Ахтопол 2013

  • 99 777
  • 689
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 199
Каквато и перфектна да е кооперацията ....плажа и самия Ахтопол .....са .....си зле ...и няма какво да се залъгваме ....Много ясно , че цените ще изглеждат 'супер" ...., защото положението там си е като на село с басейн и местен гьол. newsm78
Напълно съм съгласна с теб!Три години поред бяхме там на море с малкия,уж за по-спокойно......Ами ние не спряхме да обикаляме по цялото южно Черноморие в търсене на подходящ плаж.Всеки ден пътувахме доста километри,даже по два пъти,че малкия беше бебе и трябваше да спи на обяд.
Мисълта ми беше,че като си пресметнахме разходите за гориво "супер цените" изобщо не ни се вързаха такива.От по-миналата година прекратихме почивките си там!

# 676
  • Мнения: 31
Каквато и перфектна да е кооперацията ....плажа и самия Ахтопол .....са .....си зле ...и няма какво да се залъгваме ....Много ясно , че цените ще изглеждат 'супер" ...., защото положението там си е като на село с басейн и местен гьол. newsm78
   Чак пък ЗЛЕ , напротив , в Ахтопол е много очарователно и спокойно, истинска почивка.А новата кооперация на входа на плажа, буквално до морето е чисто нова, това лято отваря врати, не знам дали някой има впечатления..... Смятам , че е много тъпо да наречеш Ахтопол село с местен гьол, е да нищо общо със комерсиалния претъпкан С.Бряг, аз лично го преоткрих след години и си почивам страхотно там, имаме си любими ресторанчета..... Laughing

# 677
  • Мнения: 198
Каквато и перфектна да е кооперацията ....плажа и самия Ахтопол .....са .....си зле ...и няма какво да се залъгваме ....Много ясно , че цените ще изглеждат 'супер" ...., защото положението там си е като на село с басейн и местен гьол. newsm78
Напълно съм съгласна с теб!Три години поред бяхме там на море с малкия,уж за по-спокойно......Ами ние не спряхме да обикаляме по цялото южно Черноморие в търсене на подходящ плаж.Всеки ден пътувахме доста километри,даже по два пъти,че малкия беше бебе и трябваше да спи на обяд.
Мисълта ми беше,че като си пресметнахме разходите за гориво "супер цените" изобщо не ни се вързаха такива.От по-миналата година прекратихме почивките си там!

Как ми се иска повече хора да мислят като вас, че да си изкарваме спокойно почивките Laughing

# 678
  • Мнения: 199
Каквато и перфектна да е кооперацията ....плажа и самия Ахтопол .....са .....си зле ...и няма какво да се залъгваме ....Много ясно , че цените ще изглеждат 'супер" ...., защото положението там си е като на село с басейн и местен гьол. newsm78
Напълно съм съгласна с теб!Три години поред бяхме там на море с малкия,уж за по-спокойно......Ами ние не спряхме да обикаляме по цялото южно Черноморие в търсене на подходящ плаж.Всеки ден пътувахме доста километри,даже по два пъти,че малкия беше бебе и трябваше да спи на обяд.
Мисълта ми беше,че като си пресметнахме разходите за гориво "супер цените" изобщо не ни се вързаха такива.От по-миналата година прекратихме почивките си там!

Как ми се иска повече хора да мислят като вас, че да си изкарваме спокойно почивките Laughing
Ами те са много спокойни и сега!....А и ще стават все повече,ако нещо не се промени Laughing

# 679
  • Мнения: 366
Дано не се промени - това остана едно от малкото незастроени,не бетонирани и некомерсиализитани кътчета на българското черноморие. До преди 10 години всяка година почивах в Созопол още от дете е застрояването и тълпите ми дойдоха в повече. И не е вярно че няма хубави плажове наблизо-ако не ви харесва  Ахтополския може да се ходи на Устието, Силистар, бутамята, липите. Хората които почиваме в Ахтопол търсим уют и спокойствие - ако вие търсите друго е нормално да не ви харесва,но не виждам защо са нужни обидни думи в описанието на града обаче. Всеки е свободен да почива където му е удобно и е факт че доста хора го харесват щом е пълно всяка година.

Последна редакция: пт, 30 яну 2015, 20:30 от MAMA_SANCHO

# 680
  • Мнения: 82
Дано не се промени - това остана едно от малкото незастроени,не бетонирани и некомерсиализитани кътчета на българското черноморие. До преди 10 години всяка година почивах в Созопол още от дете е застрояванети и тълпите ми дойдоха в повече. И не е вярно че няма хубави плажове наблизо-ако не ви харесва  Ахтополския може да се ходи на Устието,Силистар,бутамята,липите. Хората които почиваме в Ахтопол търсим уюр и спокойствие - ако вие търсите друго е нормално да не ви харесва,но не виждам защо са нужни обидни думи в описанието на града обаче. Всеки е свободен да почива където му е удобно и е факт че доста хора го харесват щом е пълно всяка година.

 Peace

Напълно съм съгласна.Това е любимото ни място за семейна почивка.За мен най-хубавото е,че там няма заведение,в които да гърми музика/разбирайте чалга/ след 22ч.Тихо,спокойно и очарователно място.Няма много хора,не е презастроено,цените са нормални,абе въобще супер!!!

# 681
  • Мнения: 267
Много противоречиви коментари в защита на Ахтопол ...Хем "много спокойно" , "хем пълно всяка година " .....но както и да е . Аз имам мнение и мисля , че имам и правото и свободата да го споделям , както и да чета други мнения и ако не ми харесват просто да ги подминавам. Имам опропастена почивка в това тъпо селище на България и мнението ми и за него и за хотелите и за всичко е негативно. Коя година по ред върви една реклама , че вече и за Ултра инклузив от един АНТИ хотел в този Ахтопол . Какъв черноморски курорт като трябва да се ходи всеки ден километри до Батумята , Силистар или къде ли не ....Силистар е на 25-30 км .Е извинявам се ама ...по 50-60 км  за двете посоки за да виждам прекрасен плаж и само да пренощувам в 'приказния Ахтопол" нещо не ми изглежда логично. отново подчертавам , че това е МОЕТО лично мнение! Просто го споделям за някой който се чуди и може да му отиде почивката на кино !!!! Аз лично не ходя много по ресторанти , не ме интересуват неща от този род , защото на море ходя заради пясъчния плаж и морето ...., които на Ахтопол са кръгла нула !!! ooooh!

Последна редакция: сб, 31 яну 2015, 22:00 от Bennu Korel

# 682
  • Мнения: 199
Дано не се промени - това остана едно от малкото незастроени,не бетонирани и некомерсиализитани кътчета на българското черноморие. До преди 10 години всяка година почивах в Созопол още от дете е застрояването и тълпите ми дойдоха в повече. И не е вярно че няма хубави плажове наблизо-ако не ви харесва  Ахтополския може да се ходи на Устието, Силистар, бутамята, липите. Хората които почиваме в Ахтопол търсим уют и спокойствие - ако вие търсите друго е нормално да не ви харесва,но не виждам защо са нужни обидни думи в описанието на града обаче. Всеки е свободен да почива където му е удобно и е факт че доста хора го харесват щом е пълно всяка година.
Ние все пак коментираме Ахтопол,не околностите (и техните плажове),доколкото разбирам от темата. Simple Smile
Пълно е защото много хора са привлечени от "супер цените",които се предлагат за почивка там ,но след това много малко от тях повтарят. Naughty
Не обиждаме никого,всеки сам прави избора си,всеки има различни критерии за хубаво и изгодно,има глава на раменете.......Споделяме впечатления,мнения,нали затова е темата.... Laughing

# 683
  • Мнения: 199
Много противоречиви коментари в защита на Ахтопол ...Хем "много спокойно" , "хем пълно всяка година " .....но както и да е . Аз имам мнение и мисля , че имам и правото и свободата да го споделям , както и да чета други мнения и ако не ми харесват просто да ги подминавам. Имам опропастена почивка в това тъпо селище на България и мнението ми и за него и за хотелите и за всичко е негативно. Коя година по ред върви една реклама , че вече и за Ултра инклузив от един АНТИ хотел в този Ахтопол . Какъв черноморски курорт като трябва да се ходи всеки ден километри до Батумята , Силистар или къде ли не ....Силистар е на 25-30 км .Е извинявам се ама ...по 50-60 км  за двете посоки за да виждам прекрасен плаж и само да пренощувам в 'приказния Ахтопол" нещо не ми изглежда логично. отново подчертавам , че това е МОЕТО лично мнение! Просто го споделям за някой който се чуди и може да му отиде почивката на кино !!!! Аз лично не ходя много по ресторанти , не ме интересуват неща от този род , защото на море ходя заради пясъчния плаж и морето ...., които на Ахтопол са кръгла нула !!! ooooh!
Подкрепям! Simple Smile newsm10

# 684
  • Мнения: 141
Много противоречиви коментари в защита на Ахтопол ...Хем "много спокойно" , "хем пълно всяка година " .....но както и да е . Аз имам мнение и мисля , че имам и правото и свободата да го споделям , както и да чета други мнения и ако не ми харесват просто да ги подминавам. Имам опропастена почивка в това тъпо селище на България и мнението ми и за него и за хотелите и за всичко е негативно. Коя година по ред върви една реклама , че вече и за Ултра инклузив от един АНТИ хотел в този Ахтопол . Какъв черноморски курорт като трябва да се ходи всеки ден километри до Батумята , Силистар или къде ли не ....Силистар е на 25-30 км .Е извинявам се ама ...по 50-60 км  за двете посоки за да виждам прекрасен плаж и само да пренощувам в 'приказния Ахтопол" нещо не ми изглежда логично. отново подчертавам , че това е МОЕТО лично мнение! Просто го споделям за някой който се чуди и може да му отиде почивката на кино !!!! Аз лично не ходя много по ресторанти , не ме интересуват неща от този род , защото на море ходя заради пясъчния плаж и морето ...., които на Ахтопол са кръгла нула !!! ooooh!

Интересен коментар си направила! Мога ли да попитам къде би почивала през лятото??

# 685
  • Мнения: 267
Благодаря , че определяте коментара ми като 'интересен" ...макар, че честно казано не това е целта на коментара ми. С какво  ще "подпомогне" или ориентира някого ако отговоря на въпроса "къде ще почивам аз през тази година" newsm78 newsm78 Имам вече направена резервация за ранни записвания и моята почивка няма да бъде на Ахтопол поради изброените по-горе огромни недостатъци на това място - подчертавам според моите лични критерии и мнение! Подведена от много положителни коментари допуснах да опропастя почивката си там и не бих повторила тази грешка- защото за първи път се води грешка , а втора съзнателна грешка вече може да се характеризира като глупост. Не упреквам никой , който не споделя моето мнение и в този смисъл ми се иска да не бъда упреквана, че аз не споделям и не подкрепям другото мнение - противоположно на моето!

Ако получа достатъчен аргумент защо е " важно" мястото на моята лична почивка - ще помисля и може би ще го споделя  Wink Wink Wink но се съмнявам в силата на силна аргументация по въпроса !!!

За себе си и семейството си избрах - много приличен хотел с много добра хигиена и обслужване , наличие на поддържани басейни и паркова част , тихо и спокойно място отдалечено от ресторанти , дискотеки лунапарк, и най-важното - прекрасен пясъчен плаж в непосредствена близост до хотелския комплекс, южно и топло море !!! Това е изборът ми за почивка тази година  Peace Peace Peace За съжаление освен че е на юг - Ахтопол не може да предложи подобна алтернатива!

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 18:23 от Bennu Korel

# 686
  • Мнения: 141
[За себе си и семейството си избрах - много приличен хотел с много добра хигиена и обслужване , наличие на поддържани басейни и паркова част , тихо и спокойно място отдалечено от ресторанти , дискотеки лунапарк, и най-важното - прекрасен пясъчен плаж в непосредствена близост до хотелския комплекс, южно и топло море !!! Това е изборът ми за почивка тази година  Peace Peace Peace За съжаление освен че е на юг - Ахтопол не може да предложи подобна алтернатива!
[/quote]

ок, съгласна съм дано познавате въпросния хотел, кадето ще почивате

# 687
  • Мнения: 267


[/quote]

ок, съгласна съм дано познавате въпросния хотел, кадето ще почивате
[/quote]


 newsm10  grinning039

# 688
  • Мнения: 60
Ние почиваме в Ахтопол всяка година. Но никога не избираме хотел. Не ми допада идеята за Ол инклузив, нямам свободата да избирам час за ядене и храна, освен това сме двама души, няма деца, с  които да излиза по-евтино на хотел.  Взимаме си квартира с всички удобства, близо до плажа.

Харесва ми това, че лятото градчето е пълно, но спокойно, в Созопол например винаги ме хващат лудите от народ, тук това не се усеща.

Доволна съм и от плажа - чист, ситен пясък, чисто море (всяка година виждаме делфини много близо до брега), поддържат го добре. Тъй като ходя на плаж за изгрева виждам как го почистват всеки ден. Махат водорасли, събират боклуци от плажа, изравняват. За фасовете, бутилките и другите гадости през деня, не че нещо, но не са виновни концесионерите, а ЕнтелЕгентните плажуващи, които са навсякъде. Не ме притеснява това, че се върви до плажа, разходките са полезни.

Единствен минус за мен е, всяка година морето изяжда плажната ивица, откакто ходя е намаляла с поне два-три метра. Ако не променят това, няма да остане плаж.

# 689
  • Мнения: 7
Ние почиваме в Ахтопол всяка година. Но никога не избираме хотел. Не ми допада идеята за Ол инклузив, нямам свободата да избирам час за ядене и храна, освен това сме двама души, няма деца, с  които да излиза по-евтино на хотел.  Взимаме си квартира с всички удобства, близо до плажа.

Харесва ми това, че лятото градчето е пълно, но спокойно, в Созопол например винаги ме хващат лудите от народ, тук това не се усеща.

Доволна съм и от плажа - чист, ситен пясък, чисто море (всяка година виждаме делфини много близо до брега), поддържат го добре. Тъй като ходя на плаж за изгрева виждам как го почистват всеки ден. Махат водорасли, събират боклуци от плажа, изравняват. За фасовете, бутилките и другите гадости през деня, не че нещо, но не са виновни концесионерите, а ЕнтелЕгентните плажуващи, които са навсякъде. Не ме притеснява това, че се върви до плажа, разходките са полезни.

Единствен минус за мен е, всяка година морето изяжда плажната ивица, откакто ходя е намаляла с поне два-три метра. Ако не променят това, няма да остане плаж.


Да и ние сме така.Всяка година в любимия Ахтопол. Квартира с всички удобства и си имаме няколко заведения в които се храним. Миналата година ходиме и на север Кранево-Албена-Балчик ужас,гъчканица и надути цени. Не заменям спокойствието и плажа на Ахтопол. В чуденка съм и за покупка на имот там и евентуално бизнес. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт