КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 686
  • 786
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 037
И моят е седми клас, тренира и отделно ходи да спортува. Не бих го спряла, за него спортът е много важен.

# 226
# 227
  • София
  • Мнения: 313
Здравейте, момичета,
тръся информация закрития басейн на Чарвено знаме работи ли и ако да координати? Не се справих с търсачката тук и в Google ....
Благодаря

# 228
  • Мнения: 67
Вижте това, направо уцели в 10-ката.
Ако имаше кой да ми го каже по-рано, нямаше да пращам детето ми на художествена гимнастика на 5 г. (при приятелка) и балет на 7 г. в училище с идеята да спре да ходи като пате.   #Cussing out
Оказа се, че детето просто имало гръбначно изкривяване  ooooh!
Качвам линка http://www.asemgroup.net/news-archive/132-information-material,
но най-ценното като информация за мен беше: "Някои от измерените деца се занимават с йога и балет, които за голяма част от нас кинезитерапевтите (ако не са специално разработени за деца) смятаме за противопоказни, поради прекаления стречинг и огъвкавяване на ставите, които в детска възраст са достатъчно гъвкави, понякога дори прекомерно и подобен тип занимания само биха причинили гръбначно изкривяване след време."

# 229
  • Мнения: 67
Здравейте, момичета,
тръся информация закрития басейн на Чарвено знаме работи ли и ако да координати? Не се справих с търсачката тук и в Google ....
Благодаря


Лелееееее, че там има ли нещо освен залата по волейбол, което да работи! Тази база е тотално запусната, правиха ремонт на басейна отвън, но за този вътре  newsm78.
Успех с търсенето!

# 230
  • София
  • Мнения: 2 271
Тук ми се струва най-подходящо да попитам:
Функционира ли в момента магазина за бойни изкуства Шодан на Герена и къде точно се намира – в сайта пише в залата по Художествена гимнастика. Аз знам само входа откъм малката бензиностанция.
Благодаря ви предварително за информацията!

Иначе за да не съм офф – синът ми ходи на Карате отскоро и засега е доста запален, надявам се да запази интереса си, но ще видим  Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1
Здравейте.
Моя син е на 8 години и тренира спортна гимнастика в зала Раковски. Много съм доволна, че миналата година успях да открия "неговия спорт", и на него много му харесва. Според мен е много хубав спорт за развитие на физиката при момчета Simple Smile

# 232
  • Мнения: 1 091
Здравейте! Дъщеря ми иска да ходи на балет и гимнастика, на 7 г. е. Моля препоръчайте занимания в южните райони на София. За гимнастиката в НСА прочетох, но не открих телефони, трябва ли да се обаждам предварително или направо на място да отидем? А подходяща школа по балет /да е близо/ просто не откривам.

# 233
  • Мнения: 67
Здравейте! Дъщеря ми иска да ходи на балет и гимнастика, на 7 г. е. Моля препоръчайте занимания в южните райони на София. За гимнастиката в НСА прочетох, но не открих телефони, трябва ли да се обаждам предварително или направо на място да отидем? А подходяща школа по балет /да е близо/ просто не откривам.

Чудесно е, че детето Ви проявява интерес към спорта, това, което бих Ви посъветвала е първо да я проверите за гръбначно изкривяване и след това да изберете най-подходящия за нея спорт. http://www.asemgroup.net/news-archive/132-information-material

# 234
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте! Дъщеря ми иска да ходи на балет и гимнастика, на 7 г. е. Моля препоръчайте занимания в южните райони на София. За гимнастиката в НСА прочетох, но не открих телефони, трябва ли да се обаждам предварително или направо на място да отидем? А подходяща школа по балет /да е близо/ просто не откривам.
За гимнастиката в НСА не е нужно предварително да се обаждате тренировките за начинаещи са от 17.00 - 18,00 ч. а за напреднали от 18,00 - 20, 00 ч. А за начинаещи деца които не могат да идват от 17.00 идват от 18.00 - 19.30, но най-добре е на място да говорите с треньорката.

# 235
  • Мнения: 1 091
gori70, тренировки от 17.00 ч. за начинаещи всеки ден ли има?
Маруся14, благодаря! Проверено е детето за гръбначно изкривяване, нищо му няма, много е гъвкава и пластична, лекар ми е препоръчал да се занимава с танци и гимнастика, а по-важното е, че самата тя иска.

# 236
  • Мнения: 67
gori70, тренировки от 17.00 ч. за начинаещи всеки ден ли има?
Маруся14, благодаря! Проверено е детето за гръбначно изкривяване, нищо му няма, много е гъвкава и пластична, лекар ми е препоръчал да се занимава с танци и гимнастика, а по-важното е, че самата тя иска.

Прекрасно! Хубаво е когато родителите вземат информирани решения и подкрепят децата си! Лично мнение  bouquet

# 237
  • София
  • Мнения: 121
gori70, тренировки от 17.00 ч. за начинаещи всеки ден ли има?
Маруся14, благодаря! Проверено е детето за гръбначно изкривяване, нищо му няма, много е гъвкава и пластична, лекар ми е препоръчал да се занимава с танци и гимнастика, а по-важното е, че самата тя иска.
Не тренировките са само в Вторник и Четвъртък от 17,00 ч.

# 238
  • София
  • Мнения: 7 673
Може ли да помоля за информация за цените за тренировка и условията в басейните в Бокар, Света София и Инерджи, ако някой е наясно, Може и за други в околността.

# 239
  • Мнения: 67
Може ли да помоля за информация за цените за тренировка и условията в басейните в Бокар, Света София и Инерджи, ако някой е наясно, Може и за други в околността.

Света София е клиниката на Мазнейкова ако не бъркам. Водех на плуване детето си там преди няколко години и бях много доволна. Водата беше топла, държеше се на чистотата, а треньорите се занимаваха активно с децата.

Общи условия

Активация на акаунт