Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 56

  • 47 072
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 053
Някой беше купувал това яке от Пъмпкина. Спомням си, че беше написан не особено ласкав коментар, но съм забравила за какво точно се отнасяше. Не си спомням дали якето беше по-тънко от очакваното, дало беше много умалено или не изглеждаше добре на живо.  newsm78
Моля ви да ми припомните, че дъщеря ми се оказа без подходящо яке за сезона.



И ако някой има от гуменките UK12 или UK13, моля да ми измери стелката.

Спунк,аз имам ето такива гуменки № 13, само че в друга разцветка-стелката е 20,5см!!!    http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S2FW30030/col/CALY … nd-hosiery/ 

# 751
  • София
  • Мнения: 6 156
Благодаря, момичета. Поръчах и гуменки, и яке, за да не е босо и голо детето.  Laughing

# 752
  • Бургас
  • Мнения: 380
Някой да има такава рокличка, да сподели отзив за нея? http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S2CG80011/col/GST/listing … ion/girl/dresses/
И как са ви впечатленията от банските на пъмпкин?

# 753
  • София
  • Мнения: 2 799
Някой да има такава рокличка, да сподели отзив за нея? http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S2CG80011/col/GST/listing … ion/girl/dresses/
И как са ви впечатленията от банските на пъмпкин?

Рибката, аз имам рокличката  Peace
Много е сладка. Памук с лека еластичност в горната част, тюлът долу е над подплата, цветът е свеж, хубаво жълто, много е хубава  Heart Eyes
Умалена според мен, имам размер 7, която ще стане идеално на 5 годишната, висока 108 см. Никол.
Дължината е 60см., ширина 30см. - това на 7-цата  Peace
Бански на марката нямам ...

# 754
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Отдавна не бях влизала в сайта на Adams Попаднах на него покрай този код за минус 10% extra10 /валиден между впрочем до днес в полунощ/. В сайта има намаление до 50%. Гледам предлагат освен тяхната марка, още Esprit, Name it и др. Някой може да си хареса нещо. Обаче не знам дали приема наши карти, трябва да се пробва  Peace
...
Сега видях, че предлагат БД до България за суми над 35 паунда. БД за Англия е без минимална сума.

# 755
  • Мнения: 403
Може ли да ми кажете как да се регистрирам в Pumpkin Patch, че нещо не ме харесват?   Simple Smile Praynig Tired

# 756
  • София
  • Мнения: 6 156
Може ли да ми кажете как да се регистрирам в Pumpkin Patch, че нещо не ме харесват?   Simple Smile Praynig Tired
С адреса ли имаш проблем? Ако е така трябва да го въведеш ръчно. Напиши нещо в полето за улица. Сайтът ще изпише, че не открива такъв адрес и ще ти предложи да го въведеш.

# 757
  • Мнения: 403
Спунк,   bouquet Стана!

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 380
Благодаря, ninnann  Hug

# 759
  • Мнения: 1 988
Някой беше купувал това яке от Пъмпкина. Спомням си, че беше написан не особено ласкав коментар, но съм забравила за какво точно се отнасяше. Не си спомням дали якето беше по-тънко от очакваното, дало беше много умалено или не изглеждаше добре на живо.  newsm78
Моля ви да ми припомните, че дъщеря ми се оказа без подходящо яке за сезона.




На мен якето ми харесва. Умалено е малко, но на Фъстъчка й стои добре.

Някой да има такава рокличка, да сподели отзив за нея? http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S2CG80011/col/GST/listing … ion/girl/dresses/
И как са ви впечатленията от банските на пъмпкин?
Банските също са умалени, но са са с много хубава материя.
Такива роклички има и на Илиенци. Аз не ги харесвам.

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 08:02 от VAVA

# 760
  • sofia
  • Мнения: 2 262
Здравейте!  Grinning
Снощи пуснах първата си поръчка от Mothercare. Гледам,  че статуса на плащането в ПейПал е пендинг.  Предполагам не е обработена още.  Бавно ли става и има ли вероятност  да ми откажат поръчка?
Много благодаря за отговорите!   bouquet

# 761
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
И при мен стоеше така известно време. Даже звънях в банката да питам дали има няккаъв проблем, ама казаха, че е от търговеца.

# 762
  • sofia
  • Мнения: 2 262
Нещо не си намирам поръчката, изчезнала е в акаунта ми. Отивам в Order history, но там няма нищо.. Sad
Преди час като проверявах от телефона, си беше там със статус processing, дали не е канселирана? Rolling Eyes

# 763
  • Софето
  • Мнения: 622
Нещо не си намирам поръчката, изчезнала е в акаунта ми. Отивам в Order history, но там няма нищо.. Sad
Преди час като проверявах от телефона, си беше там със статус processing, дали не е канселирана? Rolling Eyes

В Order history избери Orders placed in the last 3 months. И да е канселирана, пак ще се вижда, order status:Cancelled.

# 764
  • sofia
  • Мнения: 2 262
Нещо не си намирам поръчката, изчезнала е в акаунта ми. Отивам в Order history, но там няма нищо.. Sad
Преди час като проверявах от телефона, си беше там със статус processing, дали не е канселирана? Rolling Eyes

В Order history избери Orders placed in the last 3 months. И да е канселирана, пак ще се вижда, order status:Cancelled.

Не става. Sad Като отворя Order history няма нищо и пише: We have no order records for this account for the selected period. (не съм избирала никакъв период, не виждам от къде като няма никакви поръчки уж...)
Може би трябваше да кажа, че пуснах поръчката като "гост" без да имам още акаунт, но веднага след като я пуснах си направих акаунт и данните ми вече бяха запомнени. Освен това поръчката след като си направих акаунт, беше отразена в хисторито.
Чудя се вече дали не съм я канселирала по погрешка...Но предполагам дори в този случай ще се отрази в акаунта някъде, нали? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт