Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 304
  • 748
  •   1
Отговори
# 495
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
на снимките изглежда безупречно  Blush Heart Eyes и много красиво око изобщо  Peace bowuu

# 496
  • Мнения: 2 172
Какво сте се умълчали,красавици  Crazy

Чудесни валентинки видях,големи красоти  Heart Eyes

Le Soleil* ...много нежен и прецизен грим, върху магнетично око Heart Eyes

Лепи .... липсваше ми,точно сутринта се чудех къде изчезна  Hug Много красиво,един от любимите ми твои гримове със златната очна линия/тя е нали newsm78Heart Eyes

# 497
  • Мнения: 3 675
Много красиви неща сте показали!  Heart Eyes Grinning
Аз не харесвам сенките на Artdeco, но след последната снимка на Le Soleil* ми се прииска да ги разгледам отново  Mr. Green
Търсих пигментите на Essence, но така и не успях да ги открия  Rolling Eyes newsm78 Sad
Аз продължавам да се гримирам, но в последно време все ми се иска да е нещо колкото се може по незабележимо....накрая ще взема и ще тръгна без грим  Laughing
Днес бях само с един цвят зелено и молив Blush Rolling Eyes

Скрит текст:

# 498
  • Мнения: 2 172
B&C много красиво  Heart Eyes И много хубави вежди  Grinning

Аз често ходя само с молив и един цвят сенки,най-често дискретно зеленикави.С тях изглеждам най-естествено/доколкото мога да бъда естествена аз  Laughing /
А и всеки човек си има периоди  Peace Имало е случаи, в които с месеци не се сещам за кой знае какви гримове.Но вляза ли в темата, става страшно.По цял ден са ми отворени по 10 страници с червила  Laughing

# 499
  • Мнения: 3 248
Само трички ли се включихме в предизвикателството?! Момичета, страхотни валентински гримове.

Аз да отбележа, че на празника не бях така гримирана. Това си беше само за предизвикателството. Ако са станали, тези дни ще пусна снимки.

# 500
  • Мнения: 432
  bouquet Поздравления за показаните гримовете момичета.
И аз очаквах повече "валентинки"Мислех да се включа скромно, но така и не ми остана време.

# 501
  • Мнения: 2 214
Момичета въпрос на лаик приемате ли Simple Smile ?
Акварель для макияжа звучи на руски, ако го преведа на Бг, не намирам нищо.
Нещо като боички които използват за грим.
Има ли такова в ВГ и на кои марки.

# 502
# 503
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Момичета въпрос на лаик приемате ли Simple Smile ?
Акварель для макияжа звучи на руски, ако го преведа на Бг, не намирам нищо.
Нещо като боички които използват за грим.
Има ли такова в ВГ и на кои марки.

дай линк към източника  Peace



И моля за разяснения - какво се разбира под тема "Годината на змията"  bowuu

# 504
  • Мнения: 13 627
Различни видове змии Grinning Каквито харесваш или не харесваш, но искаш да ги изкопираш.
Или просто нещо, което в твоите очи наподобява на змия. Цвят, шарка, текстура и тн.

# 505
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
изпитвам абсолютно отвращение от змии, влечуги, вкл. гущери, крокодили - много особено чувство - не е страх, а някаква погнуса  Confused

Ще се опитам да си намисля приемлива асоциация  Rolling Eyes  newsm78 има време; или просто ще си почина малко от колективните игри и ще си направя мартеничка и трикольор и ще започна 30 дневното предизвикателство, почти всеки ден си мисля за него  bowuu мисля, е вече имам сили за него  Blush Heart Eyes

# 506
  • Мнения: 41
Цитат
изпитвам абсолютно отвращение змии, влечуги, вкл. гущери, крокодили - много особено чувство - не е страх, а някакво отвращение  Confused
Ооо, аз също.  Mr. Green И риби, всичко, кеото е хлъзгаво и лигаво.  Blush

# 507
  • Мнения: 13 627
Аз със сигурност няма да гледам някоя снимка на змия, която се е ококорила в мен, а по-скоро ще измисля нещо.
Или ще си гледам гривните на Aна Дело Русо и от тях ще крадна някоя идейка Simple Smile
То и бая трудно ще докарам змийски шарки, нямам дори една очна линия с която да ги нарисувам.

# 508
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 395



# 509
  • Мнения: X
Момичета въпрос на лаик приемате ли Simple Smile ?
Акварель для макияжа звучи на руски, ако го преведа на Бг, не намирам нищо.
Нещо като боички които използват за грим.
Има ли такова в ВГ и на кои марки.

Звучи ми като нещо, с което ни гримираха в операта като играех балет.  Laughing Точно като боички е, изключително пигментирано. Наскоро видях такава палитра на Makeup Forever (ако не се лъжа), доста скъпа беше. Ако става дума за това де.

Ето я палитрата, има и нещо подобно в отделни опаковки.





http://www.makeupforever.com/products/artistic.html

Последна редакция: нд, 17 фев 2013, 00:29 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт