Отговори
# 705
  • Мнения: 4 815
Чудно време. Излязохме на пазар и ходихме до доки. И той ме прегледа и всичко си е наред с бебчо. Но се оказа, че за три месеца не съм качила и грам. Каза, че няма място за притеснение щом като плода расте, но ме пита дали се храня.

# 706
  • Мнения: 714
Добър ден.
За съжаление ще трябва да напусна темата Sad В понеделник бях на преглед и макар ембриона да отговаряше на г.с., се разбра че няма сърдечна дейност.Sad
Пожелавам ви от сърце,  да съм последната напуснала групата на септемврийчетата и от следващата тема само хубави новини да се споделят. Лека и безпроблемна бременост ви желая Simple Smile

# 707
  • Мнения: 2 965
Теа, съжалявам за случилото се. Дано скоро пак се похвалиш и всичко да е наред до края! Praynig
Чудно време. Излязохме на пазар и ходихме до доки. И той ме прегледа и всичко си е наред с бебчо. Но се оказа, че за три месеца не съм качила и грам. Каза, че няма място за притеснение щом като плода расте, но ме пита дали се храня.

Как така нищо не си качила? Храниш ли се добре? Тогава май си от късметлийките! Hug А и щом лекаря каза, че всичко е наред, не се притеснявай! Peace

# 708
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Теа, съжалявам  Hug

# 709
  • Мнения: 57
Теа съжалявам  Hug дано се възстановиш бързо  Hug
Аз днес във Фемина набързо направих и ФМ и БХС. Бебо не си показа пола, но ни поздрави с ръчичка Simple Smile Милото едвам го събудиха. Аз си вървя с 1 седмица напред, но според мен и овулацията ми е била 1-2 дни след края на цикъла та може би е от това. Резултатите от БХС след 4 дни та така Simple Smile Засега всичко е точно, само дето аз незнам какво да купувам от разпродажбите-май бяло и жълто Simple Smile
Айде лек ден Simple Smile

# 710
  • Мнения: 3 233
Незнам какво беше това чудо .. никога съм нямалакосми ... странно е .. навсякъде сега гледам и по бедрата отгоре дето никога съм нямала...
Аз четох, че това е нормално, дори и по лицето да се увеличава окосмяването.

Стискам палци на всички, които днес са на преглед. Последа се похвалите.

sealover, и аз не мога вечер да се наместя. Не знам като наедреем как ще е Laughing Будя се и нощно време, но по-скоро заради стомашните ми проблеми.

dennni, как си днес?Мислиш ли да ходиш на друг лекар?

Pukanka_, прати ми на ЛС линк към профила ти във ФБ и ще те добавя.

lokresiq, и аз цял ден гледам новините. Ужасена съм. направо стигнахме дъното. Ако пак ще ни оправляват Доган и Станишев, ще се евакуирам в чужбина #Crazy Народът явно забрави как живеехме по тяхно време?!Не знам защо в СФ така се поддадоха на провокациите им.

Amelly, и други мой приятелки са ми споделяли твоите притеснения. Но като се появи бебчето и го заобичват така силно като предното дете. Казват, че всяко дете се обича различно, защото е различно като индивид, но еднакво силно. Така, че бъди спокойна  Hug За мен любовта към детето се формира с грижите и гледайки как пораства в ръцете ти. Няма как да ти е 4 см в стомаха и ти вече да го обичаш безкрайно.

Искам и аз да се поразходя по магазините и да се обзаведа с нови удобни дрехи. Само да се почувствам малко по-добре.....

# 711
  • Мнения: 434
Здравейте момичета,
Вече имам време и да пиша, почивам си вкъщи. До преди 2 дни бях на работа и едвам насмогвах да ви чета, а какво остава и да пиша.Ние във вторник ще ходим да гледаме бебо. Дано всичко е ок  Praynig след това вече ще се запиша и на ЖК.

# 712
  • Мнения: 29
Теа, искрено съжалявам   action032 Гуш от мен и бързо възстановяване и скоро отново да си в редиците на Отчетни, но с безпроблемнна и 9 месечна бременост  bouquet
Дани наистина много пари си дала, и аз така направих последния път, но когато излезнаха изследвания и всичко беше окс, нямаше вече значение колко са били парите, важно е спокойствието ти. Ако можеш да си ги спестиш по-добре се възползвай. Радвам се много за теб - гуш Hug
maymunski супер новини  Hug
dennni ти верно как си?
А за това, което се случва в момента по улиците и изобщо в държавата, съм без думи  #Cussing out
Pampers твойте мъки нямат ли край вече, още колко време трябва да си на тези диети и кошмар?

# 713
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен милички   bouquet, напук на хубавото време аз съм с гаден световъртеж  и цял ден подпирам дивана  Mr. Green
Браво за момичетата с хубави резултати, Теа съжалявам,, много неприятно  Confused
Лек и усмихнат ден от мен сладкиши   bouquet

# 714
  • Мнения: 4 076
Tea, и аз много съжалявам. Но сигурно ли е, все пак как расте като няма сърдечна дейност? Няма ли поне някакъв шанс за грешка?

# 715
  • Мнения: 3 233
Pampers твойте мъки нямат ли край вече, още колко време трябва да си на тези диети и кошмар?

И аз това се питам........

# 716
  • Мнения: 75
Здравейте, как сте?

Теа, съжалявам, но за всеки случай потърси още едно мнение.

Честито за успешните БХС и ФМ на миналите изследването момичета! Ужасно много се радвам за вас и същевременно се вълнувам много, защото аз съм утре сутрин във Фемина и ми е малко притеснено...нещо ме е стегнало под лъжичката...Стиснете едни палчета за мен днес!  Praynig

Утре ще се отчета! Целувки Simple Smile

# 717
  • Мнения: 173
Не съм добре момичета. Имах розово зацапване преди няколко часа, леки болки също. От тогава не съм ставала от леглото. Може би утре ще я посетя, но дали да е същата? Ако плодът е жив, а има опасност какво би трябвало да ми предпишат или направят? А ако го изгубя не знам как ще го преживея, пълен ужас, това си е нашето бебче ... Не мога да спра да плача

# 718
  • Мнения: 916
Теа, много съжалявам  Hug Дано бързо се възстановиш и скоро пак да се похвалиш и всичко да е ок до края  Hug

Дени, защо ще чакаш до утре? Бягай бързо сега...

# 719
  • Мнения: 2 965
Дени , и според мен отивай още сега, не чакай за утре! Стискам палци всичко да е наред! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт