Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 225
  • 748
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Льоня,прекрасни сини очи !

# 406
  • Мнения: 4
Привет, момичета! Льоня - страхотно е!!! И веднага да ми дадеш очите си!!! УНИКАЛНИ  Heart Eyes Абре, таз тема все с прекрасни синеоки, зеленооки и пъстрооки красавици (и преди е казвано, аамаааа откъде толкова красотаааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes )

Момичета, да се похваля и на вас. Любимият ми подари Нейкид 2 снощи и направо пощурях от щастие  Crazy
ПС: Пускам гримчето ми от снощи, с уговорката, че цветовете са много по-наситени, ама пуста липса на светлина  ooooh! И моля да не обръщате внимание на жълтата ми коса. Този уикенд ще бъде оправена Simple Smile


И още в скрития текст:
Скрит текст:


Гримът е: розово тату, черна очна линия и върху нея розова очна линия от металическата серия на ГР. Само, че така ужасно се напука  ooooh!
Днес ще тествам Нейкида  Mr. Green

# 407
  • София
  • Мнения: 9 555
Е, това си е страхотен Валентински подарък! Hug Честито! Peace

# 408
  • Мнения: 36 055
Аз също се обзаведох преди 2 дена с 2 ружо-хайлатъри на Габрини и съм много доволна! Да не говорим, че за тази цена просто са перфектни!

И издирвам цвят  1 и 2 - ако някъде ги видите, моля пишете!



преди време рИвах из форума - тази двойка е старата, има я само тук-там на тестер
новият цвят е доста по-тъмен и се предлага само той повече от година; обиколих София за такава двойка, но не  Confused
единицата си е такава  Wink

# 409
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Jassy, Womanberry  Peace чудни Валентински гримчета, но защо не ги добавихте в предизвикателството  Blush

Аз моите татута - не съм ги започвала  ooooh!

# 410
  • Мнения: 4
Благодаря  Heart Eyes
Аз и за предизвикателството пуснах едно. На това снимките не станаха толкова добре  Blush

# 411
  • Мнения: 2 172
Мацкиии,пиша тук на един лист това,което ми харесва от показваните неща,но той листът свърши вече,а е доста голям  Joy

Сега тези Габринита се загнездиха в душата ми  ooooh!

Също така искам да попитам дамата,която сподели,че има червило на Ейвън, Chic Ultra Color Rich  и не оставала без него.... какъв цвят е точно,защото  ми се струва,че е точно това,което търся  Thinking

Къде е Жаки Thinking

# 412
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Благодаря  Heart Eyes
Аз и за предизвикателството пуснах едно. На това снимките не станаха толкова добре  Blush

аааааа, добре  Blush аз не смея да пускам нищо подобно на идеята за предизвикателството, макар, че видях почти същите неща пуснати тук по-късно, но си трайках  Blush



Жаки сподели, че е ангажирана служебно и няма много време за темата  Peace

# 413
  • София
  • Мнения: 1 250
Jassye , WomanBerry много сте мили  bouquet
Истината е, че без грим изглеждат доста невзрачно.
Но се радвам, че ви харесват очите, а не гримът. Hug

# 414
  • Мнения: X
WomanBerry,браво на любимия ,страхотен подарък. Жалко за напуканата розова очна линия . А е толкова нежно и красиво на снимките. Напоследък и мен ме е обзела някаква розова мания  Mr. Green. Вчера поради липса на розови сенки използвах един ужасно розов руж ,използван само един път по предназначение. Затова пък за сенки е страхотен. Отпадна една покупка ,но пък сега искам розова очна линия  Mr. Green

# 415
  • София
  • Мнения: 1 590
От тези габринита имам №2 и за нищо не става. Явно е стара партида или знам ли и аз какво, но е твърдо и сухо като цимент. Трябва с телена четка да го стържа, за да изкарам цвят от него.
След това си купих от ружовете най-светлото. То е доста по-добре, но пак не може да се сравни с Ъмбрела, които са меки и се мажат като масло.

# 416
  • Мнения: 36 055
изстържи горния слой с нещо твърдо, така че са свалиш 1-2 мм покритие - вътре са мекички и нежни
аз си бях купила две - кафява и розова, кафявата подарих /имам много кафенеещи продукти от типа/, а розовата ми е чудесна след такова сваляне на горния слой  Laughing

едит: 105, розово със златни нишки

# 417
  • Мнения: 331
Моите Габринита не са пред мен в момента и не съм сигурна кои точно номера са, но са хипер пигментирани. Даже това го отчитам като недостатък, защото само едно топване на четката и после трябва да я тупам половин час за да не стана като болна от розацея!  Crazy

# 418
  • Мнения: 1 110
Бихте ли ми препоръчали четка подходяща за нанасяне на балсам за устни. Сега си взех един балсам в бурканче, а не ми е особено приятно да го нанасям с пръст. Благодаря предварително Simple Smile  

# 419
  • София
  • Мнения: 1 590
Моите със сигурност са някаква дърта партида. 02 го стъргах с нож... добре, че не си счупих ножа  Laughing Абсолютно паве. Трябва да видя дали съм го хвърлила или още ми е някъде при очакващите смъртна присъда  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт