На море в Турция - тема 22

  • 80 382
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Tatjana може ли да сложиш линк към 21 тема  Hug

# 16
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Ако това се беше случило с моето дете,щях да го преживея много зле,милото....Тези афти сигурно са му излезли от стреса най-вероятно от пътуването.Аз все си казвам ако това,ако онова стане и трудно се решавам.Винаги сме почивали в България и знам,че не дай си Боже,ако се случи нещо с децата в най-близкото населено място има българска болница,лекари,аптеки,хора ,с които ще се разбера на български,а в Турция кой ще ми помогне.Голяма съм паника щом става въпрос за здравето на децата ми.Като виждам в България как идват чужденци с бебетата си и им се чудя от къде тази смелост.Изчаквах до сега,малкия другата година ще е на 4год. и ми се струва,че ще е в по-подходяща възраст за дълги пътувания.Отплеснах се.....извинявам се!

Може ли да ми кажете аквапарк Адаланд на колко разстояние е от този хотел Атлантик или от Кушадасъ.Пише,че се организира цял ден в Аквапарка,но това е голям период,не може ли половин ден или ако сме група няма да е възможно да си тръгнем,когато решим.Може ли да се плати билет за половин ден?

# 17
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Татяна, благодаря за новате тема !  bouquet
Успешни резервации на всички четящи и пишещи !
Някой да е отсядал в хотел Crowded house в Ечеабат http://www.booking.com/hotel/tr/crowded-house.bg.html?aid=318615 … 7UCFcpZ3godoXwAyw  на път за Кушадъсъ ?
Изобщо търся изпробван хотал за една нощувка около Чанаккале.
Изисквания - да е чисто, цена около 100-150 лв за фамилна стая/апартамент, със закуска паркинг
Миналата година в Grand Anzac в Чанаккале-на 5 мин.пеш от ферибота.Много приятен хотел,с много японци и холандци.Закуската богата,но не толкова турска-липсваха супите на закуска.Ние бяхме в началото на октомври и платихме 90 т.л.за дв.стая

# 18
  • Мнения: 11 188
Някой да е отсядал в хотел Crowded house в Ечеабат http://www.booking.com/hotel/tr/crowded-house.bg.html?aid=318615 … 7UCFcpZ3godoXwAyw  на път за Кушадъсъ ?
Изобщо търся изпробван хотал за една нощувка около Чанаккале.
Изисквания - да е чисто, цена около 100-150 лв за фамилна стая/апартамент, със закуска паркинг
Биби, ние бяхме в този. Бяхме за една нощувка като вас и тъй като не беше през летния сезон, само бях прегледала какво се предлага - не съм правила резервация. Пристигнахме късно вечерта и този беше първият, който намерихме. Краудид хаус го видях на следващия ден по светло - и изобщо не ми хареса отвън. Еждер беше стотина лири - но бяхме двама и стаите са малки, не знам къде бихте наместили дете.
В Чанаккале също има избор на приемливи варианти, Гранд Анзак е един от тях. Но е доста по-шумно, отколкото в Еджеабат (което си е едно заспало село).

# 19
  • София
  • Мнения: 6 574
Параход, не дете, а 3 броя деца - т.е трябва 2 стаи.  Благодоря за идеите, дами - ще разгледам.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Благодаря и от мен за темата  Hug
Дойде ред и аз да ви питам,за дата избрах ме 31 август-7септември,моля ви помагайте в избора. От доста хотели се спрях ме между два Rixos Lara и Ic Green Palace,който каквото може да сподели за тези хотели,ще съм много благодарна,имали около тези хотели къде да се ходи,пазарчета,магазини.Около басейните има ли удобни барове,за което мъжката част много държат,преди няколко години бях ме в Silence Beach Resort,доста голям хотел,а точно това за мен беше големият му минус,малко на брой барове,докато в Делфин Ботаник до който и басейн да си има до него бар.Също което е важно за мен е зеленината,иска ни се да има повече сянка,в Грийн Палас има ли детски водни пързалки в плиткият детски басейн, освен тези трите по големите.

Надявам се мама Мони да се включи   bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 676
Здравейте и от мен,аз ще чакам ласт-минета и ще чета и ще ви се радвам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 050

Може ли да ми кажете аквапарк Адаланд на колко разстояние е от този хотел Атлантик или от Кушадасъ.Пише,че се организира цял ден в Аквапарка,но това е голям период,не може ли половин ден или ако сме група няма да е възможно да си тръгнем,когато решим.Може ли да се плати билет за половин ден?
не мога да кажа за разстоянието, но мога да кажа че е чудно място и времето минава като един миг там  newsm68 пак ми се ходи; аз все още не съм се отказала за май месец, но обмислям, чакам да видя някои др. неща от които завися.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 574
Lora, м.г. имах твоите терзания, но накрая избрах Грийн палас, като по-зелен и по-голям като територия.
Eто част от нашите снимки:
http://myrzelana.snimka.bg/asia/ic-green-palace-antalya.680126.all
Барове около басейните има три: един основен с масички и бар столове, един само да вземеш и да бягаш и един само за сладолед. Минус - на бийч бара няма алкохол. Пиячите трябва да ходят 200-300 м. до този на басейна. Има 5-6 басейна, което е голям +.
Дълбочината на басейна  с пързалките е 60- 80 см.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=439467012730797&set=a … ype=3&theater в тази час е малко по-дълбоко
В съвсем бебешкия, които е до него има бебешка пързалка със стълбички.
Има и още идни бар т.е. кафе между плажа и басейните (точно басейна с пързалките), където правят страхотни кафета.

Последна редакция: нд, 10 фев 2013, 20:04 от bibi

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
bibi благодаря ти  Hug много сладки дечица  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Благодаря за новата тема!  bouquet
Цените наистина са завишени от миналия сезон и едва ли ще ни огрее тази година за почивка в Турция по много причини,но още е рано все пак...Следя темата с интерес. Laughing

# 26
  • Мнения: 5 794
Нашата дилема сега е кой хотел в Кушадасъ, да изберем: Сюрмели или Адакуле?
Помагайте в избора,моля!

# 27
  • Мнения: 539
Здравейте и от мен,аз ще чакам ласт-минета и ще чета и ще ви се радвам Mr. Green

От две години оферти в последния момент почти няма или са за смотани хотели.Изчакай още няколксо месеца и се ориентирай към резервация.Всички са се насочили към Турция и цените непрекъснато скачат.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 611
За края на юни резервирахме в Дидим бийч. Дано не останем разочаровани. Grinning

# 29
  • Мнения: 1 839
За края на юни резервирахме в Дидим бийч. Дано не останем разочаровани. Grinning
Ние сме там от 14.06 и ще пиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт