Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 40

  • 60 504
  • 617
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.



   


                       



Великолепният век всички преведени серии  Сваляне от торент










Превод, редакция и техническо изпълнение: Мistik, Невин Иванова, Ibrahim, Sevi_nil, Stereo_hz, Mishel, Emel, alex_b, boule-neige, морски очи и завер ханъм


   


   

Добре дошли в тема 40 за сериала " Великолепният век"!
Желая на всички интересни и приятни мигове в темата!



Мерал Окай

1959 - 2012

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 21:40 от anna3com

# 1
  • Мнения: 67
Правя запис да ви следя очаквам с нетърпение новия епизод   bouquet

# 2
  • Мнения: 0
Привет и от мен в новата тема!  bouquet
Честит празник!  Heart Eyes

Извинявам се, но темата не е ли 40-та поред?! В заглавието седи още 39.. Peace

# 3
  • Мнения: 0
Хиляди Благодарности,на екипа за съдействието и на всички участници във форума за топлите думи!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ УЧАЩИ! smile3529  Hands Thumbsup

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОИТО НОСЯТ ИМЕНАТА:ВЯРА,НАДЕЖДА,ЛЮБОВ И СОФИЯ!

УСПЕШНА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ! txtloves newsm10

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 15:19 от Невин Иванова

# 4
  • Мнения: 9 741

ПРИВЕТ и в новата тема wavey lovekiss
АНИ



# 5
  • Мнения: 12
На  всички които днес имат имен ден,Честито!

Успешен първи учебен ден на ученици,учители и студенти!

# 6
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Записвам се в новата тема,за да не изпусна Султана.
Честит празник на всички именници!  bouquet

# 7
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Повтарят ли през деня сериите, бяха казали, че от 13.00 ще ги повтарят ама уви  Tired

# 8
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
 Peace

# 9
  • Мнения: 14 418
 smile3525
На всички честит празник!

# 10
  • Мнения: 19
Повтарят ли през деня сериите, бяха казали, че от 13.00 ще ги повтарят ама уви  Tired
Не, няма повторения в програмата.  Outta Joint

Честит празник на имениците и честит първи учебен ден на първолачетата.  Heart Eyes

# 11
# 12
  • Мнения: 4
Така ... Пренасям неща от старата тема в новата.
Елена Алексиева, ти ме питаше защо тогава, щом ще взема мястото на Гюлфем ще може да избира наложници за султана - ами със същото това право, с което Гюлфем излезе пред Сюлейман и му каза, че му е била приготвила наложница, но Хюррем не е позволила това.Да, това беше номер, но ако ковчежника нямаше такова право, султана щеше да е попита поне с какво право изобщо му приготвя наложница.Цитирам какво каза СС на Хюрем на терасата, когато я повика сутринта (цитата е от преведения епизод).
"Правата, които съм ти дал е да управляваш харема, а не на моите покои.Кой ще влиза тук и кой няма, ти не можеш да решаваш.Най-вече да поставяш забрани.Абсолютно никой няма право на това.На теб, за разлика от други щастието ти се усмихна и ти подари нов живот.Вярвам, че го заслужаваш.Но, ако загубя тази своя вяра, аз няма да остана в този живот, Хюррем.Гюлфем поиска да я освободя от длъжност.И аз приех.На нейно място повиках Хафифе хатун."
Мисля, че от горния цитат се разбира прекасно - Хафифе ще вземе мястото на Гюлфем и ще е пряко подчинена на Хюррем.

# 13
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А във Вбокса дали са качени първите серии излъчвани по Тв7, нещо не мога да намеря  newsm78

# 14
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
А във Вбокса дали са качени първите серии излъчвани по Тв7, нещо не мога да намеря  newsm78
има тема за тези които гледат по ТВ7 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675516.285
може би там ще ти кажат най добре

Общи условия

Активация на акаунт