КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 584
  • 786
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 34
Плуване и баскетбол.

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 722
Здравейте,някой знае ли колко е месечната такса за деца в Плувен клуб Левски на басейн Спартак?

# 167
  • София
  • Мнения: 609
Синът ми тренира 2 години и започва трета в школа по карате до Заимов, вляво от театър София.
Започна на 5 г. - от толкова ги взимат.
Много му харесва, макар и да се оплаква,че е трудно на моменти.
Ние също сме впечатлени от "батковците", треньорите, строги са, но много симпатични.
Хубаво е, че не се държат с децата като с дребосъци, а ги подтикват към сериозна дисциплина и самостоятелност.

# 168
  • Мнения: 15 379
Здравейте,някой знае ли колко е месечната такса за деца в Плувен клуб Левски на басейн Спартак?

42 лева - 4 посещения
80 лева - 8 посещения.
5 лева депозит се оставят първоначално за магнитната карта, която се зарежда всеки път, щом се изчерпят посещенията.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 40 754
Някой да знае клуб по шах за деца в Пловдив Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 957
Някой да знае клуб по шах за деца в Пловдив Rolling Eyes
Детето на моя приятелка посещава такъв в училище "Паисий Хилендарски".

# 171
  • София
  • Мнения: 816
Ако имате момичета които се интересуват от художествена гимнастика.
Към клуб,,Левски,,-стадион Герена в момента правят групи от 4 до 12год.
Треньор Вили/Величка/Бонева-0888-354-604 Тренира се във залата на Нешка Робева,а теньорката е нейна ученичка.
Във вторник ще се съберем,ще пиша допълнително в колко часа.Моята щерка е от 4годишните Simple Smile

# 172
  • Мнения: 1 266
Някой има ли отзиви и впечатления от "семейното айкидо" в Младост? Къде точно се намира, някакви координати за връзка, харесва ли се на децата?

# 173
  • София
  • Мнения: 1 040
Търся волейбол за третокласник в Люлин.Инфо за Зала Сиконко? Всякаква информация ще е полезна.Благодаря!

# 174
  • София
  • Мнения: 121
Дъщеря ми на 6,5 г. от две год. ходи на плуване на басейн Дияна и на художествена гимнастика в НСА. Много и харесва.

# 175
  • Мнения: 112
Здравейте, може ли някой да помогне с инфо за синхронното плуване на Баня Мадара? Става въпрос за девойка на 8 години.

# 176
  • Мнения: 1 622
Може ли да ми препоръчате  учител по плуване за басейна на БСФС? Става въпрос за дете на 9г.
Благодаря.

# 177
  • Мнения: 1 531
Дъщеря ми на 6,5 г. от две год. ходи на плуване на басейн Дияна и на художествена гимнастика в НСА. Много и харесва.

а в нса на худ.гимн. при кого ходи (коя школа и треньор) и в какви часове?
аз скоро търсих инфо за симона пейчева, но не намерих актуално...

# 178
  • София
  • Мнения: 121
Дъщеря ми на 6,5 г. от две год. ходи на плуване на басейн Дияна и на художествена гимнастика в НСА. Много и харесва.

а в нса на худ.гимн. при кого ходи (коя школа и треньор) и в какви часове?
аз скоро търсих инфо за симона пейчева, но не намерих актуално...
В НСА  сме при Мария Гатева школа "НЮАНС",  от 18.00 до 19,30-20,00 ч.  вторник и четвъртък  събота (10,00-11,30)напредналите, а начинаещите от 17,00-18,00 ч. вторник и четвъртък.   Групите на Симона Пейчева тренират на стадион Васил Левски като застанеш пред главния вход от ляво по стълбите  се качваш там е входа за залата.

# 179
  • Мнения: 115
Здравейте! Голямата ми дъщеря ходи на плуване на басейн "Приморски". За малката все още търся подходящ спорт, укрепващ организма, понеже има алергии и бързо се уморява.

Общи условия

Активация на акаунт