ТРЕТИ клас - втори срок - 1

  • 34 872
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 574
Лелеее, от колко време не съм писала, но и вие пишете и нямате стигане....  Simple Smile
Без бой ще си призная, че ви чета по диагонал.

marina03, какво е "енвижън"? Blush

Нова система на преподаване на материала, която, за добро или за лошо, навлиза в някои училища, в някои класове, по някои предмети, с идеята да бъде въведено интерактивно обучение, което да замести учебниците. Не съм убедена, обаче, че реализацията точно чрез енвижън на тази иначе прогресивна идея, е добра.
Тук има повече: http://www.nimero.com/

Звучи наистина много интересно...

Не знам дали сте го разисквали, но има ли сайт, в който се споменава какво се взима по БЕЛ по класове (например в първи клас - букви, звукове и т.н., втори клас - бла, бла, бла Simple Smile  и т.н. )?

На болничките пожелавам бързо оздравяване!

# 76
  • Мнения: 1 194
Тук съм, тук съм, Чиби  Mr. Green
Волен кашля ужасно. От днес вече влажно, ама вдига температура - 37.5 до към 38 и после си я сваля. Чувам за някакви вирусни пневмонии и се шашкам.

Здравите да се пазят, че вирусът е много гаден   Hug

# 77
  • Мнения: 23 171
Тук съм, тук съм, Чиби  Mr. Green
Волен кашля ужасно. От днес вече влажно, ама вдига температура - 37.5 до към 38 и после си я сваля. Чувам за някакви вирусни пневмонии и се шашкам.

Здравите да се пазят, че вирусът е много гаден   Hug
Вирусните пневмонии са гадни.Ако има брнонхоспазъм може да вдига такава Т от него.

# 78
  • Мнения: 1 194
Не знам, Деси  Sad Бронхоспазъм... сега ме шашкай още  Crazy
Пие АБ вече 3-ти ден.

Чак бях забравила, че довечера съм на родителска среща.

# 79
  • Мнения: 23 171
Не знам, Деси  Sad Бронхоспазъм... сега ме шашкай още  Crazy
Пие АБ вече 3-ти ден.

Чак бях забравила, че довечера съм на родителска среща.
Какъв АБ пие?А сироп някакъв?Не е лошо да го чуе лекар пак,кашлица+Т трябва да се следят изкъсо.Не е за шашкане,просто когато дробчетата са пълни със слуз,температурата може да е от това.КАзваш,че отхрачва,което е добре.Ще се оправи.Моя малкият беше по-миналата седмица със бронхоспазъм,от вчера е хремав отново.:0
Дани го боля гърло 2 дни,прокашляше,но мина метър само с хомеопатични хапченца.

# 80
  • Мнения: 1 194
Флудитек пие и Дурацеф. Енгистол за разкош  Mr. Green
В петък вечерта, преди да започне АБ гърдите му бяха чисти, всъщност в петък сутринта се разсополиви и до вечерта цъфна.

Моля за извинение за спама  Embarassed

Сега ще опитам да го организирам да решава задачи  Mr. Green На него му е ваканционно-лежерно.

# 81
  • Мнения: 14 133
Виртуално гушкане за всички болнички дечица и бързо оздравяване.  Heart Eyes Praynig
Ние още не сме измислили битовата приказка.  ooooh!
Младежът е със забележка за непълно домашно по немски. Не можа да спрегне всичките глаголи един текст.  Embarassed Изкопах в нета една немска граматика като програма, та да видим.  newsm78
Като не знаем езика с татито, поне от към помагала да го докараме.  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 2 732

Ние още не сме измислили битовата приказка.  ooooh!
Младежът е със забележка за непълно домашно по немски. Не можа да спрегне всичките глаголи един текст.  Embarassed
Има примерни в нета само че не трябвало с пряка реч .А за глаголите що не пита открила съм ги отдавна -та ги преписа от там .А трябвало да са на отделен лист ,а ние не сме разбрали Mr. Green

# 83
  • Мнения: 14 133
ell7, благодаря за информацията за приказките.  Hug
А за глаголите - каза в последния момент тази сутрин.  ooooh!

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Здравейте, влизам с едно спешно въпросче - третокласника ми е от 7.30 на у-ще, първокласника от 8.20  Tired училището ни е на две спирки с трамвай. Чудя се дали да не го пусна от утре сам да ходи?  Пускате ли ги сами да ходят да училище?

# 85
  • Мнения: 9 990
Ами пускам. Поради същите причини. Вече и на тренировки пускам сама, като им се разминават графиците. Пътува повече от една спирка специално за тренировки и пресича...

# 86
  • Русе
  • Мнения: 11 924
   Добро утро .Всички болнички да оздравяват.



   Битовата приказка я измислихме много лесно. Използвахме за прототипи близки персонажи- гаджето и близначката и. За да вмъкнем по лесно образност. На него му лесно писането със спазването на време и последователност. Но му липсва въображение и хич го няма да пише образно. Но това си е талант, какъвто имат малко хора, като Павчо на Иринка.   bouquet

  Довечера класната им вика баща му и бащите на другите двама умници, дето са с лично мнение за дисциплината и не признават авторитети. От мен вече жената явно се е отказала като фактор на въздействие.  Crossing Arms

  По математика му е писала пак 5 1/2  ooooh! Започват деление с остатък. Ако някой има игри или нещо образно за онагледяване, че вече се изчерпах с обяснения.  ooooh!
 Ученето ни е доста телеграфно. Вечер след тренировки в 8 пише домашни, а сутринта набърже се минават уроци преди тренировка.

# 87
  • Мнения: 2 474
Пускам го сам от втори клас но ние живеем в малко кварталче отдалечено от града,няма голямо движение,училището е на километър от дома да кажем.За София нямам идея дали ако ставаше въпрос бих поела този риск макар,че ако има да се случва по всяко време и навсякъде стават белите.От тази учебна година сам ходи с автобус на тренировки в Бургас,пресича оживена улица само на отиване а на мен ми трепери душицата.
Момичета,снощи съм заспала с малкото преди 22ч та дайде линк и аз да гледам. Praynig
Мнооого го мързи този мой Петьо,да си облече нощницата дори,да се изкъпе,да си измие зъбите,за оправяне на леглото и разтребване на стаята изобщо и не става въпрос.По няколко пъти се налага да му подвиквам за да си напише много скромните като обем домашни.
Какво слънчице хубаво имаме днес. Laughing

# 88
  • Мнения: 7 201
И аз пускам наборчето, но сме на 5 мин. от училището, и не му се налага да ползва транспорт.
Иначе бих се замислила ..  Rolling Eyes
Амбърче, благодаря за чайчето.Много е свежарско. Heart Eyes

# 89
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Добро утро!
Пускам наборът сам на училище от началото на тази учебна година. В началото се противеше и искаше да го придружавам, но ние сме в малък град и не пресича улици с натоварено движение. Освен това училището ни е на десет-петнадесет минути пеша. Сега даже иска и сам да ходи на плуване, но там ме е страх да го пусна сам. Има време. Simple Smile
Снощи щяхме да учим двете песни, които имат за трети март, дойдоха ни гости и ученето беше до там. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт