
Много фенки ще са разочаровани Laughing

# 8
  • Мнения: 896
Добър вечер на всички.От доста време ви чета, но нямах смелост да пиша.Надявам се, че нямате нищо против и аз да се включа в дискусията за този невероятен сериал.
Добре дошла!  HugЗаповядай! И не ни обръщай внимание когато прекаляваме понякога!

 Ани, няма да се възползвам от кайвето ти!
Този "сръбски"(ако е такъв де) барабар със субтитрите нещо не ми се получава! Досега смеех да твърдя,че на всички западни съседи езикът им,  ми е като роден,но тук не става! Embarassed Пък и от това,което подразбрах  нещо.....

# 9
  • Мнения: 0
Запис и от мен .
Здравейте момичета  Hug

# 10
  • Мнения: 9 741
Привет и в новата тема Hug АНИ smile3525

Интервюто с Бурак е САМО 10 мин  Heart Eyes дано имаме късмет да го гледаме и с превод Peace
Как може да е толкова красив Бурак...много е слънчев с лъчезарната си усмивка Two Hearts

# 11
  • Мнения: 0
ВВи, не го разбираш добре защото не е сръбски а харватски Laughing Laughing
Иначе додре си разбрала Laughing и аз затова питам Ани дали да го превеждам Laughing

# 12
  • Мнения: 9 741
Добър вечер на всички.От доста време ви чета, но нямах смелост да пиша.Надявам се, че нямате нищо против и аз да се включа в дискусията за този невероятен сериал.

 welcome

# 13
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Ясемин Чонгар-защо Мистик, смяташ ,че не е подходяща за сценаристка-питам просто,не я познавам...

Ами, много дълго и сложно за обяснение, но първо, тя не е сценаристка.... Второ, не вярвям да е силна в историята, попрището й е друго... По-пасва за съвременен сериал или такъв от по-новата история ... Тя е политически ангажирана, което пак я прави неподходяща за исторически филм, които не носят политическа гледна точка... Трябва да си чист и обективен...
Моя гледна точка... Hug

Ани, чудех се кой ти е дал грешна информация  Joy ooooh! Hug

# 14
  • Мнения: 896
ВВи, не го разбираш добре защото не е сръбски а харватски Laughing Laughing
Иначе додре си разбрала Laughing и аз затова питам Ани дали да го превеждам Laughing
Ох,благодаря!Реших,че съм се помешала нещо!
Ако можеш преведи! Пък кой каквото иска това да си избере от думите му! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт