Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 35

  • 83 560
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683







                                         

     
                                           


Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay
Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.



   


                         











Превод, редакция и техническо изпълнение: Мistik, Невин Иванова, Ibrahim, Sevi_nil, Stereo_hz, Mishel, Emel, alex_b, boule-neige, морски очи и завер ханъм


   


   

Добре дошли в тема 35 за сериала " Великолепният век"!
Желая на всички интересни и приятни мигове в темата!


Мерал Окай

1959 - 2012

# 1
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Благодаря за темата.

# 2
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Благодаря за темата   bouquet

# 3
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Снощи изпуснах серията,но се записвам да следя.Интересни неща са ставали. Wink

# 4
  • Мнения: 19
Благодаря на Ана за новата тема.  Peace Мислех си, ако всички гледахме по едно и също време епизода, щеше да има по-оживени дискусии. А пък то, всеки го гледа, когато намери време, или когато излезе превода. А най-нетърпеливите, които гледаме в сряда вечер, какво разбрали, какво - не.
Аз Дайе не я мисля много. Сигурно пак ще я приберат в двореца.
Ако бяха претърсили умрялата акушерка, щяха да видят че крие кама. Дайе можеше да каже, че е било самоотбрана, то и така си беше. Уж голямо приятелство с Валиде, пък я напъдиха от двореца за едното нищо. Нигяр и Ибрахим как ще се измъкнат, не знам.  Rolling Eyes И Ибрахим с тоя трон, с тия пръстени, както някой го беше казал в предишната тема, съвсем се е чалнал на тема власт.
Мустафа започва да загрубява, взе Селим със себе си, за да изплаши Хюрем.

# 5
# 6
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Благодаря на Ана за новата тема.  Peace Мислех си, ако всички гледахме по едно и също време епизода, щеше да има по-оживени дискусии. А пък то, всеки го гледа, когато намери време, или когато излезе превода. А най-нетърпеливите, които гледаме в сряда вечер, какво разбрали, какво - не.
Аз Дайе не я мисля много. Сигурно пак ще я приберат в двореца.
Ако бяха претърсили умрялата акушерка, щяха да видят че крие кама. Дайе можеше да каже, че е било самоотбрана, то и така си беше. Уж голямо приятелство с Валиде, пък я напъдиха от двореца за едното нищо. Нигяр и Ибрахим как ще се измъкнат, не знам.  Rolling Eyes И Ибрахим с тоя трон, с тия пръстени, както някой го беше казал в предишната тема, съвсем се е чалнал на тема власт.
Мустафа започва да загрубява, взе Селим със себе си, за да изплаши Хюрем.
аз разбрах че има втора карета с другите деца... Което ме навежда на мисъл че ще има нападение...

# 7
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Аз пък не мога да разбера как все Хюрем го отнася.Махи свърши някоя глупост-все едно нищо не е било,онези клявки от харема- и те така.Е как може?Уж справедлив господаря,ама с двоен аршин мери.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Все някога и на Махи ще и се намери цаката Mr. Green

# 9
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Този епизод е малко нелогичен спрямо досегашните. Валидето и Дайе тъкмо си оправиха приятелството, Ибрахим уж си е взел поука..., пък всичко идва някак прибързано. А може от липсата на превод да е Tired Ще изчакаме да видим...  bouquet

# 10
  • Мнения: 9 740
Привет и в новата тема  wavey lovekiss   АНИ newsm51

Рейтинг Grinning Peace Heart Eyes

   MUHTEŞEM YÜZYIL    STAR TV    20:42:00    01:59:26    11,77    29,4



# 11
# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Записвам се в новата тема. Много благодаря   bouquet
Чакам превода, че къде разбрала, къде не...

# 13
  • Мнения: 11 747
Тук съм в очакване на приказния сериал.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8
Благодаря за новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт