Картите на Мадам Ленорман (12 тема)

  • 52 450
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 10 212
След работа ще ви изтегла, защото в чантата си нося само колода таро Grinning Надявам се да не е късно Simple Smile
Не е късно никак Simple Smile , благодаря много и хубав ден! Hug

# 751
  • Мнения: 439
Здравейте,
Много ми харесва така като раздвижите темата. Влючвам се и аз с въпрос за отношения между мъж  и жена. Карти 25/пръстен/-18/куче/-31/слънце/-28/мъж/-3/кораб/.

# 752
  • Мнения: X
Здравейте,
Много ми харесва така като раздвижите темата. Влючвам се и аз с въпрос за отношения между мъж  и жена. Карти 25/пръстен/-18/куче/-31/слънце/-28/мъж/-3/кораб/.




Може ли аз да опитам?

Не гарантирам,че съм права.

Те съпрузи ли са?Или е просто е имало връзка между тях?Били са си верни.Сега обаче единият май си е тръгнал...може би мъжът.

# 753
  • Мнения: 439
Все още са съпрузи

# 754
  • Мнения: X
A иначе този мъж пътува ли или просто леко се е отдръпнал.Този кораб накрая ми е малко труден.

# 755
  • Мнения: X
А тук някой би ли се включил?

Какво е отношението на Ж към А?

Луна-Пръстен-Момиченце

Тук мисля,че е малко разсеян и не знае какво точно иска да направи,но най-верояно ще се освести и нещата ще тръгнат.Това момиченце не ми е много ясно.Всъщност как е правилното име на картата-момиченце или дете?

И отношението на Ж към А(друг човек )

Дърво-ключ-Лилия

честно тука малко цикля-може би премисля дали да не се впусне в една лека авантюра...

# 756
  • Мнения: 27 589
  Който може и знае как да пусне нова тема . Правилото е до 50 стр . Peace   и сте почнали 51 

 
 

# 757
  • Мнения: 740
Здравей Криси.Ще може ли да ми изтеглиш и за мен едни карти с въпрос:Какви са отношенията между мъж Р и жена Т" МНОГО МИ Е ВАЖНО ДА ЗНАМ.Благодаря.
Не знам кой е Р и кой е Т, много е кофти за отношения така да се гледа . От едната страна е 29 Жена, 28 Мъж и 3 Кораб. За другия човек е 17. щъркел 21 Планина и 7 Змия. Между тях е 6  Облаци
Р  гледа към друг човек и иска промяна, а Т също иска промяна свързана с някакви трудности в отношенията и неискреност, както и планове за отстраняване на конкуренцията, която стои в картите на Р. Между тях са облаците - трудности има в отношенията им.
После ще продължа с другите

# 758
  • Мнения: 164
Благодаря ти Криси за бързия отговор.Р е Румен моят приятел а жената Т е Таня негова бивша приятелка.Отскоро разбрах, че продължават да се чуват и пишат в Фейсбука.Затова питам какви са отношенията им и дали ще продължи това тяхно приятелство.

# 759
  • Мнения: 740
Криси, можеш ли да ми изтеглиш Ленорман за мои отношения?
Да разбира се. Ще формулираш ли точно въпроса, моля? Simple Smile

Какво предстои да предприеме К. в отношенията с мен? Благодаря! bouquet
Изтеглих 26. Книга, 31. Слънце, 1. Конник. Цепя на 28. Мъж. Предстои да ти разкрие нещо много съкровено . Новините ще са хубави Simple Smile

# 760
  • Мнения: 439
A иначе този мъж пътува ли или просто леко се е отдръпнал.Този кораб накрая ми е малко труден.
Не пътува, но явно се е отдръпнал

И още един въпрос. Днес имам среща . Въпросът е как ще протече срещата 17/щъркел/-31/слънце/-10/коса/-32-7 лисица

# 761
  • Мнения: 10 212
Криси, можеш ли да ми изтеглиш Ленорман за мои отношения?
Да разбира се. Ще формулираш ли точно въпроса, моля? Simple Smile
Какво предстои да предприеме К. в отношенията с мен? Благодаря! bouquet
Изтеглих 26. Книга, 31. Слънце, 1. Конник. Цепя на 28. Мъж. Предстои да ти разкрие нещо много съкровено . Новините ще са хубави Simple Smile
Благодаря ти, Криси! Интересно ще бъде значи. Някои смятат, че при първа карта 26 или 36 не трябва да се тълкува подредбата, но аз мисля, че и тези карти излизат, за да дадат насока, не да блокират цялото гледане.

# 762
  • Мнения: 740
Криси, можеш ли да ми изтеглиш Ленорман за мои отношения?
Да разбира се. Ще формулираш ли точно въпроса, моля? Simple Smile
Какво предстои да предприеме К. в отношенията с мен? Благодаря! bouquet
Изтеглих 26. Книга, 31. Слънце, 1. Конник. Цепя на 28. Мъж. Предстои да ти разкрие нещо много съкровено . Новините ще са хубави Simple Smile
Благодаря ти, Криси! Интересно ще бъде значи. Някои смятат, че при първа карта 26 или 36 не трябва да се тълкува подредбата, но аз мисля, че и тези карти излизат, за да дадат насока, не да блокират цялото гледане.


Не следвам това правило. Не гледам само, когато картите са много противоречиви и объркани. Мисля, че тези си бяха много разговорливи, но ако все пак имаш резерви, не вземай предвид подредбата  bouquet

# 763
  • Мнения: 10 212
Нямам никакви резерви, благодаря ти за картите!  bouquet Hug

# 764
  • Мнения: 740
Заповядайте в новата ни тема!  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=969216.new#new

Общи условия

Активация на акаунт