Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 59

  • 37 334
  • 717
  •   2
Отговори
  • Мнения: 459









Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.





   


                       













   


   



Muhtesem Dance
Добре дошли
в новата 59 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 17:39 от mimata67

# 1
  • Мнения: 0
Чакаме преведения 81 епизод днес...

# 2
  • София
  • Мнения: 11
Чакаме преведения 81 епизод днес...
...уведомяваш или изискваш? Когато Елдо смогне, тогава!

# 3
  • Мнения: 0
Изразявам надежда...но честно казано,не мога да разбера защо всички в този форум са толкова наежени...той е създаден за хубаво...а тука освен нерви...друго не виждам...жалко....

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Запис  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 896
Хайде и аз тук!
С пожелания за по-малко искри в новата тема!
Ясно е ,че кърпичките и newsm45 няма да можем да ги избегнем следващата серия!

# 6
  • Мнения: 164
vvi  и аз се надявах в новата тема да няма искри а то още пусната непусната и се почна защо бе хораааа   newsm45 на който не му държат нервите има лекари медикаменти,аман да се пуска по-скоро серията и да се разотива тоз побеснелия и пощурял народ Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 9
Хайде и аз тук!
С пожелания за по-малко искри в новата тема!
Ясно е ,че кърпичките и newsm45 няма да можем да ги избегнем следващата серия!
vvi присъединявам се към пожеланието ти.Дано да няма заядливи подмятания и обиди . newsm12 smile3501

# 8
  • Мнения: 14 418
 smile3525
Това като едно добро начало!

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 16:24 от Sause baus!

# 9
  • Мнения: 31
За да няма вечно питащи има ли има ли.... моля проверявайте в сайта на пиратите.Много е дразнещо всяка събота едно и също. Не пиша,но ви чета всеки ден!
Поствам линк който може да се отваря и от България и от чужбина,тъй като много европейски страни блокираха пиратите.
Ето http://pirateproxy.net/search/muhtesem%20yuzyil/0/99/200
Живи и здрави!

Поздрави!

# 10
  • Мнения: 50
Привет момичета,
Докато чакаме искам да споделя с вас нещо, което прочетох вчера в една книга.

Хазър Рейс е роден 1466 г. и умира през 1546. Сюлейман го нарекъл Хайредин / от хаир - добро/ , защото направил много добро на империята, а европейците го наричали Барбароса, заради червената брада  /?/ . В момента  би трябвало да е ... на 70 год./ много добре изглежда за 70 годишен  Heart Eyes / . В уйкито са го подмладили с 9 години, не знам кой  е прав, но така или иначе си е доста възрастен.

И знаете ли кой го наследява на поста управител на флота - Соколлу Мехмед Паша - бъдещия велик везир. Именно този паша / зет на Селим / е организирал убийството на Баязид, защото е виждал, че лесно ще манипулира и управлява  слабохарактерния Селим. И така става - той  реално е управлявал през целия "мандат" на Селим, че даже и при сина му. Бил е велик везир цели 14 години - това е голямо постижение за тях.

На мен и друго ми направи впечатление - годините. Соколлу е роден през 1505 г. ,  1 година по-голям от Хюррем, а се жени за ... внучката й !!!
Абе тези хора срама нямат ли ???
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Скрит текст:
Ако имам правописни грешки, извинете ме, аз боравя по-лесно с числата, отколкото с буквите  Peace

# 11
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Честно казано и мен ме дразни постоянното питане кога ще излезе поредният епизод.  ooooh!
Ами ще излезе, когато му дойде времето NaughtyИзнервящо е за екипа някой да потропва.

# 12
  • София
  • Мнения: 351
в търпеливо очакване на новия епизод съм си седнала пред компа, пуснала съм си сандтрака към сериала и загрявам

# 13
  • Мнения: 1
Fenkata  Joy Joy Joy Joy
цитат: "... Снощи исках да помоля Д-р Куин да ни направи психопортрет, но тя взе, че отиде на халвет - права си е жената, няма с нас да се занимава ..."

Отиде, отиде....амаааа не е много сигурно ! И аз, професионално изкривена, се загледах по цифрите. Д-р-ката в 1,10ч. каза... Чао отивам да гуш мъжа си... и като почнаха разните форумски "гадини" Sick да я закачат за коментарите й от завчера, ... та до 3,00ч. Ха  туй, ха онуй,  май е останала без....Х       .....(халвет беее)

# 14
  • Мнения: 0
Честно казано и мен ме дразни постоянното питане кога ще излезе поредният епизод.  ooooh!
Ами ще излезе, когато му дойде времето NaughtyИзнервящо е за екипа някой да потропва.


Без нерви, моля. Излезе.

magnet:?xt=urn:btih:284402400B78C6C8637B3F7DF4F3B324041FD630


Общи условия

Активация на акаунт