Звездни компромати-163

  • 47 259
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 453
Аз не вярвам, че е била бременна. При бременността не расте само корема, все пак........бедра, крака, лице......особено при склонна към напълняване структура, като на Бионсе

При някои става точно така.

# 691
  • Мнения: 3 181
Аз не вярвам, че е била бременна. При бременността не расте само корема, все пак........бедра, крака, лице......особено при склонна към напълняване структура, като на Бионсе

При някои става точно така.
Но те са изключения, ако си склонен към напълняване с едър кокал, едва ли ще си от тези късметлийки;-)

# 692
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абсолютно права си, Тонка Peace. Грозни са тези теории, не само за Бионсе. То и Том Круз беше години наред импотентен, пък Сурито му е одрало кожата (помня, че и нея я спрягаха да е от един бивш на Кейти, като беше бебе Mr. Green)

# 693
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Мисля, че прекалявате  Peace Дали тя го е родила или не, е лично тяхна си работа.

# 694
  • Мнения: 3 181
Абсолютно права си, Тонка Peace. Грозни са тези теории, не само за Бионсе. То и Том Круз беше години наред импотентен, пък Сурито му е одрало кожата (помня, че и нея я спрягаха да е от един бивш на Кейти, като беше бебе Mr. Green)
Не пречи пак да е импотентен и Сурито да не е естествено зачената Winkнищо, че прилича на него
Грозни, негрозни, сама си е виновна Бионсето с подплънките.

# 695
  • Мнения: 2 453
Мисля, че прекалявате  Peace Дали тя го е родила или не, е лично тяхна си работа.

Явно, не си чела темите, докато беше бременна, тогава наистина беше грозно.

# 696
  • Мнения: X
Аз не вярвам, че е била бременна. При бременността не расте само корема, все пак........бедра, крака, лице......особено при склонна към напълняване структура, като на Бионсе

И аз не вярвам, че е била бременна, с онзи сгънат "корем" по време на интервю, както и след снимки където има видимо голям корем, а 2 седмици след това папараци я снимат почти без такъв. Явно не се научи кога коя подплънка да слага. Mr. Green
Ако някой държи ще ги намеря, бяха с точна дата.  Peace

# 697
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз предпочитам да й обсъждам дебелите баджаци. С подплънки или не на корема - детето е факт и толкоз. И доколкото ми е известно тя се води биологична майка на детето.

Синът на Кремена - Бедрос не се е оженил официално за Алекс. Просто Кремена ги била навила да си спретнат импровизирана сватба ала Николетка и Валерко, ей така - за сеира.

# 698
  • Мнения: 4 864
Обаче на мен тоя Бебо Халваджиян ми е много нечистоплътен. Един рошав, странен, а Алекс ми е спретната..

# 699
  • Мнения: 3 769
Да, бременна беше - с подплънки. Wink
Сурогатното майчинство само по себе си не е срамно, не знам защо се вкара в този цирк.

Ето едно от нейните доказателства-
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/02/17/article-2279955-17A1B3 … C-131_634x423.jpg

Последна редакция: нд, 17 фев 2013, 22:24 от SANDS

# 700
  • Мнения: 1 993
Така като ви чета, направо да ви завиди човек в какви среди се движите - в тези на Бионсе и Джей Зи. С такава категоричност коментирате бременността и.

# 701
  • Мнения: 4 120
 Може да е била бременна, може да е пометнала...има спонтанен аборт преди...може много неща. Важното е, че си имат момиченце. Аз нямам мнение по темата тя ли е родила това бебе или не.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз не вярвам, че е била бременна. При бременността не расте само корема, все пак........бедра, крака, лице......особено при склонна към напълняване структура, като на Бионсе

И аз не вярвам, че е била бременна, с онзи сгънат "корем" по време на интервю, както и след снимки където има видимо голям корем, а 2 седмици след това папараци я снимат почти без такъв. Явно не се научи кога коя подплънка да слага. Mr. Green
Ако някой държи ще ги намеря, бяха с точна дата.  Peace


може ли да ги пуснеш, за първи път чувам, че не е родила бионсе детето си...

# 703
  • Мнения: 15
Завърнах се... Hug и какво да видя?! Shocked Нищо лошо да не чувам за БионсетУуУ, щотУуУ...  smile3508
Не разбирам хората, които не я харесват. Crossing Arms Айде, музиката ѝ е едно на ръка, но жената е постигнала всичко с много, много труд, без намесата на чиито и да било рамена и пр. Mr. Green
Не че ме интересува тя ли е раждала Блу или не, както се спомена по-горе - детето е факт -,ама, доколкото се сещам, по време, а и след нея, Би имаше доста големи крачка, по-големи от нормалните за нея. Peace И в лице ми се струваше заоблена. Все тая де... #Crazy
Айде да обсъдим колко е изкуствена и позьорка ВикитУ Бекъм! А? Laughing

# 704
  • Мнения: 1
Аз не вярвам, че е била бременна. При бременността не расте само корема, все пак........бедра, крака, лице......особено при склонна към напълняване структура, като на Бионсе

И аз не вярвам, че е била бременна, с онзи сгънат "корем" по време на интервю, както и след снимки където има видимо голям корем, а 2 седмици след това папараци я снимат почти без такъв. Явно не се научи кога коя подплънка да слага. Mr. Green
Ако някой държи ще ги намеря, бяха с точна дата.  Peace



Предполагам, че се има предвид ето това й появяване, което май беше първото след раждането http://www.twylah.com/yournextdress/tweets/166947630721667073 . На мен пък тогава ми направи впечатление, че си изглежда съвсем като прясно родила, предвид ханша и гърдите, защото родих няколко дни след нея и по това време вече ми бяха останали само цици и ханш  Mr. Green И все се чудя и аз на тези теории на конспирацията, че не била родила тя бебето. Защо да си прави труда да измисля такива неща като в днешно време сума ти звезди използват сурогатни майки?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт