Слънчицето весело напича, а Юнчето навън щастливо тича!

  • 34 494
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 90
И аз да се разпиша в новата темичка  Hug

М-г, суперрр,честито  Hug пожелавам ти по-лек остатък от бременността и здраво бебче накрая!

Много болнички има,жалко  Confused И мен ме е страх от грипчетата,но няма как да се предпазим ако е речено да се разболеем...

Ваче, не разбрах точно за конфликт ли става дума,но и аз като другите се надявам да не съм била аз  виновна Hug

Ние изкарахме една много хубава седмица с децата на Хисаря.Надя не съм я взимала на басейна,защото нещо ми опротивя това,че в детския басейн бяха повече възрастни,отколкото деца  Rolling Eyes Може и аз да съм със странни разбирания,но някак си не ми изглежда добре и нормално... иначе пък всяка вечер купонясвахме с други родители и дечица,веселко беше  Party

Това е от нас!Болничките да се оправят,здравите да се пазят!Хубав неделен ден   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 456
Здравейте..

Ани, то да те е страх да си легнеш... с тези пророчески сънища Simple Smile

м-г, честито! Пак заедно със сестра ти ще си имате бебчета... е, почти Simple Smile Да минават неразположенията ти пожелавам и прекрасно бебче на финала.

Деси, дано минава бързо това със зъболекаря. Мен ме е страх повече от раждането. Сега втория път ми се счупиха и 4-те мъдреца преди да са излезли напълно. Трябва да ходя и аз, но сега си казвам : като спра да кърмя...


Борис понеделник ще го заведа на консултация и ще питам дали да давам глюкоза. А когато пият други течности не отказват ли да се хранят?

За яслата- аз се замислям дали да не го пусна още май месец на частна, а ако ни приемат живот и здраве в държавна на есен с песен там. Мисля, че му е много скучно с мен и Борис...  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 40
  bouquet м-г, честито!  bouquet

Ани, опасна работа си ти Simple Smile

Момичета, благодаря за всички отговори за завивките на децата Simple Smile Започнах да експериментирам с тънко одеало върху чувалчето, за да свикне с идеята. Купих една поларена дрешка подобна на показаната от Зверчето Simple Smile мисля, че лятото може и с такива цели дрешки да изкараме без чували, нито одеало.

Аз съм все още 2в1 Simple Smile очаквам раждането всеки момент или поне в сряда да отида на тонове да се провери състоянието на нещата Simple Smile
Като стана дума за детска градина, то и аз много се надявам Камен да го вземат есента, че не ми е ясно какво ще го правя иначе - той ще си умре от скука като сме с малко бебенце. Хайде лятото по разходки ще мине номера, ама после  newsm78 ако не стане в държавната, ще трябва частна.

# 48
  • Мнения: 4 370
М-г, честитоо! Дано да е по лека бременността от тук до края! Хайде поне момиченце да е, че нали близначки сънувах.  Hug

Бюти,  Laughing браво бе! Добре го разтълкува!

Ваче, пиши кого визираш, че така всички ни притесни! Или поне на лични!  Wink

Чин,  Laughing аз като сънувам някакви неща за ММ и му разказвам и той все ме пита: ти цяла нощ не спиш ли, ами си губиш времето да сънуваш?

Чин, точно че им се пълнят коремчетата не с каквото трябва. Аз затова заложих на златната среда - не дадох точно колкото банки ми изписаха, но пък и дадох малко, да не е без хич.

Ние днес мислехме да отскочим до Варна (отдавна не сме ходили), но пак се отказахме, заради шаха на Иван. Понеже през цялата седмица има ангажименти и ходи на шах събота и неделя, та си викам да не изтърва урок. Но като се постопли, ще поизтърва, няма да стоим като закотвени тук уикендите.

Майчета с породени, сега с близнашки колички ли излизате по разходки? Как се справяте с две дечица на вън?

# 49
  • Мнения: 378
М-г, честитооо Hug
Ани, страшна си bowuu. А Бюти набързо изтълкува за близначките  bouquet
Стефи да се отчетеш  и ти Hug. Вие май се наговаряте за наборчета Laughing. Много хубаво ви се получава, аз винаги съм искала ако не брат или сестра на моята възраст, то поне братовчед/ка. Всичките ми са или много по-големи, или много по-малки.

Шуши, леко раждане  bouquet
Иво спи с такава пижамка като на Зверчето, но тънка памучна и олекотена завивка. Вече не се отвива много и махнах чувалчето, завивам го от време на време, но рядко.

Ваче, ако аз съм те обидила - извинявай Hug. Може да съм спорила с теб, но изобщо не е било с лоши чувства. Липсваш в темата Hug

А моето диване расте със скоростта на светлината, изключваме всичко бебешко по ред - първо беше коритото, после количката, столчето за хранене, а сега и бибата. Само пасатора не си го дава Laughing. Много съм щастлива, че така естествено и леко се получи с голямата му любов, той си беше пристрастен към бибата. Усетих че му е намалял интереса, заспа два пъти без и направо ги скрих. Сега думата е забранена вкъщи, да не би да се сети, но все едно не е било Party

Пао, много гуш Hug

# 50
  • Мнения: 4 411
Ани, плашиш ме направо с тези сънища. Винаги си познавала.

Бюти, хахаха направо си е бременни близначки  Grinning

М-г, лека бременност ти пожелавам.

Чин, аз отдавна стигнах до извода, че раждането е по-малко страшно от зъболекаря. От втория нямам оттърване. Преди да забременя направих всички зъби, сега пак имам за правене  ooooh! Ако мъдреците ти създават проблем, по-добре ги махай. Мисля, че упойката не пречи на кърменето. Аз сега от тях си патя.

Ире, и аз забелязвам, че Йоана расте много бързо. Изведнъж почна да ме разбира и някак да е по-лесно общуването с нея. Хем се радвам, хем ме обвзема една носталгия по малкото човече.





# 51
  • София
  • Мнения: 13 204
Леле, спрете се бе! Много ми е неудобно сега като ви чета... Embarassed
С човека изяснихме нещата, всичко е наред!

# 52
  • Мнения: 2 196
Здравейте
Ире,сменила си името Wink
Лека бременност,М-г!Най-послушното и здраво бебче на финала....
Вчера видях на Бюти поста,а сега го няма newsm78
Ани,имам чувството,че вече ще започнеш и имена да назоваваш...Доста задобряваш в сънищата Wink
При моето "бебе" пък няма никакъв напредък ooooh!Смуче си бибата(поне само докато спи де),не е правил или казвал нищо ново скоро,но пък разбира всичко.Пасатора и при нас още е на почит.Иначе яде всичко с ръчичка-ръба си,дъвче,но с лъжицата иска направо да гълта.Не признава никакви парчета и подобни ooooh!Вчера ходихме да видим братовчедките и той веднага посегна да им бърка в очичките,страшен е!
Уж оздравяхме,но пустите кучешки още не са избили-нито един.Те се оказаха най-трудни ooooh!
Пожелавам ви лек и спокоен ден!

# 53
  • Мнения: 445
Ире, страшен ник имаш  Peace

Ани, все се каня да ти кажа и все забравям  Crazy На рекламата за Калиакра, ако се сещаш, накрая момченцето, дето захапва картофа страшно много ми прилича на Иван, ама много  Wink Само ми се струва или и ти си забелязала?  Hug

Сега ще ме помислите за луда, ама... мен не ме е страх от зъболекар, обичам дори да ходя  Rolling Eyes Embarassed. Последно ми вадиха нерв почти без упойка , бях се притеснила заради кърменето. Ама не ме беше страх  Wink
Да се редактирам - да не казвам голяма дума, нямала съм сериозни проблеми както вас с мъдреците, но ми слагаха изкуствени зъби, наложи се...

# 54
  • Мнения: 4 370
Ваче, радвам се че са се изяснили нещата!

За сънищата,какво да направя, сънувам си ги!  Grinning  Дори се омъжих за човека, който починалия ми дядо ми посочи на сън. Дали е било най-правилното решение не мога да знам.  Wink Wink

Хеленче, никога не съм я виждала тази реклама. Сега ми запали любопитството и ще се опитам да я хвана.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 11
М-г!!! Честитооо!!! Пожелавам много лека и безпроблемна бременност до края, всички неудобства да са вече зад гърба ти!!!

Ани, и мен ме изумяваш!!!

А за породените - не сме взимали двойна количка. Просто ще ги разхождаме винаги по 2ма души, аз сама и без това с 2те не мога да се оправя. Борко е такова диване, че трябва отделен човек да върви само с него. Баткото ще ходи, или гушнат, или пък с колелце. бебка - в неговата стара количка.

Чинче, помня, че Борко имаше дълго време жълтеничка, давах по едно време малко глюкоза, но според мен най-добре си е честото кърмене. Все пак лекарите ще ти кажат ...Иначе те количествата не са големи, че да откаже кърма.


:–))) А за зъболекаря - абе не могат да се сравняват с раждането. Зъболекарят си е просто гадно нещо, а раждането - каквото и да е - гушкаш сладурчето накрая. Аз и от двете раждания вече като са минали , имам супер спомени. Явно така е устроен човек. Н амомента забравя и болка и всичко...

# 56
  • Мнения: 141
Здравейте!

Хелънче,за първи път чувам за такъв случай като теб  Mr. Green За зъболекаря имам предвид... аз като знам,че ще ходя предната вечер не спя...  ooooh!

Яни,той яде ли солети или нещо друго по-твърдо?Пробвала ли си с такива изкушения : )) да го прилъжеш да дъвче?За кучешките - въоръжи се с много търпение,при Мартин бяха нужни 3 месеца за 4те зъба.

Ире,мерси мила  Hug Я кажи за количката??Той ли не я иска вече?Супер за онова нещо дето не се споменава  Laughing

М-г,честито,лека бременност ти желая.

Шуши,чакаме новини,леко раждане!

И тук да се оплача - как да махна млякотооо през нощта?Има ли друг начин освен да го оставя да реве няколко нощи?Въобще не ми се иска така... :/ Най-тъпото е,че преди да махна биберона почти не пиеше.Примерно една нощ пие,после две-три не пие и така.Та конкретно въпроса ми - според вас да се опитам да махна изобщо млякото или да го давам от шише със сламка примерно или друга чаша и да го изчакам той да го спре сам?Вашият опит?

Хубав ден.

# 57
  • Мнения: 378
За ника Laughing, понеже всички варианти на името ми са заети, а аз съм много зле в измислянето на прякори, се сетих за един училищен. Предвид интересите ми за сериали, филми и книги, реших че е доста актуален hahaha

Пао, той веднъж като пробва да прави нещо като голям и повече не иска бебешкото. Излезнахме няколко пъти за кухнята пеша и започна още с излизането да драсва към пътя, количката му е в една стаичка тип мазе, не иска да я изкарваме, направо излиза. Е, ако направим някоя по-дълга разходка, иска да го нося на връщане, но иначе е послушен, сам ми дава ръка и не се дърпа.
Дали Марти не иска да ползва шишето вместо биба Thinking. Аз давам вода през нощта от шише с твърд накрайник, няма как да го ползва за онова нещо Laughing. Само вечер още пие млякото от баш бебешко шише, но мисля с какво да го сменя

Забравих да се похваля и че вече заспива почти сам, аз само лежа до него да се карам "лягай" и да го гушна като му писне да се бори Laughing. А като му кажа "хайде да сменим памперса", отива и сяда на дивана, и ме чака Laughing

Дес, и на мен ми е едно носталгично за малкото бебе Heart Eyes. Имам чувството че изведнъж изчезна и стана дете за ден. Ето сутринта, аз оправям кревата, а той си донесе неговата пижамка и я прибра при тези на мен и ММ, постоянно ме изненадва. Ох, направо ми тръгват сълзи като си мисля Blush

# 58
  • Мнения: 2 196
Ире,за да не ти е тъжно най-лесния вариант е да направите сестричка на Ивко и няма да ти липсва бебешкото Peace
ПаО,гризе и дъвче всичко-солети,морковчета,бисквити,хляб и какво ли още не....Просто с лъжицата иска да гълта направо,защото така е по-лесно,предполагам!
За млякото нямам опит,понеже и Ники все още пие.Не точно нощем,но около 6ч сутринта,което пак си е нещо подобно.Вечер също преди лягане и си е баш от бебешко шише,както казва Ирето.Аз бих процедирала със шише със сламка или чаша-щом преди не е пиел редовно сега ще разбереш дали държи на млякото или просто ползва шишето за биба(пак както Ирето каза Wink)Ако си търси млякото би трябвало да го приеме и от друг източник.
За моя дивак знам и друга тънкост Twisted EvilПонеже не е фен на киселото мляко,ако реша да махам АМ-то ще му предложа КМ и подозирам,че ще го откаже.Но това са само мои предположения,де.Незнам той на какво мнение ще бъде.Засега изчаквам,че с тия зъби нито биба,нито мляко ще откаже.ПаО,ти защо искаш да махаш млякото?Посреднощ ли го пие?
Иначе за кучешките-благодаря за успокоението TiredВсе е нещо ooooh!

# 59
  • Мнения: 378
М, даа, това е най-добрия вариант Crazy, но за сега няма. Малко по-натам, баткото да порасне и да помага, че ако чакам таткото Whistling
Иво е абсолютно същият с храната, ако му давам с лъжица, гълта като пиле, едно парче да има и веднага плюе всичко. А като седне с баща си, яде всичко от неговото - ръфа, дъвче и то с апетит. Все се надявам като тръгне на детска да прояде покрай другите деца.

Общи условия

Активация на акаунт