Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 58

  • 46 308
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 342
Fen ,Честит Имен Ден!Да си жива и здрава ,много щастие ти желая.   bouquet Честито и на всички останали,които празнуват !
Синан, благодаря за магнитния линк   bouquet
Благодаря за превода на Невин и Елена  Hug
Пипина, доста хора забелязаха отсъствието ти .. важното  е да си липсвала от многото празници и гости..т.е. по хубави поводи Simple Smile .Няма кой знае какво за наваксване..всичко си е по старо му.
Последните страници пак са изпълнени със спорове. ooooh!
Аз затова и вече почти не пиша  Confused , уморих се да защитавам позицията си сякаш съм на съд. Никой няма да промени мнението ми и аз не искам другите да променят своето .
 Много бавно ми се свали и на мен серията..вече бях загубила надежда  Sick ..особено накрая като зацикли ..  ooooh!
Сега е свалена на сийд ,надявам се да става по-бързо при вас.Аз утре ще я гледам и ще коментирам евентуално тогава..ако не сте изписали още една тема  Laughing .

# 736
  • Мнения: 2
 Тук съм заради Ана 3.сом,vip42,Izabela,Kordelia,Фенкатаи още 2-3 дами,които винаги са на ниво,не се повтарят,пускат най-интересните теми,и коментари ,неповторими снимки и факти,имат съвършен тон и отношение,да не говоря пък за Невин Иванова,благодарение на която станах фен на сериала..
Извинявам се,ако съм засегнала някой,но си мълча и не коментирам,защото разбрах,че няма смисъл...не,че нямам какво да споделя,но просто никой не чете това...всички се надпреварват да коментират сценаристите,повтарят до втръсване вече коментирани неща,докато дойде време за нова серия.После работните пчелички,които превеждат за всички нас  ги измъчвате с въпроси "къде е превода",кога ще го качите,дайте линк...
Не бих искала с това мое мнение да предизвиквам спор,просто споделям...И не би трябвало от страниците на темите да лъха вражда и напрежение.Сякаш враждите от харема се пренасят и тук...
Бъдете здрави,щастливи и добри!
За дамите,които споменах newsm51

# 737
# 738
  • Мнения: 0
"Великолепният век" - шедьовър на кича и не само...

http://kultura.bg/web/%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb … 0%b8%d1%87%d0%b0/

# 739
  • Мнения: 588
Извинявайте!
Някой гледа  ли филма "Готова на всичко"?Излъчва се по Диема фемили всеки ден вечер в 21ч .и следобяд в16ч. Много е интерен!

# 740
  • Мнения: 73

Страхотно,  много проникновен анализ, някои факти направо ме фтрещиха  Shocked .." глоба за сцена с кърмене  #Crazy ......
Ако може и продължението  Hug

Общи условия

Активация на акаунт