Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 56

  • 47 074
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 799
Деси, Оля, oki4, много хубави неща сте купили за малките сладури  Heart Eyes
Пожелавам да се носят с много здраве и усмивки  Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 585
Благодаря, Нинче! Hug
Нели, и аз от почти 2 години не бях поръчвала от Теско. Дрешките са много хубави, наситени цветове и стегнат памук. Взехме и за едно момченце на 6 години, отново много хубави дрешки. Тези, които получих сега по нищо не отстъпват по качество на дрешките от Пъмпкин и Джордж. Hug

# 722
  • Мнения: 6
Благодаря, Нинче! Hug
Нели, и аз от почти 2 години не бях поръчвала от Теско. Дрешките са много хубави, наситени цветове и стегнат памук. Взехме и за едно момченце на 6 години, отново много хубави дрешки. Тези, които получих сега по нищо не отстъпват по качество на дрешките от Пъмпкин и Джордж. Hug
А как поръчахте чрез превозвач или директно до бг и с кой куриер идват директните доставки ?
Благодаря предварително

# 723
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile
имам въпрос - доставката от Asos до Бг безплатна ли е? ако не - колко? и по какво ти я пращат?

# 724
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
Безплатна е доставката, има тема тук специално за Асос, много е вървежна. Simple Smile

# 725
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Безплатна е доставката, има тема тук специално за Асос, много е вървежна. Simple Smile
мерси, отивам да търся  Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 159
tanini, dea76 благодаря ви отново, спестихте ми много ровене и часове bouquet

Имам въпросче - за малка фръцла 84 см., 12 кг какъв р-р да поръчвам - 18 или 24? За туниките става въпрос и какъв № за кецки, еспадрили или балеринки? От друг англ. сайт поръчах №24 ук7 и са огромни, а в момента носи №23  Praynig

mer_an пусни го и в темата за размяна, че нямаш много време  Peace
isita здравей, аз имам малка фръцла 82см. Суичери купувам 24м и са с аванс, подгъвам й ръкавите . Клинчета й поръчах 12-18м от тези . За обувките, сигурно някой ще ти измери, аз поръчах едни сребърни сандалки и не сполучих, затова избягвам, че не ми се занимава с продавалника. Ако искаш размери на суичер, клинчета ще ти дам.

За суичер и аз взимам по-голем №, по-скоро за туники и роклички без ръкав се притеснявам дали ще уцеля р-ра т.к. са по-отворени около деколтето и при рамото. А клинчетата за ръст 82 - 12-18 м. добре ли стоят и имат ли лек аванс? Относно обувките и аз имам не успешни покупки, но няма да се отказвам докато не ги уцеля. И последно да попитам колко е доставката и имат ли директно до Бг, вие как поръчвате?

# 727
  • Варна
  • Мнения: 750
Поръчва се до адрес на посредник в ЮК. Клинчетата 3/4 малко са широчки на моята дъщеричка при все, че е още пухкавичка по бебешки, но стоят толкова сладко. Аз смятам да й ги слагам с къси дънкови панталонки или поличка. Блузки не съм поръчвала, смятам за тези цени, че е по-добре да си взема от Некст, но това си е само мое мнение.

# 728
  • Мнения: 19
http://www.matalan.co.uk/womens/footwear/s2523712/glitter-sandals
момичета получих тези сандалки,доблирани,ако някой ги  иска да ми пише р-р 7  цвят тъмно сини.

# 729
  • София
  • Мнения: 735
Момичета, някой да е мяркал тези или подобни сандали в кремав/телесен/коралов цвят на по-изгодна цена от тази в New Look:
http://www.newlook.com/shop/shoe-gallery/view-all-shoes/black-an … tent_ShopStyle+UK ?

http://www.newlook.com/shop/shoe-gallery/view-all-shoes/limited- … sandals_283676383

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 15:46 от Mini Rebel

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 280
Здравейте, за първи път пазарувам с доставчик и по-точно с gab_cо и искам да попитам след като пуснах вече поръчката от George до техен адрес в Англия, трябва ли сега да ги уведомя или как се процедира от тук нататък Simple Smile

# 731
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте, за първи път пазарувам с доставчик и по-точно с gab_cо и искам да попитам след като пуснах вече поръчката от George до техен адрес в Англия, трябва ли сега да ги уведомя или как се процедира от тук нататък Simple Smile
не, те ще те уведомят когато поръчката ти е пристигнала в техния слад в UK Wink

# 732
  • Мнения: 198
Здравейте, за първи път пазарувам с доставчик и по-точно с gab_cо и искам да попитам след като пуснах вече поръчката от George до техен адрес в Англия, трябва ли сега да ги уведомя или как се процедира от тук нататък Simple Smile

В сайта им има форма за описване на пратката, която чакаш и би могла да я попьлниш, но и без да го направиш пак ще си получиш нещата Simple Smile

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 280
Благодаря момичета   bouquet  Надявам се всичко да е наред и да се похваля скоро при вас  Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 735
Момичета, от New Look може ли да се пазарува с PayPal?

Общи условия

Активация на акаунт