Бебеправене Тема 29-Защото искам да бъда МАЙКА!

  • 22 222
  • 708
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 965
ами вече 8 месеца,може и стрес да е,че се местихме,ремонти,работа ох и аз нз вече а нещо за този утрогестан newsm78

# 691
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
явно съм некадарна за това

Няма некадърни за това  Crossing Arms

Qst sn io,пращат новата парола на пощата ти посочена в профила ти.Ти си смени пощата на профила,докато беше в профила ти,нали?Пращането на празни съобщения явно е проблем със системата на форума

# 692
  • Мнения: 18
Миленка аз паролата я въведох,за да мога да сменя Пощата иначе не дава да се правят промени,но за да влезна сега ми трябва код за активация, а такъв не получавам иначе паролата си я знам,ама не ми върши работа без да съм получила код за активация  ooooh!.Писала съм на Ан Мари в петък и отговор никакъв сега пак писах.И аз мисля тъй като е автоматично съобщение че имат някакъв бъг и просто не праща кодове,но тъпото е че не ми отговарят и на мейла.

# 693
  • Мнения: 1 073
  Aко някой се интересува, тук пуснах резултатите от днешните ми изследвания:
  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703346.new#new

Qst sn io! , честито. Вие сте доказателство, че чудеса се случват  Peace
Радинка, пак го кара през просото и пише на едно  Crazy
Джъст, пробвай се с нова темичка и да ни е на късмет. А и ти не чакаш, така че нека е и "твоята тема"

# 694
  • Мнения: 1 512
Тоничка, мисля че резултатите ти са много добри. LH не е завишено, нали на теб ти бяха казали, че единият яйчник е поликистозен. Според мен са супер.
Qst sn io много се радвам за теб.
 Just me... по повод на лунната диета аз от миналата година започнах да правя детоксикации по пълнолуние по метода на д-р Атанас Михайлов от сайта на Часа на мама. Не съм стриктна особено, но като цяло съм доволна.

# 695
  • Мнения: 90
Момичетаа не ми идва гадната лелка днес е 30 ден (което не е характерно за мен ), направих си тест а е  EFN  Sad
И това чакане направо ме убиваа

# 696
  • Мнения: 1 073
ЛениВики, да . Поне така се видя на УЗ, че има фоликули в единия яйчник, но и док. не ми назначи изследвания. Сигурно искаше да види дали не е инцидент. Де да знам и аз. Надявам се и д-р Начев да ме зарадва и щит. жлеза да са добре също.
Евелина, това май е масово явление този месец. Ако имаш някакви съмнения пусни кръвен. И аз бях с такива терзания и звънях на док и ми каза... "чакай". Ама бях пила и Дуфастон. Дойде ми на 5-ти ден след него  Wink Може О. да е била по- късно или да е нямало. Как я засичаш ти ( освен по усет) ?

# 697
  • Мнения: 740
Тоничка, наистина добри резултати. Това е добра новина Simple Smile
Евелин, май при бебеправене при всички почнаха да ни се появяват аномалии в цикъла. Твоят по принцип с каква дължина е?
Момичета какво стана с Бени? Нещо се загуби, а чакаше важна новина в събота. Дано всичко с нея е наред
Ради, дано няма никакъв проблем и скоро видиш мечтаните две чертички.
Qst sn io! честито за точицата! Лека и безпроблемна бременност! Не се притеснявай всичко ще е ОК и аз така се вълнувах, като теб, защото месец и половина не разбрах, че съм бременна и не съм пила изобщо ФК, но накая всичко беше ОК и се роди здраво момченце. И при теб ще е така Hug

# 698
  • Мнения: 18
Тоничка резултатите изглеждат доста добре,аз такива не съм имала Simple Smile.Криси и аз се надявам всичко да е наред,пила съм фолиева киселина но се оказва че трябвало 10пъти по голяма доза,заради случая със сестра ми,дано да е наред всичко  Praynig
Радинка това с местенето и аз го преживях пролетта,ремонтите не спират от тогава,стрес е и не е за подценяване.

# 699
  • Мнения: 90
Тоничка не знам наистина оффф ще се побъркам. А това че Може О. да е била по- късно или да е нямало, нормално ли е или ...??? Конкретно питам за това че казваш че може да е нямоло О. ??? (Тоничка за съжаление аз не съм в Б-я и за кръвни изледвания дори и не мога да си помисля Sad Ами само усет ( без БТ, без тестове за О.) А иначе за тозии месец смятах да си поръчам от ибеЙ, нооо ..... чакамммм все ощеее
Криси моят Ц. си е нормален 26-28 дни , но предния месец ми дойде на 25 ден , а този месец вече е 31 ден. ОФФФ  ooooh!
Никога съм нямала проблеми но тези два месеца направо незнам какво става  newsm78
Пак ме боли глава, нямам никакви симптоми че ще ми идва ,а и това не ми се беше случвало никога.
Всичко това просто много ме дразни

# 700
  • Мнения: 1 073
Тоничка не знам наистина оффф ще се побъркам. А това че Може О. да е била по- късно или да е нямало, нормално ли е или ...??? Конкретно питам за това че казваш че може да е нямоло О. ???
Има няколко варианта:
1. Ановулаторен цикъл- може да има веднъж на 12. Ако е системно тогава вече е проблем
2. Късна О. и да е рано за М.
3. Бременност и по- бавно покачващ се ЧХГ и за това тестовете да не отчитат, но и това е рядкост при тестовете, които се предлагат вече.
.....
.....
Знам какво ти е. И аз се измъчих в чакане този месец. Ако ти дойде, вземи тестове, мери БТ, ако ще си по- спокойна. Не всеки е навит на тези варианти. Не е лесно

Мерси за коментарите на изследванията. Дано наистина всичко е наред и да се успокоя малко...

# 701
  • Мнения: 740
Ами Евелин, като не си в България и не можеш да пускаш никъкви изследвания, тогава поне почни да мериш БТ да се опиташ да проследиш поне по графиката дали имаш овулация, щото може да имаш цикъл пък да нямаш никаква овулация. Денис ще ти помогне при разчитането. Освен това можеш да правиш и тестове за овулация, Денис ми препоръча да ги съчетавам с графиката. Поне това е оптималното, което може да направиш докато се прибереш в БГ

# 702
  • Мнения: 90
Благодаря момичета   bouquet ами ще чакамммм , трябва да чакакм нямам друг избор!
Да аз бях решила да си поръчам тестове, но май май и БТ ще мерим Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 1 056
Just me можем ли вече да пишем в новата темичка, само и хвърлих едно око - чудесна е. Аз понеже приключвам работния ден и ми се щеше да се запиша в новата темичка, но изчаквам. Мисля, че щом си я публикувала вече би трябвало да е ОК, но все пак  Hug

# 704
  • Мнения: 740
И аз хвърлих едно око, супер темичка, но там пише да не публикуваме още нищо в нея. Има време да и се нарадваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт