Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 58

  • 46 334
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
eleaem, какво се опитваш да кажеш? Че малкото количество хора, дръзнали да имат друго мнение извън повсеместното идолопоклонничество към Хюррем, нямаме акъл и затова демонстрираме дипломи ли? Ти наистина ли четеш внимателно?
А този форум заприлича на кървава арена, защото много отдавна добрият тон си отиде. 4 или 5 човека не мислят като останалите и една част от мнозинството води война с тях. Защо? Кому е необходимо това? Форумът е дискусионен все пак, а не затворен клуб с членски карти, нали?

Фенче, честит имен ден и от мен!  newsm51 newsm51 newsm51
     Първо чета внимателно, второ рядко пиша. Трето не съм имала тебе предвид и четвърто, което може и за първо да мине - не съм сред феновете на Хюрем, но не съм и сред съдниците й.

# 706
  • Мнения: 0
Приятели, хайде за заровим томахавката за момент и да се насладим на мързеливият съботен следобед  Hug

Поздравявам всички ви с една песен за любовта, страстта, слънцето, звездите и безкрайността.
Послушайте тази музика и забравете всичко за момент  Peace

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте, Simple Smile, има и някъде преведена серията.  Благодаря ВИ Simple Smile

# 708
# 709
  • Мнения: 14 467
Още не! Embarassed

# 710
  • Мнения: 0
     Благодаря за поздрава,  fenkata1968. Странна птица си. Остър език, често раздвояващ се и толкова нежна песен. Както и да е дано всичко изпято се превърне в реалност за теб. Наздраве!!! Wine Glass

# 711
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Мисля, че забравяте, че обсъждате жена от 16-ти век. Колкото и напредничава да е, колкото и велики неща да е направила, никога не би се говорило за заслугите ѝ толкова, че да ги изтъкнат пред мъжките, или да ги сложат наравно.
Дори сега, в 21-ви век направиха така, че да се покрият деколтетата, главите..., какво остава за тогава.
Ние анализираме от днешна гледна точка. Но не е съвсем правилно да загърбваме тогавашните обстоятелства. Та за Хюрем не е сигурен нито произходът ѝ, нито дори точното ѝ име. В един подчертано мъжки свят това, което е направила е много, но да ѝ се приписва като недостатък, че не е законотворец....нелепо е.


Марсия, поста ти ми звучи направо като ерес за този форум - разбиваш носещата колона на стратегията на симпатизантите на Хюрем  ooooh!  Wink Толкова много неща прочетох за величието и значимостта на направеното от нея, че логично беше да се замисля защо не се е проявила и като законотворец, но чак пък да я обвинявам за това... Ти направо ме разби с последното си твърдение - нито се е знаело коя е, нито се е писало за делата и....от къде тогава всичко, което се изписа тук? Май от "библията" на Загребелни само - вече съвсем се обърках  Thinking
А защо трябва да съм в някакъв отбор? Ще се бием ли? Имам си мнение и си го казвам. Пък и не вярвам сега да го чуваш това за произхода на Хюррем. И вярно е наистина, че тук повечето съфорумки продължават да сравняват  филма с книгата на Загребални, което е груба грешка.

# 712
  • Мнения: 0
     Благодаря за поздрава,  fenkata1968. Странна птица си. Остър език, често раздвояващ се и толкова нежна песен. Както и да е дано всичко изпято се превърне в реалност за теб. Наздраве!!! Wine Glass

Наздраве и благодаря!  Hug

Аз съм Паргалъ Ибрахим Паша и Нигяр калфа, взети заедно - нищо човешко не ми е чуждо  Wink
Всеки може да види това, което успява да предизвика  Peace

# 713
  • Мнения: 9 788


Mehmet Özgür  ще играе във Великолепният век -съпруг на Шах султан Peace
Аз съм го гледала в "Безмълвните" страхотна игра направи там Peace


# 714
  • Мнения: 9
     Благодаря за поздрава,  fenkata1968. Странна птица си. Остър език, често раздвояващ се и толкова нежна песен. Както и да е дано всичко изпято се превърне в реалност за теб. Наздраве!!! Wine Glass

Наздраве и благодаря!  Hug

Аз съм Паргалъ Ибрахим Паша и Нигяр калфа, взети заедно - нищо човешко не ми е чуждо  Wink
Всеки може да види това, което успява да предизвика  Peace
  ехххх фенката 1968 празника споделен с много приятели е много по весел ,забавен и оставя много незабравими спомени и моменти baloni cheers наздраве още веднъж

# 715
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТ   ИМЕН  ДЕН , fenkata1968  smile3525

Благодаря за поздрава ! Страхотен е !

Много харесвам твоите постове, приемам аплодисментите ти за тези като мен, които рядко пишем , но ви четем с интерес. Продължавай да ни радваш с присъствието си !   newsm51 newsm51

# 716
  • Мнения: 599
За да няма вечно питащи има ли има ли.... моля проверявайте в сайта на пиратите.Много е дразнещо всяка събота едно и също. Не пиша,но ви чета всеки ден!
Поствам линк който може да се отваря и от България и от чужбина,тъй като много европейски страни блокираха пиратите.
Ето http://pirateproxy.net/search/muhtesem%20yuzyil/0/99/200
Живи и здрави!

Поздрави!

Ето го епизода  bouquet

http://pirateproxy.net/torrent/8001630/Muhtesem_Yuzyil_Blm_81_%2 … G_%5Binspector%5D

# 717
  • Мнения: 0

ДА

magnet:?xt=urn:btih:284402400B78C6C8637B3F7DF4F3B324041FD630


# 718
  • Мнения: 31
Това не е ли качената още на 10-ти серия и то без субтитри?
Това е серията без превод.

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 17:26 от slon4ik1

# 719
  • Мнения: 3
преведен?

Общи условия

Активация на акаунт