Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 57

  • 35 903
  • 719
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683









Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.





   


                       













   


   


Добре дошли
в новата 57 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

# 1
  • Мнения: 3
Привет на цялата великолепна компания!   love001  love001  love001
За много години!  Laughing
На Ани-благодаря за новата тема!
На всички съфорумки-липсвахте ми тия дни, включвам на задна скорост да ви изчета и съм на линия Heart Eyes

# 2
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ех, че хубавоо- с кафето и новата тема bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 12
Добро утро  wavey

Да си призная въобще не ми е ясно Шах Султан с хубаво ли дойде или с лошо  newsm78

# 4
  • Мнения: 14 418
Това последното и аз подкрепям Hug

# 5
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Привет на компанията.  Peace
Рано да се каже какво то и да било за Шах Султан

# 6
  • Мнения: 3
Да ви е сладко кафенцето, момичета!
Дениз Чакър ми е готина, да ви кажа! Независимо от "етикета"и на лошо момиче от "Листопад", тя е страхотна актриса! Не съм я гледала в друг филм, но вярвам на тези от вас, които споделиха, че се справя и там повече от добре! Дано тук, при нас, да вземе "правилната позиция"т. е. в отбор ХЮ Laughing, Личи си, че е от стара коза яре и рано или късно ще и се изясни картинката в харема. Поне така ми се иска!!!

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 145
Добро утро! Hug Честита нова година и от мен! Много здраве,щастие и успехи на всички вас и много хубави моменти с любимия сериал! Hug
Става интересно с появата на Шах. Ще бъде голямо препядствие за Хюррем. Тази актриса умее да играе лошото момиче. Личи си,че е акълна и ще крои добри планове. А тактиката,която е избрала е перфектната. Явно знае с кого си има работа. Ще ми е интересно какво ще замисли. Горката Хюррем,остава само със Сюмбюл срещу толкова много врагове.
Болестта на шехсаде Сюлейман беше напълно очаквана, след като не е реален образ. Изобщо не трябваше да го измислят.
Очакват ни най-вероятно нови походи. Знаем,с всеки поход,нов капан и опит за премахване на Хюррем, но сега ми е интересно, след като го няма Валиде и Махито, кой ще дръзне. Може би Шах.

# 8
  • Мнения: 896
Здравейте!
Както вече писах надявам се Афифето да "отвори очите"на Шах, ако много залитне,нали са близки!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Здравейте!
Аз пък имам някаква надежда, че Шах султан може да стане като Афефето. В началото да е настроена срещу Хюррем, но после да види трезво нещата и да премине в нейният лагер. Не че си вярвам сама, мястото на Ибрахим трябва да се заеме от някого, но ми се ще да стане така.

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Здравейте, момичета  Simple Smile
Шах султан ми се струва, че ще отрови живота на Хюремчето...
И аз си мисля, че ще замести Ибрахим. То иначе няма да има какво да се гледа, ако застане на страната на Хюрем.

# 11
  • Мнения: 25
[bЗдравейте!
И аз премислям снощната серия.Още не съм успяла да я изгледам спокойно и само за себе си.При второто гледане виждам доста лични пропуски ,защото през повечето време само слушам текста....
Според мен Хюрем не е сама .Там е Михримах ,която се държи много властно и адекватно .Сюлейман каза на Шах султан - "от едната страна е целия свят , а от другата - Михримах"

Но как ли Хюрем ще я убеди да се омъжи за Рюстем  newsm78това ми е много непонятно  newsm78
[/b]
[/size]

# 12
# 13
  • Мнения: 3
Аз пък си мисля, че за да се развихри Хюремчето и да върши всичките си доказано исторически добри дела, трябва да няма "дразнители" и "провокатори". В този ред на мисли, би трябвало Шах султан да я опознае, оцени и остави на мира! Дали?  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 825
ЧНГ, момичета!

Едва сега има възможност да ви поздравя и пожелая приятни мигове с любимия сериал.

Изгледах снощния епизод, хареса ми новото попълнение. Сценаристите очевидно са решили да вкарат "кучка" в сериала - няма по-подходяща от Дениз за тази роля.

Смятам за изключително подмолна, жестока и нечестна играта на Хюррем и ако Ибрахим си отиде "без вина виновен", ще ме е яд, независимо каква е историческата истина. В тази връзка, аз, лично, ще бъда удовлетворена, ако Шах Султан не застане на страната на Хюррем.

Разбрахте ли от снощния епизод къде има най-много овце в Османската империя? В София.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт