На море в Турция - тема 22

  • 80 478
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 539
Най-добре е да изберете хотел в района на Алания.Там цените са достъпни.Според мен като период е добре да изберете края на май.Колко пари сте си определили?Какви очаквания имате? Пишете по подробно.

# 151
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Виолета Милева ,в хотел Буюк Берк има ли водни пързалки,защото по информация от агенциите не откривам такава.Колко са на брой,малки,големи ли са,опиши с две думи,моля! Grinning

# 152
  • Мнения: 60
В „Буюк Берк“ има две водни пързалки.Работят сутрин от 10-12 или 13ч. и следобед от 15-18ч.
Входа за басейните и водните пързалки е от фоаето на хотела.Има 3 басейна с различна дълбочина ,а от
другата страна на хотела,която се вижда от вън има голям басейн,горе -долу колкото трите за ,които писах.Сутрин и следобед се организират игри около басейна,а вечер мини дискотека за децата,има детски клуб за игри.Плажът е пред хотела и е перфектен-никога няма вълни,водорасли и камъни.
Водата и винаги малко по-студена отколкото на басейните.Дано съм отговорила на въпроса.
Питайте ако ви интересува нещо друго.Сарамсъклъ е един от най-хубавите плажове дълъг около 7км.

# 153
  • Мнения: 60
rosinauzunova  Във профила ми във фейсбук има качени два албума със снимки от почивката ни в
„Буюк Берк“ има и доста снимки на пързалките ,басейните и плажа-около 150 снимки-Виолета Милева

# 154
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Виолета Милева,много благодаря за информацята!   bouquet
Може ли линк към Фейсбука,в търсачката излизат много профили с Виолета Милева,прегледах 5-6 ,но не мога да попадна на твоя.  Praynig
Много искам да погледна няколко снимки на този хотел! Simple Smile

# 155
  • Мнения: 60
Rosinauzunova Не съм голям специалист по компютри,ако имам вашия профил ще се опитам да ви изпратя снимките-от края на юни 2012г.Снимката на моя профил е на ферибота с внука и по -малката
снимка отново с внука-баба над 55г. късо постригана.Много искам да ви помогна.Защо се насочихте
към „Буюк Берк“ тази година цените са доста високи ние резервирахме „Виста Хил“ Кушадасъ от 21.06.13г.Миналата год. пътувахме с „Ориент“-пристигнахме много рано посреднощ 01.30ч. и ни взеха
последни от всички групи 22.30ч.Това чакане ни дойде в повече.Всички си прибираха почиващите сравнително навреме според предварително обявения час.Ние ползвахме басейни плаж,но съгласете се с дете да се чака до 23ч.-за мен не беше никак приятно .

# 156
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Виолета Милева,аз споменах по-рано,че много искам почивка в Турция,но ме е спирало дългото пътуване.Дори тази година резервирах пак в България,но следя много изкъсо в момента отзивите и препоръките.Но все още имам притеснения за това разстояние.Моя син в момента е на 3год.  и е много буен,дори когато пътуваме до нашето море и след 50-ия километър иска да слиза от колата.Ще бъде удоволствие за мен да разгледам снимките на този Бюрек Берг,той всъщност идва по-наблизо от хотелите в Кушадасъ! Heart Eyes

# 157
  • Етрополе, България
  • Мнения: 27
rosinauzunova кога ще почивате в Берк? Ние ще сме там от 01.09. за втора поредна година. Има 2 пързалки, 2 детски басейна и 2 големи. Децата са на 6 и 11 год. Миналата година им хареса много и дума не дадоха да сменим хотела.  Така че пак сме там. Цените наистина са по високи от миналата година. Сравнително 150 лв. за четиримата.

# 158
  • Мнения: 60
Rosinauzunova По същата причина пътуването ние почивахме 4 г в Айвалък.По време на почивките споделяхме впечатления с други почиващи-мненията на хора почивали в Кушадасъ и после в Айвалък
бе,че отново ще предпочетат Кушадасъ.Нашия внук вече е на 8г,но определено понася пътуването по-добре от нас.Автобусите пътуват през нощта ,а той спи и сутринта е готов за плаж,за разлика от нас-недоспали целия свят ни е крив след прекарана безсънна нощ в автобуса.На Айвалък-Сарамсъкъ водата
е винаги хладничка-ходили сме в края на август,началото на юни,края на юни,началото на септември.
„Буюк Берк“ е може би най-добрия избор за Сарамсъклъ.Почиващите са българи и турци-други почти няма.От агенцията ми казаха,че пътя след Айвалък е магистрала до Кушадасъ.За първи път ще пътуваме
до там.Винаги в автобусите е имало доста деца и по-малки и по-големи,но не са създавали проблеми.

# 159
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен!От миналата година следя форума,но за първи път се обръщам за помощ,по скоро
за повече информация.Направих резервация за „Виста Хил“ от 21.06.2013г. с „Дорис“
Във форума има 4 отзива за хотела,но моля за повече детайли и най-вече ме интересува детската
анимация-внука е на 9г.За трета година ще е с нас в Турция миналата година бяхме в„Буюк Берк“
хареса водните пързалки и мини-диско.Какво да очакваме от „Виста Хил“
За първи път сме с„Дорис“.До сега сме пътували с„Караджъ Турс“ и „Ориент“.Има ли почивали с „Дорис„?Моля за повече мнения искам да съм наясно какво да очаквам и до колкото мога да съм
 подготвена за ситуациите с ранно пристигане и късно отпътуване.Благодаря на всички предварително!

Здравейте, ние също пътуваме от тази дата с Дорис за Батихан, Кушадасъ. Миналата година пътувахме отново с тях и бяхме много доволни. Пристигането в Кушадасъ е около 10 - 10,30 часа, а отпътуването около 15 часа.

# 160
  • Мнения: 60
От къде ще пътувате с„Дорис“?В офиса на „Дорис“ ми казаха,че събирали всички в Сливен или можело да се наложи да ни прехвърлят от един автобус в друг.Това,че пътя до Кушадасъ е около 15ч зависи и от
къде се тръгва.До сега до Айвалък сме пътували 12-13ч.Пътя след Айвалък магистрала ли е?
Някой има ли който е почивал във „Виста Хил“?

# 161
  • Мнения: 24
От къде ще пътувате с„Дорис“?В офиса на „Дорис“ ми казаха,че събирали всички в Сливен или можело да се наложи да ни прехвърлят от един автобус в друг.Това,че пътя до Кушадасъ е около 15ч зависи и от
къде се тръгва.До сега до Айвалък сме пътували 12-13ч.Пътя след Айвалък магистрала ли е?
Някой има ли който е почивал във „Виста Хил“?

Ние пътуваме от Шумен. По принцип вземат всички от градовете с редовните им линии и в Сливен се разпределят хората по дестинации. Всичко беше много добре организирано и преразпределението по автобуси стана много бързо. Освен това се тръгва от бензиностанция Еко в Сливен и има къде да седнеш да изпиеш по едно кафе и да починеш. От Сливен до границата са 2 часа. Тръгване от Сливен за всички автобуси 19- 19,30 часа. Автобусите им са хубави и се пътува много комфортно. Честно казано пътя не го усетихме. Не съм сигурна дали магистралата започваше точно след Айвалък или малко по-нататък, но пътищата са хубави.

# 162
  • Мнения: 719
Здравейте, Виста Хил не е лош избор, ако не сте от най-претенциозните. Децата ще се забавляват със сигурност, има детска дискотека вечер. Но...плаж няма, мръсно и дълбоко. Басейните обаче са чисти.

# 163
  • Мнения: 60
Благодаря ви много успокоихте ме!До сега сме минамали през Капитан Андреево и имах притеснения за
пътя.Ние ще пътуваме от Чирпан.
Получих и много добър отговор за „Виста Хил“-това е което искам забавления за внука и спокойствие край басейните за баба.Благодаря!Днешния ден е само с положителни отговори.

# 164
  • Мнения: 60
minkovai  Благодаря ви много ,успокоихте ме.Имах притеснения защото за първи път ще пътуваме с „Дорис“ и по непознат за нас маршрут.Едно е информация от офиса съвсем друго от клиенти.
Къде сте почивали до сега ?С дете ли пътувате?

Общи условия

Активация на акаунт