На море в Турция - тема 22

  • 80 278
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 164
3дравейте Hug Толкова е приятно  да се чете темата Heart Eyes И3живявам трепетите и вълненията на всички. Пожелавам ви - перфектният и3бор на хотел...според желанията и въ3можностите ви. Пожелавам ви - една не3абравима почивка в Турция ( въпреки, че е още рано). Пожелавам ви - най-вече да сте 3драви.
А има ли някой, който ще пътува на 14 юни с Ориентт 99.

# 121
  • Димитровград
  • Мнения: 808

А има ли някой, който ще пътува на 14 юни с Ориентт 99.


Ние пътуваме тогава, но с Турс клуб!

# 122
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, запътила съм се да резервирам Кадикале резорт , моля ако имате отзиви да ми помагате

# 123
  • Мнения: 234
Имбат също ми харесва, но никъде не намерих коментари.
Изключително доволна от Имбат! Една от най-хубавите ми почивки в Турция беше там. Ако нещо по-конкретно те интересува питай!
Има ли водни пързалки в басейна? Simple Smile
Няма. Има голям /е, не много голям, не е олимпийски/ и детски басейн и собствен плаж.
За децата има цял детски център, който за съжаление не работеше в слабия сезон и не можах да разгледам.

# 124
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Благодаря! Simple Smile

# 125
  • Мнения: 164

А има ли някой, който ще пътува на 14 юни с Ориентт 99.


Ние пътуваме тогава, но с Турс клуб!
Е, може да се 3асечем някъде по пътищата Hug 3а кой хотел ре3ервирахте...

# 126
  • Мнения: 18
PinotNoir, разкажи ми всичко - какви са стаите? Достатъчно големи ли са за 2 възрастни, дете на 9 г и бебе на 1 г. Плажа какъв е - пясък, чакъл, камъни? Храната как е? Вие с какво пътувахте? Какви забавления има за децата? Кога сте ходили? През август много ли е топло? А водата как е? Много ми станаха въпросите, но всичко ме интересува.

# 127
  • София
  • Мнения: 4 294
някой резервирал ли е за Палмуингс в Кушадасъ и с коя агенция, все още се чудим, защото сме много доволни от същия в Дидим, но пък имам резерви че е първо лято, минала година с Голфа Кушадасъ като първи сезон имаше недостатъци  Wink

# 128
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
някой резервирал ли е за Палмуингс в Кушадасъ и с коя агенция, все още се чудим, защото сме много доволни от същия в Дидим, но пък имам резерви че е първо лято, минала година с Голфа Кушадасъ като първи сезон имаше недостатъци  Wink
Ние сме 3 семейства с деца,живот и здраве от 23.08.в Palm wings Kusadasi с Ориент99

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 10:20 от pupi80

# 129
  • Мнения: 5
някой резервирал ли е за Палмуингс в Кушадасъ и с коя агенция, все още се чудим, защото сме много доволни от същия в Дидим, но пък имам резерви че е първо лято, минала година с Голфа Кушадасъ като първи сезон имаше недостатъци  Wink

Ние сме там от 07.06.13 с ориент 99

# 130
  • Мнения: 18
 Момичета, а да знаете случайно, какви са цените за подводно гмуркане в Турция, и по -точно в района на Кушадасъ?

# 131
  • Мнения: 242
някой резервирал ли е за Палмуингс в Кушадасъ и с коя агенция, все още се чудим, защото сме много доволни от същия в Дидим, но пък имам резерви че е първо лято, минала година с Голфа Кушадасъ като първи сезон имаше недостатъци  Wink

Ние сме там от 07.06.13 с ориент 99
Ние сме там от 08.06 със собствен транспорт.

# 132
  • София
  • Мнения: 4 294
е щом ще пътувате началото на юни, освен да ви изчакам да се върнете и да споделите, ама да не стане късно  Wink ние искаме да пътуваме септември

# 133
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли впечатления от Isis hotel & spa 5 *в Бодрум? Става дума за началото на май.

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 14:47 от unclekrisko

# 134
  • Мнения: 93
Момичета, запътила съм се да резервирам Кадикале резорт , моля ако имате отзиви да ми помагате

Почивахме там през 2010 година. Хотелът се намира в Тургутрейс, на около 17 км от Бодрум. Много чист и поддържан с много зеленина и красиви цветя. Има плажна ивица, неголяма, но всъщност съвсем достатъчна за капацитета на хотела. Добро съотношение цена/качество. Храната не е особено разнообразна, но е вкусна. Откъм забавленията има какво да се желае, има анимация, но не е кой знае какво. Мястото е подходящо наистина за почивка. За малки деца също няма кой знае какви забавления и по наши наблюдения, дечица в хотела се виждаха рядко.
Стаите са хубави и добре обзаведени. Барът до плажа предлага уникална гледка вечерно време. Ако имате други въпроси- насреща съм.

Общи условия

Активация на акаунт