Звездни компромати-163

  • 47 231
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде стига с тези женки де, дайте и някой мъж да обсъдим Joy. Превтасали и сред тях има достатъчно Mr. Green

ще започна с един хубав, че вчера имаше РД: Джоузеф Гордън-Левит представя филма си на Берлинале Heart Eyes

# 721
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
joy_r - че то това мъж ли е  Mr. Green Какво да му обсъждам, като го погледна и ме избива на кърмене.  Grinning

# 722
  • До морето
  • Мнения: 7 122
joy_r - че то това мъж ли е  Mr. Green Какво да му обсъждам, като го погледна и ме избива на кърмене.  Grinning

 Joy Joy Joy Joy

# 723
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ми ето- наречи го пребозал, и ще изместим темата от превтасалата Адел Laughing
и аз бих го накърмила Blush

# 724
# 725
  • Мнения: 2 805
Крейзи, темата е от махленско- клюкарски тип, така че спокойно може да понесе някой и друг не дотам изискан епитет. Wink

Точно, а "флорален абажур" за мен е като "превтасала". "Тлъста" също не е много фин израз.

Да не би Крейзи да не понася някой друг да използва по-цвестисти изрази от нея и затова така да се кара  Laughing...но пък морализаторстването и загрижеността кой чете и как ще се почувства в темата за компроматите е много забавно, нали?

# 726
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ай стига де, задълбахте яко всичките Joy. Хем и нова тема си имаме, хайде да втасваме там Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 547
Точно, а "флорален абажур" за мен е като "превтасала". "Тлъста" също не е много фин израз.

Значи не разбираш нищо от нюанси на езика, колко жалко. Както и не правиш разлика между директна обида към цялата личност и индиректен специфичен коментар относно специфично нейно проявление. Едно е да ти кажа, че си тъпа по принцип, друго е културно да ти обясня, че с това конкретно свое изречение по-горе не изтъкваш достатъчно добре своята умнота. Но ако ти харесва да обиждаш хората заради физическите им дадености, аз изобщо няма да ти преча, моля ти се. То, който трябва, разбира отлично какво имам предвид.  Wink

Отивам да чета новата тема, като предпочитам там да има повече от пребозалите на Джой, отколкото превтасали певици...  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 2 805
Точно, а "флорален абажур" за мен е като "превтасала". "Тлъста" също не е много фин израз.

Значи не разбираш нищо от нюанси на езика, колко жалко. Както и не правиш разлика между директна обида към цялата личност и индиректен специфичен коментар относно специфично нейно проявление. Едно е да ти кажа, че си тъпа по принцип, друго е културно да ти обясня, че с това конкретно свое изречение по-горе не изтъкваш достатъчно добре своята умнота. Но ако ти харесва да обиждаш хората заради физическите им дадености, аз изобщо няма да ти преча, моля ти се. То, който трябва, разбира отлично какво имам предвид.  Wink

От къде се появи бе Крейзи?

Дали индиректния ти специфичен коментар е обяснение или е използван като обида, за мен е без значение в случая.

Жалко и тъпо, без заобикалки ти казвам - досадна си. И не пишеш умно, а просто
Цитат
... една самозабравила се "обсъждаща", че интелигентното обсъждане изключва нискоинтелигентни епитети. Трагично е да се наблюдава такъв каруцарски изказ у една млада дама, наистина

Тц, тц...наистина е трагично Крейзи - да размахваш назидателно и уж интелигентно пръстче, а сама да хвърляш лютеница по прозорците  Naughty

Джой, да не спамим в новата тема  Simple Smile

Така или иначе приключих, Крейзито съм я чела и в други теми - еднаква си е навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт