Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 293
  • 748
  •   1
Отговори
# 435
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
мернах го в похожденията  Blush аз взех кораловия и като свалих грима - клепачите червенееха, което не се поучи с един такъв на MAC, както и не стана с едни сенки на елф

сподели как е - като го свалиш  Peace

# 436
  • Перник
  • Мнения: 195
Оооо,да,и аз като свалях кораловия,клепачите ми бяха оранжеви  Rolling Eyes довечера ще видя с този как е  Peace

П.П. Между другото слагам ги без база,само за основа белия джъмбо молив и няма мърдане,няма събиране  Simple Smile

# 437
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Hope, има номер 2, но е само една бройка. Взех телефона на магазина, ако искаш, мога да ти го пратя. Peace

Булевард Волоград е старото име на бул.Васил Левски, така се е казваше от Паметника към Сточна гара, а нагоре към НДК беше Толбухин  Heart Eyes
хихи, знам, мама си го нарича Волгоград, тя там е расла, а тате на Толбухин (където той е дивял 40те години) даже вика Фердинанд  hahaha На мен ми е много мило да си ги помня тези неща, аз учех в у-ще Ленин до квартал Ленин (сегашен Яворов) Heart Eyes

# 438
  • Мнения: 331
Hope, има номер 2, но е само една бройка. Взех телефона на магазина, ако искаш, мога да ти го пратя. Peace

Булевард Волоград е старото име на бул.Васил Левски, така се е казваше от Паметника към Сточна гара, а нагоре към НДК беше Толбухин  Heart Eyes
хихи, знам, мама си го нарича Волгоград, тя там е расла, а тате на Толбухин (където той е дивял 40те години) даже вика Фердинанд  hahaha
Хаха, аз го знам като Волгоград от майка ми  Laughing Не че аз съм много млада, напротив, дърта магарица съм вече  Laughing Laughing Laughing
Дай телефона и точния адрес (моля) на магазинчето, макар чр ще мога да отида до там евентуално уикенда  Tired Благодаря, Ноеми!  Hug

# 439
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Норе,  Peace на лични, да не правим реклама тук, макар че този магазин си е за реклама  Simple Smile

Ох, да довърша, извинете че така в отделни постове.

Въпросното Габрини е доста пигментирано. И тестера, и това, което имам аз.

Алена, специално заради теб погледнах - има я тази бялата сянка, също е единствена, 4,20 лева. Peace

Льоня, не мисли, че ти вярваме  Twisted Evil. С тез очи и без грим впечатляваш  Wink

Аз се сдобих с Карол хайлайтер и съм хепи!  Party

Скрит текст:

# 440
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Хайде сега на Каролите Mr. Green  Преди години, когато в България имаше само Бел и Констанс крол, предпочитах Карола. Имаха една спирала с фибри, която много пасваше на миглите ми. После пизчезнаха от пазара. При нас в малките градове има предимно  евтина козметика - Габринита, Чадъри и подобни. Другата седмица ще поразгледам и ако има нещо интересно, ще споделя.

# 441
  • Мнения: 36 174
каролите са мания от миналата година Simple Smile

# 442
  • София
  • Мнения: 1 626
Ел, благодаря ти за включването за базата на NYX   bouquet

# 443
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 387
Дойдоха ми 3 червила от Avon, някой иска ли да гледа снимки?

# 444
  • София
  • Мнения: 23 110
Даааааааааа  Simple Smile

# 445
  • София
  • Мнения: 1 594
Мац, да кажа и аз за базата. Да, мазничка е и точно затова ми харесва. Много лесно се разнася по клепача  Heart Eyes Тази на UD е дори още по-мазна, но и двете засъхват бързо. Само не прекалявай с количеството. Аз първите пъти мажех щедро и при засъхване се получаваше грозно натрупване на места, което при опит да сваля довеждаше до кир ефект  Sick Буквално едно докосване с апликатора за всеки клепач е напълно достатъчно.

# 446
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 387
Ето:

От новата серия със сребристи гилзи са caressing coral и  kiss mem pink, не са пигментирани, макар че са ярки. Трябва наслагване определено. Не са сухи червила, а точно обратното.

Скрит текст:

caressing coral/ kiss me pink by Haideger, on Flickr

caressing coral/ kiss me pink by Haideger, on Flickr
 на горните устни е корала, на долните розовото.

caressing coral/ kiss me pink by Haideger, on Flickr

От серията ColorTrend е червено-малинено червило rich ruby, много наситен цвят, пак е мазно, но е покривно.

Скрит текст:

rich ruby by Haideger, on Flickr

rich ruby by Haideger, on Flickr

rich ruby by Haideger, on Flickr

# 447
  • Мнения: 4
Момичета да ви покажа първият си грим с Нейкид 2! Наистина си заслужаваха всички похвали, мисля, че съм влюбена в тази палитра  Heart Eyes


- изглеждам малко бледа,ама от сянката не се хвана ружа  Mr. Green

И още малко в скрития текст:
Скрит текст:
- ето на тази снимка се хвана хайлайтът от Нейкид-а Simple Smile
- Малко по-тъмна, но по-добре се виждат цветовете Simple Smile))

Кожата ми не е най-прекрасната, но си е такава, по-грапава по рождение. На лицето съм с ББ, но очевидно не е моето ББ... Ще надникна в темата за кремчетата, да си намеря подходящо за мен  Mr. Green

# 448
  • Мнения: 54
Много ми харесва гримът ти, непринуден е.  Heart Eyes А в очите ти мога да се изгубя.  Crazy Flutter

# 449
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 387
 WomanBerry много "нейкид" грим, отива ти  Peace И аз обожавам моята палитра, много хубав подарък си получила  Grinning

Ето малко снимки от моя "нейкид" грим:


Скрит текст:

16 by Haideger, on Flickr

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 21:51 от gadamer

Общи условия

Активация на акаунт