На море в Турция - тема 22

  • 80 340
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 242
е щом ще пътувате началото на юни, освен да ви изчакам да се върнете и да споделите, ама да не стане късно  Wink ние искаме да пътуваме септември
Ще споделя непременно. Явно този път ще сме откриватели. Дано всичко е наред. Simple Smile

# 136
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, Кадъкале е наш Simple Smile
Днес резервирахме, много съм щастлива. От Алфатур горещо ми препоръчаха този хотел.

Обещавам отзиви.

Как стои въпроса с яхта за един ден ? Предлага ли се разходка до Кос? Там има ли нещо всъщност?

Благодаря ви.

# 137
  • Мнения: 516
Момичета, Кадъкале е наш Simple Smile
Как стои въпроса с яхта за един ден ? Предлага ли се разходка до Кос? Там има ли нещо всъщност?

Благодаря ви.

Яхта може да си  спазарите на пристанището в Бодрум ,там има всякакви -от най-скъпи до съвсем обикновени,но те обикалят по заливите наоколо. До Кос ходиха наши познати,като пак от пристанището се качиха на редовен транспорт,излязло им е два пъти по-евтино от това ,което предлата тур-агента в хотела.Но не бяха впечатлени -имало малка крепост,нищо особено /там е родното място на Хипократ  ,с някой и друг стар скалпел и др. подобни / така че  са прекарали цял ден на плаж.

# 138
  • Мнения: 164
някой резервирал ли е за Палмуингс в Кушадасъ и с коя агенция, все още се чудим, защото сме много доволни от същия в Дидим, но пък имам резерви че е първо лято, минала година с Голфа Кушадасъ като първи сезон имаше недостатъци  Wink
Второто ни моренце в Турция 3а това лято е в Палм Уинкс - Кушадасъ. От 13.09. с Ориент 99.
Ще очаквам от3иви Hug

# 139
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз искам разходка с яхта, обяд, скачане в морето.
В хотела казвате е по-скъпо...

# 140
  • Мнения: 164
Момичета, а да знаете случайно, какви са цените за подводно гмуркане в Турция, и по -точно в района на Кушадасъ?
Цени 3а лято 2012 ; партньор - PENINSULA TOURS:
Памуккале : въ3растни - 50 евро; деца - 35 евро
Ефес; Дева Мария : в - 55 Е; д - 25Е
Пикник на яхта: в - 15 Е; д - 8 Е
Подводно плаване: в -35 Е д - не
Сафари на кон: в - 45 Е; д - не
О. Кос Гърция: в -40 Е; д - 25 Е
Аквапарк Адаланд: в - 15 Е; д - 10 Е
Сьоке: в - 15 Е; д -8 Е.

# 141
  • Димитровград
  • Мнения: 810
Момичета, а да знаете случайно, какви са цените за подводно гмуркане в Турция, и по -точно в района на Кушадасъ?
Цени 3а лято 2012 ; партньор - PENINSULA TOURS:
Памуккале : въ3растни - 50 евро; деца - 35 евро
Ефес; Дева Мария : в - 55 Е; д - 25Е
Пикник на яхта: в - 15 Е; д - 8 Е
Подводно плаване: в -35 Е д - не
Сафари на кон: в - 45 Е; д - не
О. Кос Гърция: в -40 Е; д - 25 Е
Аквапарк Адаланд: в - 15 Е; д - 10 Е
Сьоке: в - 15 Е; д -8 Е.



2011  - Ефес и Дома на Дева Мария - 35 евро
2012 - Памуккале - 38 евро
С Анеа травел

А тук има актуални цени в британски лири:
http://kusadasiexcursions.com/
И тук в менюто price цените в евро:
http://www.samyelitravel.com/excursions-in-turkey/kusadasi-excur … -kusadasi-hotels/

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 21:44 от papaone

# 142
  • София
  • Мнения: 6 572
Момичета, Кадъкале е наш Simple Smile
Днес резервирахме, много съм щастлива. От Алфатур горещо ми препоръчаха този хотел.

Обещавам отзиви.

Как стои въпроса с яхта за един ден ? Предлага ли се разходка до Кос? Там има ли нещо всъщност?

Благодаря ви.
Все пaк товa е островът нa Хипокрaт. Имa не нещо, a достa нещa. Имa и ферибот до тaм.

# 143
  • София
  • Мнения: 6 572
Момичета, Кадъкале е наш Simple Smile
Днес резервирахме, много съм щастлива. От Алфатур горещо ми препоръчаха този хотел.

Обещавам отзиви.

Как стои въпроса с яхта за един ден ? Предлага ли се разходка до Кос? Там има ли нещо всъщност?

Благодаря ви.
Все пaк товa е островът нa Хипокрaт. Имa не нещо, a достa нещa. Имa и ферибот до тaм.

# 144
  • Мнения: 234
PinotNoir, разкажи ми всичко - какви са стаите? Достатъчно големи ли са за 2 възрастни, дете на 9 г и бебе на 1 г. Плажа какъв е - пясък, чакъл, камъни? Храната как е? Вие с какво пътувахте? Какви забавления има за децата? Кога сте ходили? През август много ли е топло? А водата как е? Много ми станаха въпросите, но всичко ме интересува.
Това си мислех снощи...Може би не е най-идеалното място за деца. Стаята в която бяхме беше доста голяма, с 2 големи легла.  За деца не знам какви допълнителни легла предлагат или може би фамилни стаи. Плажът е пясъчен, има и платформа. Не е огромен. Лошото е, че е на такова място, че повечето чадъри се огряват от слънцето чак към обед. Храната по мое виждане е отлична, ресторантът е огромен, има и бебешки столчета. Може би няма голямо изобилие на месо ако държите. В детския център надникнах само от любопитство, защото във втората половина на септември вече не работеше. Струва ми се, че е подходящ за по-малки деца, на 9 годишно не знам дали нещо би му било интересно там. Аниматорите са страхотни, никога не оставят да скучаеш и за минута. Не знам в силния сезон дали не предлагат повече забавления за деца. Ние бяхме през септември 2011, пътувахме с организиран транспорт. В късния следобед тръгнахме, рано сутринта бяхме вече в хотела. Няма пързалки в басейните, но има много зелени площи, цветя, градини, фонтани.

# 145
  • Мнения: 299
mama na Sami, и аз имам хубави спомени от хотел Имбат. Хотела не е голям, водни пързалки няма и къде да се поставят. Плажа е само на хотела, с много ситен пясък и беше много чист. Повечето почиващи бяха на басейна и на плажа винаги имаше малко хора. Имай предвид, че повече от стаите гледат към басейна, а някои директно излизат на него, а около него винаги беше  голяма глъчка (виж снимка 12). http://www.imbat.com.tr/ShowContent.aspx?pageID=amenities . Хотела беше добре поддържан, с много зеленина.
Малко преди хотела започва една морска алея с малки ресторанти и кафета и беше много приятно вечер за разходка. Храната и обслужването бяха добри, но ние бяхме преди много време и не знам дали и сега е така.
Ако си се ориентирала към този хотел, може да погледнеш и Blue Sky. Собственика е един и същ, двата хотела са близо, но втория е доста по-голям.

# 146
  • Мнения: 1 710
Докато сколасам да се включа в темата, вие вече сте изписали 10 страници Simple Smile Браво, браво! Успешен избор на хотел/и на всички Simple Smile

# 147
  • Мнения: 242
Докато сколасам да се включа в темата, вие вече сте изписали 10 страници Simple Smile Браво, браво! Успешен избор на хотел/и на всички Simple Smile

Добре дошла, Марги! Вече ни липсваше!

# 148
  • Мнения: 60
Здравейте и от мен!От миналата година следя форума,но за първи път се обръщам за помощ,по скоро
за повече информация.Направих резервация за „Виста Хил“ от 21.06.2013г. с „Дорис“
Във форума има 4 отзива за хотела,но моля за повече детайли и най-вече ме интересува детската
анимация-внука е на 9г.За трета година ще е с нас в Турция миналата година бяхме в„Буюк Берк“
хареса водните пързалки и мини-диско.Какво да очакваме от „Виста Хил“
За първи път сме с„Дорис“.До сега сме пътували с„Караджъ Турс“ и „Ориент“.Има ли почивали с „Дорис„?Моля за повече мнения искам да съм наясно какво да очаквам и до колкото мога да съм
 подготвена за ситуациите с ранно пристигане и късно отпътуване.Благодаря на всички предварително!

# 149
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен. Благодаря за хубавата тема!!! Simple Smile Баща ми навърши 50 години и по този случай искаме цялото семейство да отидем на почивка в Турция през май. Иска ни се да е някъде по-надалече и май със самолет. Можете ли да ме насочите към кой курорт да се ориентираме, нещо на по-достъпни цени, а и сме с детето ми(2г). И според вас по кое време на май е добре да заминем? Абе иска ни се да е нещо хем хубаво - хем достъпно  newsm78 голям петел - че лек.. Wink

Общи условия

Активация на акаунт