КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 526
  • 786
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 43
Gerka ,благодаря за отговора!  Hug Ако не ти е проблем прати ми информация за връзка с треньора, за да видим какви възможности има.

# 511
  • Мнения: 1 622
Аз имам нужда от контакт на треньор по футбол, ако може на игрищата на ЦСКА.
Въпреки че футболът е групв спорт, дали има учител, който дава частни уроци ?
Имам причини да искам индивидуални занимания.

# 512
  • Мнения: 4 204
Аз имам нужда от контакт на треньор по футбол, ако може на игрищата на ЦСКА.
Въпреки че футболът е групв спорт, дали има учител, който дава частни уроци ?
Имам причини да искам индивидуални занимания.

Дали те разбрах правилно- искаш индивидуалните уроци да са на базата на ЦСКА?
Ще се поинтересувам за там.
Иначе има много треньори, които се занимават с индивидуални тренировки и това е нещо хубаво и доста препоръчително.

П.п. Не мога да помогна.  Не казвам, че не се провеждат там индивидуални тренировки, но Не намерих подобна информация.

tanbul , ще ти пратя координати съвсем скоро. Не бях в БГ и сега виждам съобщението ти.
П.п. Пратих ти лично.

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 11:38 от gerka

# 513
  • Мнения: 1 622
Да, точно това искам. Треньор, който да се позанимава индивидуално със сина ми.
Живеем до СУ, така че евентуално стадион Васил Левски или игрищата на ЦСКА са ни удобни.
Ще ходи сам, така че гледам да е близо до вкъщи, за да не го мисля как пресича.

# 514
  • Мнения: 4 204
А на каква възраст е?

# 515
  • Мнения: 428
Ето нещо интересно за децата през лятото
https://www.facebook.com/pages/AvanturicA/576516375794462?pnref=story

# 516
  • Мнения: 1 622
А на каква възраст е?
На 11 години. Тъкмо навършени.

# 517
  • Мнения: 4 204
Не можах да разбера за такъв човек на тези две места. Може и да има, но аз не знам.
На Васил Левски има лека атлетика. Някои деца футболисти ходят , за да чистят тичането.
Индивидуални знам , че има в района на Студентски град, ако те интересува, ще ти дам координати на треньор.

# 518
  • Мнения: 1 622
Не можах да разбера за такъв човек на тези две места. Може и да има, но аз не знам.
На Васил Левски има лека атлетика. Някои деца футболисти ходят , за да чистят тичането.
Индивидуални знам , че има в района на Студентски град, ако те интересува, ще ти дам координати на треньор.

Добре, нека да е Студентски град, ще го помислим.
Благодаря

# 519
  • София
  • Мнения: 1 324
Здравейте момичета. Дъщеря ми е на 14 години  и е решила, че иска да тренира футбол (любителски) #2gunfire . Имате ли някаква представа къде в София може да тренира женски футбол? Или поне да ми дадете идеи къде да търся. Praynig
Що стреляш?
Дъщеря ми тренираше на футболните игрища "Заимов".
Стоян Алексиев – 0889 000 257.

# 520
  • Мнения: 4 204
Здравейте момичета. Дъщеря ми е на 14 години  и е решила, че иска да тренира футбол (любителски) #2gunfire . Имате ли някаква представа къде в София може да тренира женски футбол? Или поне да ми дадете идеи къде да търся. Praynig
Що стреляш?
Дъщеря ми тренираше на футболните игрища "Заимов".
Стоян Алексиев – 0889 000 257.

При Стоян има ли женски отбор? Доколкото знам там тренират момчета и ако има желаещи момиче, както навсякъде ги приемат.
tanbul пита за женски отбор.

# 521
  • София
  • Мнения: 1 324
Тя тренираше в смесен, но отвън висеше "ФУТБОЛ ЗА МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА", не знам, дали при по-големите няма само женски. Дадох телефона, защото може да я насочи къде да търси.

Ааа, сега се сетих, че при ЕСФА съм виждала по-големи момичета (14-15 г.), но и там не знам, дали тренират смесено или "разделно".

Последна редакция: чт, 14 май 2015, 16:11 от кльомба

# 522
  • Мнения: 4 204
И там няма само женски футбол.

# 523
  • Мнения: 5
Здравейте, дъщеря ми ( на 14г)  ходи на плуване в 56 соу и е много доволно, сега обаче е решила да се записва на някакъв боен спорт, но иска да не е само тя момичето в групата. Ако можете да ми кажете някакви клубове в или близо до люлин и цена ще  е супер newsm78 Grinning

# 524
  • Мнения: 2 558
Момичета, моля за съвет тези, които имат опит с плуването....чудя се дали да купя неопренов бански костюм за щерката /5г./ за уроците по плуване.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт