Звездни компромати-163

  • 47 255
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18
Редовно ви чета,  но много рядко се включвам. А сега се зачудих не сте ли се замисляли, че всичко с подплънките , огъването им и тези спекулации може да са нарочно направени с цел ПР. Сега сигурно ще изкарат луди пари от този филм итова е водеща тема вече два пъти за близо година.

# 706
  • Мнения: 2 453
Никол Кидман много е хубава в тази рокля.

# 707
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Кидмън е прекрасна.Гледах във фейса един снимки,та се чудя Виктория Джумпарова с кого се беше сгаджосала?

# 708
  • софия
  • Мнения: 9 590
Извинете, че ще ви върна на по-стара дискусия, но искам да питам нещо. Може би е коментирано преди, но чета рядко темата. Колко килограмова жена ви се вижда "пухкава"? Щото на мен Ева Мендес не ми се вижда пухкава  newsm78

Никога не мога да кажа за В.Бекъм, че е красива.

# 709
  • Мнения: 945
Кой твърди, че Е. Мендес е пухкава? Това е последното, което мога да кажа за нея...
Ей това е пухкава жена за мен - дебеличка http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7ur675kywO0vEBkyOGdbcT … uXwSaOU1fed8V3P2e

# 710
  • София
  • Мнения: 23 130
Кой твърди, че Е. Мендес е пухкава? Това е последното, което мога да кажа за нея...
Ей това е пухкава жена за мен - дебеличка http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7ur675kywO0vEBkyOGdbcT … uXwSaOU1fed8V3P2e
Аз също не смятам, че Ева Мендес е пухкава. На мен ми е просто грубовата, но пък ми е и симпатична.

Колкото до Адел, съжалявам, тя не е пухкава, а си е направо превтасала. И няма нужда някой като Крейзи Чик да се включва да се кара, че никога няма да достигна талантът й, защото това е пределно ясно. А темата си е за това - да се обсъждат звездите и разбира се, най-вече външния им вид, защото талантът няма какво да се оспорва.

Единствено коментарите около мнимата бременност на Бионсе ми идват в повечко. Звезда от нейния ранг едва ли би разиграла подобен цирк.

# 711
  • софия
  • Мнения: 9 590
Кой твърди, че Е. Мендес е пухкава? Това е последното, което мога да кажа за нея...

Преди няколко страници беше дадена за пример за пухкава жена и затова питам.  Laughing

# 712
  • Мнения: 3 181

Единствено коментарите около мнимата бременност на Бионсе ми идват в повечко. Звезда от нейния ранг едва ли би разиграла подобен цирк.
И кое те прави толкова убедена, че не би разиграла подобен цирк?
И тя е човек и може да изтрещи, да си има страхове и фобии.......

# 713
  • Мнения: 1 547
Колкото до Адел, съжалявам, тя не е пухкава, а си е направо превтасала. И няма нужда някой като Крейзи Чик да се включва да се кара, че никога няма да достигна талантът й, защото това е пределно ясно

Напротив, напротив. Има голяма нужда. Винаги има нужда някой да напомни на една самозабравила се "обсъждаща", че интелигентното обсъждане изключва нискоинтелигентни епитети. Трагично е да се наблюдава такъв каруцарски изказ у една млада дама, наистина. Българският език дава предостатъчен избор от по-деликатни изрази, като например "пълна" и дори "дебела", вместо маргинално тъпото "превтасала", което издава творческа немощ и ниско самочувствие. Защо Адел трябва да е непременно превтасала, някакво удоволствие ли ти носи употребата на таз конкретна дума? И какво предлагаш да сторят всички превтасали жени на света, да се покаят публично и да си седят вкъщи? Ако бях на твое място, щях да преосмисля речника си, защото речникът издава много за своя собственик.

А иначе, на Адел теглото е последният й проблем. Много повече се струва да се обсъди навика й да се облича в неподходящо адаптирани рокли на Валентино, които вместо на флорална принцеса я карат да прилича на флорален абажур, или да дъвче дъвка по време на официални церемонии като "Грами"-та например. Не само да я дъвче, ами направо да я жвака. Изключително отблъскващо ми действа видът на нагласена и фризирана дама, жвакаща дъвка с отворена уста. Твърди се, че го правела заради гласните си струни, ама все пак...

# 714
# 715
  • София
  • Мнения: 23 130
crazy chick, падам си по цветистите епитети. Споко, не ми носи някакво лично удовлетворение употребата им.  Grinning  Peace Нито го правя от лошо чувство към самата Адел. За мен дебела и превтасала е едно и също, не го приемай толкова вътрешно, но нямам и нищо против от назидателните ти постове. Харесва ми как пишеш.  Peace

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Крейзи, темата е от махленско- клюкарски тип, така че спокойно може да понесе някой и друг не дотам изискан епитет. Wink

# 717
  • София
  • Мнения: 23 130
Крейзи, темата е от махленско- клюкарски тип, така че спокойно може да понесе някой и друг не дотам изискан епитет. Wink
Тъй де. Именно темата "носи" на каруцарски изказ.  Mr. Green
Няма да тръгна да пиша в 90-дневната диета например епитети като втасала, опрасена и прочее. Там съм особено деликатна, още повече, че съвсем скоро отново ще се намърдам в нея.  Peace

# 718
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
crazy chick - истинско удоволствие ми доставяш да те чета, много умело използваш думите - поздравления!

Аз като притежател на едно "превтасало" тяло, в подкрепа на Адел, само мога да кажа на tonkabonka, че има заболявания на ендокринната система, заради които отслабване е почти невъзможно да настъпи ,не и такова ,че да не изглеждаш превтасал.
Скрит текст:
Самоизмъчвала съм се с диети, сега съм на сериозни медикаменти, отслабнах 30кг и пак не изглеждам като нормален човек, а надуто-сланинеста.(Хипофункция на щитов. жлеза, Хашимото и Диабет Тип2 и някакво наследствено заболяване на хипофизата ,което не си дадох труд да запомня ,че ми дойде в повече. Имам и хипертония и увредена лява клапа на сърцето, т.е. и да искам не мога да спортувам сериозно)

И аз съм на мнение ,че Адел не се облича подходящо, ако го прави няма да изглежда толкова дундеста на снимки. Иначе не мога да се наситя да я слушам, Бог я е дарил с голям талант, дано е жива и здрава да го развива.

За Виктория Бекъм мисля, че не е първа красавица, но е привлекателно-магнетична. За мен тя изпъкна с репутацията си на съпруга и майка. Семейството, което съгражда е най-безценното и постижение. Ангажираността и към музикалния и модния бизнес, опитите да налага модни линии, отдаването на кариерата на съпруга и, това още повече я издига в очите ми и в тези на много други хора.

# 719
  • Мнения: 1 547
crazy chick, падам си по цветистите епитети. Споко, не ми носи някакво лично удовлетворение употребата им.  Grinning  Peace Нито го правя от лошо чувство към самата Адел. За мен дебела и превтасала е едно и също, не го приемай толкова вътрешно, но нямам и нищо против от назидателните ти постове. Харесва ми как пишеш.  Peace

 Heart Eyes

Едничкото ми съображение е, че тук четат всякакви хора, които лесно могат да се разпознаят и да се обидят. Адел няма да разбере, че я мислим за тлъста, обаче много други жени зад мониторите си ще. Това имам предвид. Може да се обсъжда така, че да няма наранени - само леко внимание към думите се иска (като например прескачане на всякакви свини, скелети, маймуни, противности, призраци и прочее). Не ме мислете за заядлив изрод, аз също обожавам и клюки, и епитети, и коментари всякакви. И не съм превтасала.  Mr. Green

П.С. ИКСИ, благодаря  Blush

Общи условия

Активация на акаунт