90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 212

  • 26 526
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте.  Simple Smile
След плодов днес съм -0,400г,и вече влезнах в 1-цата.  newsm44

Днес 5-та 4-ка-ден белтъчен:
З-6 фурми,кафе;
О-1 активиа закуска(нямаше нищо режимно в магазина алкохол и цигари до работата и имаше само активиа);
В-пилешка кавърма и салата маруля.
Лека вечер!  Hug

# 691
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен отново! Днес се чувствам ужасно, прималяло ми е цял ден, ушите ми пищят... Примерих си кръвното - 85/60 #Crazy, а винаги съм имала нормално кръвно. След обяд спах 2 часа като умряла, просто бях парцал. Отдавам го на режима, дано да не е така, защото много свикнах с него. Но бях чела, че и други момичета имат подобни проблеми. Как се справяте вие? Има ли някоя от присъстващите момичета със същите симптоми? Благодаря ви предварително  bouquet

# 692
  • Мнения: 8
Оффф много съм гладна!УЖАССС #Cussing outПреди малко вечерях от ориза,със салатка и пак съм гладна,какво ми става днес незнам,ама съм като мечка– гладна и нервна Tired

Здрасти dani -j, миналата седмица и аз като теб, бях озверяла един ден. То сега няколко дни немога да си сваля плюса, който успях да направя за един ден, пий много вода и не се поддавай на изкушенията, че аз сега 4 дена се ядосвам с лакомията ми.
Успех Simple Smile

# 693
  • Мнения: 349
Момичета, вчера омазах работата Sad Беше плодов, а аз не се сдържах и изядох един бонбон Черноморец (нали имат портокалови корички Simple Smile ) Днес все пак съм с малък минус. Мисля да сваля до 46 кг, сега съм 48.200 Simple Smile

# 694
  • Мнения: 668
Фиданки и аз да попитам - чета, че всички имате проблем с тоалетната. Аз също, но обратно все нещо разхлабен...

# 695
  • Мнения: 6
Лоретка,точно с мнооого вода се справих! Хапнах преди малко и 1/2 домат и съм добре вече LaughingБлагодаря ти Hug

# 696
  • Мнения: 63
dani -j Не се оплаквай Simple Smile)) Днес съм плодов и дори една салата ми се струва нещо голямо и желано, когато ям салата ми се яде и месце, когато ям месце ми липсва хляб, а после и сладко..
извод: никога не сме доволни, винаги нещо искаме  Rolling Eyes
Та в момента искрено ти завидях за ориза със салатата...днес си дойдох при нашите, мама наготвила печено пиле и свинско със зеле...та ще си запазя утре за обяда, че едвам издържам..даже сега вечерят и аз се успокоявам с вас   baby_neutral
Отчет за днес: 4 портокала 1 чай и около 20-30гр сурови орехи (само толкова имах  Cry)

# 697
  • Мнения: 6
Полудях,права си... и на мен все това,което не може ми липсва,но поне можем да си го позволим друг ден WinkАз в плодов съм гладна само следобед и с мноого вода прегладнявам,тогава някакси имам нагласа сигурно newsm78 а сега мога да хапвам и давай... ето това трябва да поправя,,

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 19:35 от dani -j

# 698
  • Мнения: 6
Момичета, вчера омазах работата Sad Беше плодов, а аз не се сдържах и изядох един бонбон Черноморец (нали имат портокалови корички Simple Smile ) Днес все пак съм с малък минус. Мисля да сваля до 46 кг, сега съм 48.200 Simple Smile
Как така мислиш да свалиш до 46,аз поне знам ,че не бива да се прекъсва(има дубал ефект)
извинявам се за та ми поредни поста Simple Smile
Питам,понеже и аз имам още малко за сваляне,но не бих рискувала да прекъсна режима!

# 699
  • Мнения: 216
Днес си купих хималайска сол. Някакви отзиви за нея ?!?

Пффф плодовият завърши. Цял ден блъскам круши и след това чаша топла вода.  ooooh! Резултата е все едно ям солети и Бейк Роуз.  Tired

Днес един грейпфрут и три круши. Кафе и вода.

# 700
  • Мнения: 27
Днес си купих хималайска сол. Някакви отзиви за нея ?!?
Аз ползвам само хималайска сол от около година и половина.Не се е променило нищо в живота ми от нея  Laughing ама знам, че е полезна и май не задържаш вода  newsm78 ама не съм много сигурна.Само знам, че е по-полезна от обикновената.
Момичетата който имат зор с wc-то,не се отказвайте от филийката хляб със семена на обед.Аз също съм склона към з....... но благодарение на нея,водата и салатите нямам никакви проблеми.Мисля, че тя точно за това е дадена.Тази вечер четох и за чай Мате.

# 701
  • Мнения: 336
момичета помагайте този цикъл ме умаломощи нямам сила и сега хапнах малко което небеше режимно много Sad и сега съжелявам мн но пък ми дойдоха малко сили Sad
надявам се утрешния ден да съм вече добре

# 702
  • Мнения: 216
Да попитам- крем супа от тиква може ли да се яде и в кой ден, ако да ?!?

svetla_80 , благодаря.  Hug  bouquet

# 703
  • Мнения: 3 830
Зависи какво слагаш в нея.Ако слагаш картоф - варива,ако слагаш сметана-белтъчен,а ако не слагаш нищо от гореизброените,я хапваш с хляб във въглехидратен.

# 704
  • Мнения: 22
Избутах и днешния плодов и съм много доволна от себе си...нямаше вълчи глад,дори хапнах само две три ядки,дано и занапред да е така...
Мисля,че знам отговора,но все пак да попитам...в белтъчния ден може ли да се яде пилешки хапки с корнфкейкс

Общи условия

Активация на акаунт