Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 58

  • 46 291
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683









Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.





   


                       













   


   



Muhtesem Dance
Добре дошли
в новата 58 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 01:25 от anna3com

# 1
  • Мнения: 14 418
Един огнедишащ дракон тук #2gunfire

# 2
  • Мнения: 445
Благодаря ти, Ани, за темата   bouquet

# 3
  • Мнения: 12
Peace ,както бях обещала да правя..

Аз току-що изгледах серията,но не знам от коя тема ще я коментираме,че засега ще си мълча.

# 4
  • Мнения: 393
Здравейте,къде има линк с превод Praynig

# 5
  • Мнения: X
И аз изгледах серията току що. Много добра игра на Озан Гювен - уникален, жесток, бърз и комбинативен Рустем. Не знам исторически какъв везир е бил, тук в темата е недолюбван, обаче би трябвало във филма да стане един съвсем не лош държавник.
От началото на 3 сезон си промених мнението за Окан - играе чудесно един улегнал и самоуверен Ибрахим паша. Спря с истериите, крясъците и плюнките и започна с хитрите усмивчици и ехидните погледчета. Това повече приляга за везира, а то в първите два сезона само гледахме неуравновесени изпълнения. Двамата с Мерием са радост за окото като започнат да се дзепат и заяждат  Peace.

Нигяр яко дразни, за махане от сериала е, просто няма вече никакъв потенциал.

Друго-другооо, не се сещам. Чета ви и много се забавлявам, имате прекрасно чувство за хумор, особено Трендафилка и Випчето  Hug Hug  bouquet.

# 6
  • Най слънчевото място в БГ, 360 дни в годината
  • Мнения: 18
Peace ,както бях обещала да правя..

Аз току-що изгледах серията,но не знам от коя тема ще я коментираме,че засега ще си мълча.


Мълчи, мълчи мама да те не бият....

А сега малко да ви пораздразня.

Не ви ли се струва, че таз убавица се е направила червенокоска...

# 7
  • Мнения: 12
venush  Hug Hug

И аз смятам,че Нигяр скоро време ще се сбогува със сериала..

Не знам как трябва да се изиграе алчност и погледът ти да светва като ти кажат,че ще те издигнат или ти обещаят много пари,но Рустем го играе невероятно..

Сюлейман индиректно започва да говори на Ибрахим за онзи филм дето трябва вече задължително да го гледа,а филма както казвам аз се нарича.... "Усещане"

# 8
  • Мнения: 14 418
E,Miki@ то няма какво за дразнене-Джансу Дере се е хубавка червенокоса,а Фирузето отдавна я няма #2gunfire
Сега се замислих-всички знаем как в основни линии се развива действието,ами ако нямахме никаво инфо-вижда ли се края на Везира newsm78

# 9
  • Мнения: 896
 Hug
 Току що я изгледах !
Както и предполагах -разговора между Сюмбюл и Хюрем беше за "замазване" на недомислиците.Лично за мен обаче станаха много-Хюрем я изпрати,Сюмбюл й казал да мълчи, Рустем я намерил (избрал)-пълна каша, ама найсе не е толкова важно!
Поредното нещо,което адски ме издразни беше представянето на Ибрахим като алчен за "заплата"!3 сезона вече  какво ли не видяхме от него само алчен не го бяха представяли.И това на изпроводяк!Стана ми чак неприятно! Подобно смукане от пръстите на сценаристите ми идва в повече!
Много важни моменти имаше в серията! Да видим как ще се развият!
после пак ще продължа...

# 10
  • Мнения: 12
Ибрахим подписва договора с французите от името на ОИ. На другия ден Сюлейман го вика на вечеря уж да поговорят за договора, след вечерята го удушават с копринено въженце.

Това с алчността е много изкуствено и не на място.
А и отношението на Сюлейман към неговия най-добър приятел - спомняш ли си приятелю, братко и  накрая какво - Ну заяц погоди! Че и го уважил даже - с копринено въженце.

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 23:26 от Liliyas

# 11
  • Мнения: 12
Ибрахим подписва договора с французите от името на ОИ. На другия ден Сюлейман го вика на вечеря уж да поговорят да договора, след вечерята го удушават с копринено въженце.

Това с алчността е много изкуствено и не на място.
А и отношението на Сюлейман към неговия най-добър приятел - спомняш ли си приятелю, братко и  - Ну заяц погоди!



Като в онзи виц" Гъди,гъди,я да видим, кого ще бесим утре?"..казал палача на осъдения на смърт,весело,че да не го стресира..и Сюлеймановата работа същата..
[/color]

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 145
Добър вечер, благодаря за темичката. Hug Още не съм доизлгедала серийката, но много се изкефих на играта на Мерием в началото, като разговаряше с Ибрахим. Гледах я 3 пъти. Grinning Връщам се да ви чета.

# 13
  • Мнения: 12
Точно като вица, спестява му житейските мъки.  първо  gydi после  fight

# 14
  • Мнения: 683
Нова тема, нов поздрав за всички дами По нещо за всеки вкус  Peace



Muhtesem Dance

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 19:35 от anna3com

Общи условия

Активация на акаунт