Картите на Мадам Ленорман (12 тема)

  • 52 456
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Благодаря  bouquet bouquet

И още един въпрос-за колко време напред предсказват картите на Ленорман?

# 736
  • Мнения: X
И ако може един въпрос-Какво бъдеще имам с Х?

# 737
  • София
  • Мнения: 1 071
Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми изтегли едни карти. Въпроса ми е какво бъдеще имат М и М?
Нещата са започнали с привличане,а в момента се мисли за нещо много по-страбилно. Колеги ли са? Картите показват прераствана на приятелството в стабилна връзка, ако не и нещо повече.
32.Луна, 31.Слънце, 34.Риби, 18. Купе и 25.Пръстен

Това сме аз и бъдещия ми съпруг, с който ще се женим тази година Simple Smile
Честито ! Значи картите се наредиха с пръстена на края, обаче ми е интересно рибата. Колеги ли сте били или работи с пари?
Нито едно от двете по-скоро негов колега ни запозна, ако така може да се разтълкува.

# 738
  • Мнения: 740
Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми изтегли едни карти. Въпроса ми е какво бъдеще имат М и М?
Нещата са започнали с привличане,а в момента се мисли за нещо много по-страбилно. Колеги ли са? Картите показват прераствана на приятелството в стабилна връзка, ако не и нещо повече.
32.Луна, 31.Слънце, 34.Риби, 18. Купе и 25.Пръстен

Това сме аз и бъдещия ми съпруг, с който ще се женим тази година Simple Smile
Честито ! Значи картите се наредиха с пръстена на края, обаче ми е интересно рибата. Колеги ли сте били или работи с пари?
Нито едно от двете по-скоро негов колега ни запозна, ако така може да се разтълкува.
Да и така става, но лично нямаше да се сетя никога  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 205
Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми изтегли едни карти. Въпроса ми е какво бъдеще имат М и М?
Нещата са започнали с привличане,а в момента се мисли за нещо много по-страбилно. Колеги ли са? Картите показват прераствана на приятелството в стабилна връзка, ако не и нещо повече.
32.Луна, 31.Слънце, 34.Риби, 18. Купе и 25.Пръстен

Това сме аз и бъдещия ми съпруг, с който ще се женим тази година Simple Smile
Честито ! Значи картите се наредиха с пръстена на края, обаче ми е интересно рибата. Колеги ли сте били или работи с пари?
Аз мисля че изцяло описват връзката
Връзката е отдавна хубава имат стабилно приятелство и доверие и финансово обезпечение.

# 740
  • Мнения: 164
Здравйте.Изтеглих си карти с въпрос"Ще се съберат ли да живечт заедно мъж Р и жена Т?"     
КАРТИТЕ СА:МЕЧКА+ЗВЕЗДИ+КРЪСТ+ПЪТ+МИШКИ   Благодаря.

# 741
  • Мнения: 740
Здравйте.Изтеглих си карти с въпрос"Ще се съберат ли да живечт заедно мъж Р и жена Т?"     
КАРТИТЕ СА:МЕЧКА+ЗВЕЗДИ+КРЪСТ+ПЪТ+МИШКИ   Благодаря.
Не, за съжаление ще има намеса от друг човек /може и да е роднина/ и на тези мечти защега ще се сложи край. Изборът ще се промени в неблагоприятна посока. Пък и мишки е доста кофти комбинация за връзка

# 742
  • София
  • Мнения: 1 071
Изтеглих карти със следния въпрос: Ще имат ли връзка Й и К? Изтеглих карти: 34.РИБИ,23.МИШКИ,20.ГРАДИНА,5.ДЪРВО,9.БУКЕТ
Може ли помощ?

# 743
  • Мнения: 740
Цитат на: Maria Ivailova link=topic=702835.msg34663798#msg34з удоволствия663798 date=1488985291
Изтеглих карти със следния въпрос: Ще имат ли връзка Й и К? Изтеглих карти: 34.РИБИ,23.МИШКИ,20.ГРАДИНА,5.ДЪРВО,9.БУКЕТ
Може ли помощ?
Да, но краткотрайна,  основана на взаимна изгода, удоволствия и забавления

# 744
  • Мнения: 10 212
Криси, можеш ли да ми изтеглиш Ленорман за мои отношения?

# 745
  • Мнения: 740
Криси, можеш ли да ми изтеглиш Ленорман за мои отношения?
Да разбира се. Ще формулираш ли точно въпроса, моля? Simple Smile

# 746
  • Мнения: 111
Момичета, може ли да изтеглите едни карти? Въпросът ми е: Какво бъдеще имат П и П
Аз попитах и в Таро  Embarassed

# 747
  • Мнения: 10 212
Криси, можеш ли да ми изтеглиш Ленорман за мои отношения?
Да разбира се. Ще формулираш ли точно въпроса, моля? Simple Smile

Какво предстои да предприеме К. в отношенията с мен? Благодаря! bouquet

# 748
  • Мнения: 164
Здравей Криси.Ще може ли да ми изтеглиш и за мен едни карти с въпрос:Какви са отношенията между мъж Р и жена Т" МНОГО МИ Е ВАЖНО ДА ЗНАМ.Благодаря.

# 749
  • Мнения: 740
След работа ще ви изтегла, защото в чантата си нося само колода таро Grinning Надявам се да не е късно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт