Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 52

  • 51 789
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.





   


                         








П




   


   


Добре дошли
в новата 52 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

# 1
  • Мнения: 683
Искрено желая на всички приятни моменти и забавление в тази тема  Hug Искам да си припомним някои от романтичните моменти в сериала и затова анкетата е за любима двойка. Мислих си да прибавя и двойката Сюлейман-Фирузе, но като зная колко я харесвате всички, предпочетох да си спестя от времето. И за да ви е по-лесно с избора съм направила клипче за всяка двойка (кратки са да не ви отегчавам).

1. Сюлейман-Хюррем

2. Ибрахим и Хатидже

3. Ибрахим и Нигяр и бонус клип за фенката Ибрахим и Нигяр2

4. Мустафа и Ефсун

5. Мустафа и Елена

6. Бали бей и Айбиге

7. Бали бей и Армин

И отново и тук слагам един бонджук против таласъми  Laughing Дано да стоят далеч от темата ни  Peace

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 09:35 от anna3com

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Добро утро,Ани,благодаря ти  bouquet

# 3
  • Мнения: 40
Гласът ми е за Бали бей и Армин.

# 4
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
и аз гласувах за Бали бей и Айбиге

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 145
Аз гласувах за главните действащи лица Сюлейман и Хюррем,макар да сесъмнявам в любовта на султана вече.
Честита ни нова темичка. Нека бъде изпълнена с хубави моменти, нови знания и интересни развръзки. Hug Връщам се в старата Hug

# 6
  • Мнения: 896
Благодаря, за новата тема!
Ани, онова синьото кръгче май на всяка страница трябва да го слагаме вече!
За по-сигурно де! Laughing
Отивам да гледам и после да гласувам! Въпреки,че още сега знам за кого ще "натисна кръгчето"!
(Не може ли да измолим по 2 опции за гласуване? Embarassed)

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 09:43 от vvi

# 7
  • Мнения: 683
Само да кажа, че прибавих и клип за Мустафа и Елена  Peace

# 8
  • Мнения: 14 418
Добро утро и от мен.Чудя се за кой да гласувам,предишната анкета за най-добър актьор- нещо не си видях любимеца newsm45

# 9
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Михримах и сладкия поет Simple Smile

# 10
  • Мнения: 12
Добро утро и тук!  Hug

И аз гласувах и този път го направих от първия път  newsm44,без много чуденки  newsm78

# 11
  • Мнения: 0
Добро утро,запис и хоп в анкетата... Grinning
Сюлейман и Хюрем  Heart

# 12
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз да направя запис, че няма да ме има няколко дни.  Peace
Мерси за анкета, гласувах- въпреки всички глупости дето ги дроби СС - Сулейман- Хюррем

# 13
  • Мнения: 9 741
АНИ

благодаря
за новата тема
 и за видеоанкетите, които внесоха  допълнителни емоции, колорит и свежест в темата Peace

Днес е Андреевден Grinning денят започва да нараства Peace
Честит и светъл празник на тези ,които имат повод



За анкетата


Гласувах с номер 1 Peace  всяка  любов е красива и романтична Two Hearts и всяка любов има своето очарование   loveuuu , но ще добавя ,че също така фаворити са ми и Бали бей и Армин и тяхната красива и тъжна любов....

Кой може да знае със сигурност каква е била любовта в ония мракобеснически времена ooooh!
а любов е имало- доказателство е творчеството на древните поети Heart Eyes











Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 10:29 от Lilims

# 14
  • Мнения: 3 675
Вече има и анкета, аз гласувам Ибрахим и Нигяр.Не, че Бали Бей не ми харесва, но половинката ми се стори много скучновата, въпреки, че това тяхното беше голяма любов наистина.

Общи условия

Активация на акаунт