Ахтопол 2013

  • 99 770
  • 689
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 180
Да, права си! Сега като се загледах, пише, март 2012 на снимките в гугъл.

# 46
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, запис и от мен в темата, харесала съм едни бунгала дано да имате отзиви...
 
   -   Бунгало Белите къщи http://pochivka.bg/o-13977-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … 9%D0%B8_%2A%2A%2A  на снимки изглежда много добре
 

# 47
  • София, България
  • Мнения: 5 595
Записвам се в темата за тази година. Ахтопол ми е любимо градче, всяка година намирам начин да отида поне за няколко дни до него. Плажът си е ОК, вярно е, че не се чисти особено добре, но се надявам нещата да се променят към добро. Ресторантите в Ахтопол са повече от евтини ( не говоря за тези покрай морето - Морско око, Св. Георги и тн), а за другите. Има и няколко стола, които готвят прилично.
Според мен очарованието на Ахтопол е в малките квартирки, била съм в Ескада, не е лош хотелът, просто специално за този курорт не ми се връзва да отида на хотел.  Peace
Четох, че коментирате за опустяването на Ахтопол - по-миналата година май беше още по-зле, лошото е, че част от любимите ми заведения затвориха, но пък на мен не ми трябва гъчканица, така си намирам по-лесно места в любимите ми ресторанти вечерно време.

# 48
  • Мнения: 2 011
И аз много харесвам  Ахтопол. Като дете всичките ми почивки бяха там и спомените  ми са хубави. Но не  съм  стъпвала от 2006г ..... Сега  разглеждаме за добри  оферти тъй като  сме 3 семейства с малки деца ... Много ме съблазняват  бунгалата  Морска сирена ... предлагат и пълен пансион за доста скромна сума. Притеснява ме само пътеката до плажа и пътеката до града. И трите  семейства ще возим децата с колички а това май ще се окаже най-сериозния проблем. Някой , който е бил там с малко дете моля да  сподели .....  Praynig

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Мона Лиза, благодаря, че сподели за Ахтопол  Grinning
Много добре звучи всичко. И аз искам спокойствие. Миналата година бяхме до Созопол. Ходихме една вечер на разходка в града. Ами красиво е, но много се изнервих, пък за детето да не говорим. То народ, блъсканица, сергии и боклуци.
Тази година се надявам на приятни разходки из Ахтопол.  Wink

# 50
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Здравейте, запис и от мен в темата, харесала съм едни бунгала дано да имате отзиви...
 
   -   Бунгало Белите къщи http://pochivka.bg/o-13977-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … 9%D0%B8_%2A%2A%2A  на снимки изглежда много добре
 



Само на снимка изглеждат добре Confused .. Видях ги миналото лято, аз лично не бих отишла там bowuu .

# 51
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, запис и от мен в темата, харесала съм едни бунгала дано да имате отзиви...
  
   -   Бунгало Белите къщи http://pochivka.bg/o-13977-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … 9%D0%B8_%2A%2A%2A  на снимки изглежда много добре
  


Само на снимка изглеждат добре Confused .. Видях ги миналото лято, аз лично не бих отишла там bowuu .
 






Леле наистина ли?  Shocked Аз мислех да запазя за там и съм с две деца, едното от които е малко! Вътре гледа ли ги? Дай предложение за друго място!  Embarassed

# 52
  • Мнения: 4 393
Тази година и аз на Ахтопол. Никога не съм почивала там, само миналата година отскочихме на разходка за няколко часа.
Резервирахме Ескада Бийч, дано няма разочаровани  Laughing

Последна редакция: пн, 25 мар 2013, 13:12 от инсп. Гаджет

# 53
  • София, България
  • Мнения: 5 595
Специално за бунгалата Белите къщи не мога нищо да кажа, общо взето в Ахтопол има много бунгала, тези, които се цитират в повечето теми тук са добре поддържани и посещавани.
На мен не ми харесва варианта с бунгалата, защото са прекалено далече от центъра, пък нямам деца, за които да е важно да търчат насам натам. Аз предпочитам квартира в центъра с дворче и асма с масички отдолу  Mr. Green
Леле как ми се ходи вече  Heart Eyes

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 746
инсп. Гаджет, може да си писала, ама не помня. Та да питам вие от кога ще сте в Ескада.
Има доста резервирали от форума за края на юни-началото на юли.
Ние сме края на юли и ще чакам за отзиви и коментари.

# 55
  • София
  • Мнения: 180
Мона Лиза, а центъра на Ахтопол всъщност не е ли далеч от плажа?

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
stels-bels, миналата година бяхме с малката и с количката, какво да ти кажа, по стълбите от плажа към бунгалата таткото я носеше или пък и тя качваше по някое стъпало сама, не носехме количката с нас, пътечката към лунапарка - само на баирчето пренасяше количката, общо взето за нас не е било проблем т.к. бяхме наясно къде отиваме. А пък на баткото му беше забавно да ни осветява пътя на връщане към бунгалата.Тази година живот и здраве да е пак там отиваме за 5та поредна година!

# 57
  • София, България
  • Мнения: 5 595
Мона Лиза, а центъра на Ахтопол всъщност не е ли далеч от плажа?
Как да ти кажа - и да и не. За център смятам главната улица, от нея до плажа има възможност за да се отиде по 2 пътя, аз се домъквам за около 10 минути ходене пеш, но пак казвам нямам деца и не влача дюшеци, пояси, кофички и тн. Определено горната част на центъра между лунапарка и началото на главната изобщо не е далече от плажа, но долната към кея не е оферта изобщо.
Аз даже като стигна плажа си ходя чак на безплатните зони, че и чадъри си нося, но аз като наглася катуна и стоя до 5 и тогава си тръгвам, не се прибирам за следобеден сън и хранене и тн.  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 180
Благодаря за отговора!
Ние ще сме в Ескада и отдалечеността на плажа като че ли най-много мe притеснява. Но наистина всичко е относително, включително и разстоянието.

Последна редакция: пн, 25 мар 2013, 15:37 от Helda

# 59
  • Мнения: 4 393
инсп. Гаджет, може да си писала, ама не помня. Та да питам вие от кога ще сте в Ескада.
Има доста резервирали от форума за края на юни-началото на юли.
Ние сме края на юли и ще чакам за отзиви и коментари.


Не съм писала, чудех се известно време, поради противоречивите отзиви, но в крайна сметка резервирах. Ние сме за седмица в края на август. Исках да е студио, но нямаше свободни, ще се задоволим с двойна стая.

Общи условия

Активация на акаунт