Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 226
  • 748
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 94
WomanBerry, благодаря ти! Мисля утре и аз да направя някакъв грим с тези цветове. Flutter Hug
Всички сте страхотни валентинки, като най-впечатлена съм от WomanBerry.

# 481
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
На първия вариант се опитах да направя нещо, като сърце с устните, но сигурно само аз си го виждам това  Joy hahaha


И аз го виждам.  Hug

Браво на трите хубави момичета.   bouquet


п.п. Алена, блясъкът по лицето от метеорити ли е само или има Шанел или някоя спрей пудра?

мерси  Blush само метеорити е  Blush , в интерес на истината - сега, като са преполовени и лъсна дъното- започнаха да блестят много повече от преди, като бяха в началото

дори аз самата на няколко пъти си оглеждах четката - да не съм я ползвала за нещо с блясък, но не, имам си четка за всеки продукт и не смесвам  Blush

а в основата на очите е сребърен брокат, на живо стана тооолкова ефектно - контраст на цветовете -сребро и корал, както и контраст на ефекта - брокат и мат, а те се и преливат и не очаквах толкова да ми хареса, но както и да си въртях муцуната да го снимам - изглежда доста по-елементарно и плоско, като ефект  Cry

за мен и трите предизвикателства, в които участвах са невероятн опит, нямаше да се впусна да правя такива неща, ако не бяха темите

както и си мисля, че съм готова за 30 дневното предизвикателство, мисля го от седмица - две  Blush

# 482
  • Мнения: 4
Юле, мерси  Hug Аз като видях на Аленка и на Епона гримчетата и направо се ударих по главата и си викам: "Шо се излагам"  Mr. Green Ама за спорта, участвам. Надявам се, следващият път да сме повече  Thinking
Аленка, и аз виждам сърцето-устни Simple Smile))) Идеалното име за албума си избрала и страхотна идея. Много ми хареса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 483
  • София
  • Мнения: 985
Ето го и вчерашния ми грим
нещо напоследък снимките ми не стават добри  #Cussing out

отивам да ви чета

Скрит текст:

# 484
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ooo, Лепи ooooh! ooooh! ooooh! направо ме хвърли в оркестъра  ooooh! не ти се разрешават никакви протести за снимките, всички винаги изглеждат идеални  Heart Eyes и сега също  Heart Eyes



WomanBerry, това за "излагацията" .... изобщо да не го чувам и не е вярно  Blush Blush Blush ама никак  Naughty !!!

Нормално е всеки да е много самокритичен към себе си и по-благосклонен към другите, виждам как всеки от всеки има какво да научи, стига да има желание, както и има какво да разкрие пред другите ..... аз също поне 1 година се свених да се бутам при майсторите, но преодоляването на тази бариера е важна крачка за развитието.

Относно предизвикателството - неповторима е емоцията да има вече тема и да настроиш за превъплащението .... да влезеш в ролята, да я преживееш, пресъздадеш, поне за мен това не е просто едно мацане по тема, много повече е   Blush трудно е да се опише, трябва да се преживее  Heart Eyes

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
По принцип не обичам розово и лилаво, но снимките на момичетата от предизвикателството ме разтопиха!
И съм влюбена в идеите на Алена за устните  Heart Eyes И сегашната с целувката, и преди със синьото червило.

# 486
  • Мнения: 4
Аленка    Hug
Чакам вече аз новото предизвикателство Simple Smile И змия да е, пак с кеф ще го направя Simple Smile Права си много, че не е просто "едно мацане".  Flutter
Лепи, снимките ти са страхотни, защото и гримът ти е страхотен и с това нежно лице  Heart Eyes

# 487
  • Мнения: 13 627
Браво, виждам че ще правим змийски истории  Big Ups

# 488
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 363
Днес минах през МАС, за да купя Gold Deposit, но го нямаше. Обещаха да ми се обадят като го получат. По-важното обаче е, че страхотно ми хареса - става за самостоятелна употреба, не е необходим руж и за лятото е страхотен. Така че ако не си допадна с Super Orgasm-а, а някой случайно иска да се отърве от Голд Депозита, ще пробвам размяна.

# 489
  • Мнения: 83
WomanBerry, много ми хареса нейкид гримът ти, умишлено избягвах да мисля за палитрата, но сега вече знам, че я искам   Heart Eyes gadamer също спомогна за взетото решение  Grinning

Чудесно снимки от предизвикателството!
Аленка, както винаги изобилие от впечатляващи идеи!
WomanBerry и Епона прекрисно розово-лилави валентински гримове!

Аз също направих грим за предизвикателството, но ми падна батерията на апарата и чак днес стигнах да я заредя.
Ето ги и моите снимки със закъснение:

Скрит текст:


# 490
  • Мнения: 2 702
Страхотни валентинки!
Малвинка, розово-лилавият ти грим ми е един от любимите, които си показвала. Днес пак го разглеждах.
Няма да гласувам за предизвикателството, защото не участвам и не е редно според мен. Но, разглеждам снимките с огромно удоволствие  Grinning

# 491
  • Мнения: 912
Le Soleil*,нямам думи,толкова красив грим и очи.Валентинките също са много красиви,сигурна съм,че половинките ви са го оценили Crazy

# 492
  • Мнения: 2 805
Много ми харесаха валентинските гримове! Браво момичета - много сте хубави, много!  Hug

Днес в едно забутано магазинче за козметика намерих теракотите на Габрини, но видях печени ружове на Катерин Арлей и си тръгнах с един - нещо средно между руж и бронзър, скулите изглеждат точно целунати от слънцето. Има кафеви, розови, сини нишки е много нежен, но лекичко трябва да се нанася иначе  Crazy

Видях и надпис Фармаси, но само лаковете предлагаха, нямаха прословутата сянка 19 Simple Smile

# 493
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Le Soleil*  Blush Heart Eyes Party страхотно, страхотно, много ми хареса и мноого нежно  Hug какви продукти ползва - база, сенки, очна линия и т.н.  bowuu

Жаки  Heart Eyes радвам се, че змиите те доведоха  bowuu

# 494
  • Мнения: 83
Tamar, Алена, много ви благодаря  Hug

Базата е на Есенс новата, а сенките са на Арт деко в основата на окото 28 /тя не се вижда много на снимките/, лилавото е 396-светло и 96 по-тъмно, а очната линия е писалка на Орифлейм, много ми е удобна за ползване, но не стои хубаво наситено черно.

Общи условия

Активация на акаунт