Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 18

  • 81 938
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683







                                       

    
                                   
 


Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay
Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Show TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.


   












Превод, редакция и техническо изпълнение: Мistik, Ibrahim, Sevi_nil, Stereo_hz, Mishel, Emel и завер ханъм


   


   


Добре дошли в тема 18 за сериала " Великолепният век"
Желая на всички интересни и приятни мигове в темата !

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 16:40 от anna3com

# 1
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Хюррем е жената, която твори и подклажда ненавистта, злостната конкуренция и жестоката саморазправа в султанския харем. Тя е човекът, който безапелационно причинява закономерния крах на една велика империя.

Не само.... Има още много причини.  Не може да се припише падането на една огромна и вековна империя на интригите само на една жена, па било и султанка, па било и украинка  Mr. Green

Maй съм първа, а  newsm78 Хубава нова тема Grinning
Ани   bouquet

# 2
# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 411
Най-сърдечно благодаря за поредната преведена серия на целия екип.
Мистик,когато имаш време тогава превеждай.Стига ни ,че го правиш.
Всички оценяваме труд ти! 
Изгледах 23 серия.
Чувствата ми към Махи бяха променливи.На моменти като жена я разбирах и
съжалявах.В други случаи я смятах за зла и коварна жена,после отново проявявах
съчувствие,но след като в тази серия видях как безочливо се закле уж в най-скъпото си,
 детето,че не знае нищо кой е посегнал на Мария,до тук с разбирането, което проявявах
 в моменти.За мен е непростимо да се закълнеш в детето си дори,ако това касае живота ти.
Много ми е сладък Сюмбюл.Отнели са му мъжкото достойнство,но явно не изцяло.
Съхранил е чувството да харесва и обича.Мария явно е жената,която е причина мъжкото
да заговори в него.

# 5
  • Мнения: 2 411
Кануни,не само се занимава със синчето си,ами и риба лови.
Султанката на сърцето му много обича!


.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 411
Фамилията в пълен състав.
Кануни,султанката и пашата.


.

# 8
  • Мнения: 9 738
Привет в новата тема Hug

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 2 411
Лили,снимката е чудесна.Позволих си само малко да избистря погледа.Този поглед е важен,нали?

.

# 12
  • Мнения: 13 425

anna3com, оформлението на темата е отново впечатляващо! С цялата информация с линкове за директно гледане и сваляне на сериите и особено с прекрасните гифчета и великолепния колаж на НадетоHug

Поздравления!   bouquet


# 13
  • Мнения: 13 425

Наде, този поглед не е нито на Онур, нито на СС - това вече си е погледа на ХалитHeart Eyes Heart Eyes  Joy Joy

Харесва ми!  Laughing Laughing Joy

# 14
  • Мнения: 9 738




Наде Hug чудесни колажи   bouquet

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 22:29 от Lilims

Общи условия

Активация на акаунт