Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 302
  • 748
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 36 192
дърта партида ще да са  Laughing
трЕсни й един чук и после я пресовай в домашни условия Simple Smile

feria99, четка за червило?

# 421
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета, изоставам с 8 страници от темата, но се включвам с въпрос.
Пристигна ми HD базата на NYX. Като я нанасям ми се струва някак много водна ли, мазна ли, не знам как да се изразя. Не става сух клепача с нея като бурканчето на Арт Деко. Не че ми се разваля грима, напротив даже, но ми е странно че стои по-сочна, а не восъчна.
Вашите такива ли са?

# 422
  • Мнения: 331
трЕсни й един чук и после я пресовай в домашни условия Simple Smile
Joy
подкрепям !

# 423
  • Мнения: 1 110
за тези балсамчета става въпрос, с доста плътна консистенция са и двете, които си взех

# 424
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
На Ноеми съм го виждала и е много красиво, наистина  Peace

Jassye  Hug за розова очна линия - наистина може да се пробва и с розови кремообразни сенки  Peace

Льоня  Blush много сили очи имаш  Blush последното, за което ще си помисля е - невзрачни  Blush , дори си много изразителни и с много площ за творчество  Heart Eyes

# 425
  • София
  • Мнения: 1 611
Мацата, при мен базата беше течно-кремообразна, идеална консистенция за нанасяне, не бих я нарекла водниста. В момента ползвам това, което беше останало по стените (след като свърши, разрязах опаковката и каквото имаше го прехвърлих в една кутийка) и е като гъст крем, но пак много лесен за нанасяне. Разнасям добре на клепача и изсъхва леко, без да е прекалено сухо. Просто като филм върху клепача.

Когато използвах базата на Арт Деко - определено беше много по-суха, твърда и трудна за работа. Може би ти трябва малко време да свикнеш  Thinking Но съм сигурна, че повече няма да се върнеш към Арт Деко  Hug

# 426
  • Мнения: X
Алена, благодаря ти! Интересна идея  Hug

# 427
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
от опита си мога да ти предложа на лорал кремообразните - има розово и добре се нанасят със скосена четка - като очна линия, поне имат цвят

може да пробваш и с въпросния руж - с влажна четка  Peace ако имаш време - може да с експериентира  Peace

светлите очни линии ги харесвам над тъмна, за да има контраст - иначе ми се губят  Hug

# 428
  • Мнения: X
С въпросния руж не става ,вече опитах,а и бих искала да има метален блясък ,като тази на WomanBerry :love:p

# 429
  • Мнения: 4
Jassye, това е от Голденроузката металическа серия. В началото си беше идеална, но доста време не съм я ползвала и предполагам, че заради това сега засъхна  и сега се пука. Имам и тюркоазената, ама май директно ще я изхвърля, че на нея капачето се счупи и 300% ще е се напуква много повече.  Иначе е страхотна очната линия, много лесна за употреба (дори с моите две леви ръце  Mr. Green )
Между другото тези теракотените чудеса на Габрини, в общи линии са страшно подобни на Голденроузките като че ли  newsm78 Аз съм страшно доволна един такъв руж на ГР, който ползвах като хайлайтър:

# 430
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
точно и аз се сетих за ГР - аз имам мисля 6-7 цвята от металните и са ок - за сега  Blush но розова нямам и май тук не съм виждала, макар на щанда в мола да имаше доста повече, от колкото в Лили  Peace където май вече не се предлагат  newsm78

за ружа и аз така предположих, в общия случай са по-слабо пигментирани  Peace

# 431
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,дами   bouquet
Ето моето гримче от днес


 

# 432
  • Мнения: X
Аууууу, Малвинка,прекрасна в розово. Нещо май ни става на всички с това розово  Heart Eyes

# 433
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Много хубаво е станало, Малви  Heart Eyes  bowuu , казвай сега кои са сенките  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 13:17 от a.l.e.n.a

# 434
  • Перник
  • Мнения: 195
Благодаря ви,момичета   bouquet
Джаси,права си...нещо и на мен ми е розово  Heart Eyes
Аленка, розовото е пигмента на Есенс,лилавото е Инглот DS 494,а светличкото в основата е 14 на Флормар  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт