Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 39

  • 86 458
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay
Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.



   


                         



Великолепният век всички преведени серии  Сваляне от торент









Превод, редакция и техническо изпълнение: Мistik, Невин Иванова, Ibrahim, Sevi_nil, Stereo_hz, Mishel, Emel, alex_b, boule-neige, морски очи и завер ханъм


   


   

Добре дошли в тема 39 за сериала " Великолепният век"!
Желая на всички интересни и приятни мигове в темата!



Мерал Окай

1959 - 2012

# 1
# 2
  • Мнения: 9 739

Новата тема е обновена в очакване на старта на 3 сезон Grinning
А Н И



# 3
# 4
  • Мнения: 17
Да се запиша и аз много ми харесва новото оформление на темата. Благодаря ти!

# 5
  • Мнения: 0
Muhteşem Yüzyıl 3.Sezon 2.Tanıtım

# 6
# 7
  • Мнения: 9 739
@petinka. Hugблагодаря за фрагмана Peace

Хюррем на нещо като трон ли е  Heart Eyes какво се случва newsm78 след превода ще е по-ясно...

# 8
  • Мнения: 17
и на мен ми прилича на трон. а и нчинът по който седи

Момичета,  от къде са всички снимки????в някакъв турски форум ли ги пускат ??

# 9
  • Мнения: 0
Хюремчето седи на такова диванче каквото имаше Валиде в стаята си, нали тя сега е Валиде-то. Един вид - да, това и е трона. Много е готина, но очаквам да стане по-сериозно, по-зла дори в новия сезон, тъй като и предния завърши с думите, че ще управлява целия свят. Очаквам да е много амбициозна и компетентна и по държавни дела, което ще придаде негативизъм на образа й. А и все пак знаем от историята, че и тя, и Султанът, ще извършат "лоши" неща, така че очавкам с новия сезон лека по-лека образите им да преминат от милите и дорбички влюбени гълъбчета, към по-улегнали, по-студени дори хора. Не знам промяна ще има 100% не само в сюжетната линия, но ив образите. "Голямата" Михримах не ми допада.

# 10
  • Мнения: 0
@petinka. Hugблагодаря за фрагмана Peace

Хюррем на нещо като трон ли е  Heart Eyes какво се случва newsm78 след превода ще е по-ясно...


Няма проблем .. ами .. видях вече фрагмана с превод .. мисля, че това е общо взето техния разговор :

Михримах : Валиде, аз не мога да го направя! Не мога да се оженя за Рюстем Паша!
Хюррем : Решението е твое, Михримах! Пред теб има два пътя! Или ще ме следваш .. или ..

не знам, не съм сигурна .. ще помоля за помощ преводачките ;д !

# 11
  • Мнения: 896
А чак сега видях новата тема!

# 12
  • Мнения: 19
Ани, благодаря за новата тема!  Peace Още малко остана - 13 дена!   Party

# 13
  • Мнения: 0
Ани, благодаря за новата тема!  Peace Още малко остана - 13 дена!   Party


И моя милост се присъединява и в тази темичка... Flutter
Лелеее...ми то не останало - само 13 дена.. Shocked...а кога беше 7 юни, а..?!
Голяямо чакане беше, ама съм сигурна, че си струва.. !! newsm68 newsm44 balloon newsm10

# 14
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208


Общи условия

Активация на акаунт